اجاره ابزار علمی

اجاره ابزار علمی و وسایل آزمایشگاهی از سایت جورپین

نجوم ، دیرینه‌شناسی ، باستان‌شناسی ، تاریخ ، زمین‌شناسی و شاخه‌های مختلفی از علوم ریاضی و طبیعی مانند فیزیک و شیمی اصطلاحا جزو رشته‌های آماتورپسند جهان علم شناخته می‌شوند؛ یعنی دانش‌هایی که برای مردم عادی هم جذابیت و بنابراین مخاطبان زیادی دارند. طبیعتا ابزارها و وسایل آزمایشگاهی مربوط به این علوم هم طرفدارهای خاص خودشان را خواهند داشت؛ اما آیا خرید این وسایل تنها راه پیش روی این علاقمندان است؟ آیا هیچ سایتی وجود ندارد که امکان اجاره ابزار علمی را برای آنان فراهم نماید؟

اجاره ابزار علمی

با اجاره ابزار علمی ، فرصت‌ها را از دست نمی‌دهید

ابزار مربوط به رشته‌های آماتورپسند مثل تلسکوپ ، دوربین‌های مخصوص عکاسی نجومی ، انواع وسایل آزمایشگاهی در علوم طبیعی و هر وسیله دیگری که فکر می‌کنید در این فهرست می‌تواند بگنجد جزو آن دسته از اقلام هستند که در سال به دفعات معدود و هر بار هم به مدت محدود مورد استفاده قرار می‌گیرند. ضمنا قیمت خرید بسیاری از آن‌ها نیز بالاست؛ بنابراین خریدشان توجیه زیادی ندارد؛ اما این باعث نمی‌شود که داشتن آن‌ها یک امکان محال باشد. می‌توان این وسایل را اجاره کرد. علاقمندان این رشته‌ها که تعدادشان کم هم نیست ، عموما دانش‌آموز و دانشجو هستند. اقشاری که در کل کم‌درآمد محسوب می‌شوند و کرایه وسایل برای آن‌ها یک انتخاب مناسب‌تر است. حیف است پایین بودن قدرت خرید جلوی علاقمندی‌های دانش‌آموزان و دانشجویان را بگیرد.

با به اجاره گذاشتن وسایل هم فرصت‌ها را از دست نمی‌دهید

شاید شما هم جزو کسانی باشید که از این ابزارها و وسایل در اختیار دارند. اگر خوب فکر کنید می‌بینید تعداد روزهای سال که آن‌ها به کارتان می‌آیند ، از روزهایی که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند کمتر است. پس چه فرصتی بهتر از این که بتوانید آن‌ها را اجاره بدهید! سایت جورپین این فرصت را برای شما پدید آورده است. به عنوان مثال برای وسایل مخصوص نجوم اوقاتی از سال مثل خورشیدگرفتگی‌ها و ماه‌گرفتگی‌ها ، گذر سیاره‌ها و ستاره‌ها و سایر اجرام آسمانی از کنار یکدیگر یا از کنار زمین همگی فرصت‌های بسیار مناسبی برای این منظور هستند. به ویژه این نکته را باید در نظر داشت که برخی رویدادهای نجومی به صورت دوره‌ای و هرچند سال یک بار  و فقط در برخی مکان‌های خاص رخ می‌دهند. بعضی از آن‌ها ممکن است در طول زندگی انسان یا حتی چند نسل فقط یک بار اتفاق بیفتند.

جورپین و همین دلخوشی‌های کوچک

به این نتیجه می‌رسیم که علاقمندان به این رشته‌ها فرصت‌ها را غنیمت می‌شمارند و ثبت و مشاهده آن‌ها را به راحتی از دست نمی‌دهند. پس شما هم فرصت اجاره دادن وسایل‌تان را از دست ندهید! جورپین خوشحال است که در کنار جوان‌ها و نوجوان‌های دوستدار علم قرار دارد و می‌تواند کمک کند تا آن‌ها به دنبال علاقمندی‌ها و دلخوشی‌های خودشان بروند. شما با کرایه دادن وسایل در این سایت ، هم یک راه درآمد برای خودتان درست می‌کنید و هم می‌توانید به کسانی که با شما علایق خاص مشترکی دارند کمک کنید. آدم باید خودش جزو همان خوره‌های علم باشد تا بتواند حال یک خوره علم دیگر را به خوبی درک کند.

ابزار علمی و آزمایشگاهی مورد نیاز خود را می‌توانید در سایت جورپین پیدا کنید:

 • تلسکوپ
 • اجاره تخته وایت برد پایه دار
 • تخته وایت برد
 • اجاره ابزار علمی
 • ویدئو پروژکتور و پرده
 • آموزش گام به گام سی شارپ
 • کتاب اسلام ، هنر و معماری
 • کتاب راهنمای جامع PLC
 • کتاب اطلاعات عمومی
 • کتاب زبان انگلیسی تافل
 • کتاب کمک درسی ریاضی دهم نشر الگو
نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا