اجاره اقامتگاه بوم گردی

اجاره اقامتگاه بوم گردی سنتی در شهرهای شمال کشور

هر چه از طبیعت زیبای و طراوت شهرهای شمالی کشور بگوئیم باز هم کم گفته ایم، خصوصیت این خطه پر طرفدار ایران مملو از سرسبزی، جنگل های بزرگ، مناطق ییلاقی بی نظیر، روستاهای باصفا است که همه و همه دست به دست هم داده تا نظر طبیعت دوستان را به خود جلب کند. کافی است که بخواهید چند روزی را در آرامش و صفا زندگی کنید و با اجاره اقامتگاه بوم گردی در این شهرهای زیبا و پر طراوت، مهمان این مردمان خونگرم ایران باشید. معمولا این اقامتگاه های بومگردی دارای بالکن ها و تراس های بزرگی هستند که اغلب رو به جنگل و دریا می باشند و می تواند یک حس بی نظیر در انسان بوجود بیاورند.

اجاره ویلا

اجاره اقامتگاه بوم گردی در ماسال گیلان :

ماسال را بهشت گمشده ایران می نامند و در غرب استان گیلان و در میانه کوهای تالش قرار گرفته که طبیعت بهشت گونه و ماورایی را در برابر انسان قرار می دهد که رودخانه خالکایی از کنار ماسال عبور کرده و این زیبایی را چندین برابر کرده است معنی اصلی کلمه ماسال کوهوار یا در کنار کوه است. ابشارهای بسیار زیادی در ماسال وجود دارند که موجب گشته گردشگران زیادی را به خود جذب نماید. کلبه های و خانه های سنتی بسیار زیادی در ماسال وجود دارند که مردمان خوب این منطقه آن را به مسافران و گردشگران اجاره می دهند. شما هم می توانید برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در ماسال از سایت جورپین کمک بگیرید. به دلیل خوش آب و هوا بودن ماسال هر ساله افراد زیادی برای زندگی و اقامت دائم به این مکان سرسبز مهاجرت می کنند.

رزرو اقامتگاه بوم گردی

اجاره اقامتگاه بوم گردی در قلعه رودخان :

قلعه رودخان یا قلعه حسامی که در کتب تاریخی زیاد از آن یاد شده است و متعلق به دوره سلجوقیان می باشد ولی در برخی منابع تاریخی گفته شده که این قلعه تاریخی متعلق به عصر ساسانیان و همزمان با حمله اعراب ساخته شده است و در ارتفاعات جنگلی شهر فومن ساخته شده است. این دژ با ارزش تاریخی سالانه هزاران توریست و بازدید کننده را جذب این منطقه می کند و در مسیر این بنا مکان های گردشگری و اقامتی زیادی ساخته شده ان و افراد زیادی برای اجاره اقامتگاه بوم گردی و یا اجاره ویلا از طریق مختلف اقدام می کنند. شما به وسیله مراجعه به سایت جورپین در هر کجای ایران که نیازمند اقامتگاه باشید می توانید به صورت آنلاین آن را رزرو نمائید.

اجاره اقامتگاه بوم گردی از سایت جورپین  

  • اجاره اقامتگاه بوم گردی در متل قو
  • اجاره اقامتگاه بومگردی در دیلمان
  • رزرو اقامتگاه در گیلان
  • کرایه ویلا در رشت و مازندران
  • اقامتگاه بوم گردی برای اجاره در شمال
نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا