اجاره تجهیزات بیمارستانی برای پرستاری بیماران در منزل

گاهی برای ما پیش می آید که به دلیل شرایط ویژه جسمی به تجهیزاتی برای تسریع پروسه درمانیمان نیاز داریم و حتی گاهی برای ادامه حیات عزیزانمان نیازمند یکسری تجهیزات بیمارستانی هستیم. یا شاید فیزیوتراپیست شما توصیه کرده است که از نوع خاصی از تجهیزات درمانی برای کمک به بهبودی خود استفاده کنید. اجاره تجهیزات بیمارستانی به شما اجازه می دهد که با صرف هزینه ای کمتر از هزینه خرید تجهیزات به این وسایل دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، هنگامی که شما به این وسایل نیاز نداشتید، می توانید به راحتی تجهیزات بیمارستانی را بازگردانید تا نگران انبار و نگهداری یا فروش آن نباشید. زمانی که شما می دانید به طور موقت نیاز به وسایل بیمارستانی دارید و خرید ان وسایل برای مدت کوتاه مقرون به صرفه نیست کرایه تجهیزات پزشکی انتخاب خوبی است.

ضعف های حرکتی بیمار و پرستاری در منزل

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که یک انسان به طور ناگهانی دچار ضعف حرکتی می شود. در این شرایط بیمار نیازمند پرستاری و تجهیزات کمک درمانی می باشد که در این مقاله مجال پرداختن به این دلایل نیست. زمانی که یک فرد از اعضای خانواده به هر دلیلی زمین گیر می شود و قادر به حرکت نیست علاوه بر ضعف جسمی که او را از فعالیت های معمول روزانه اش واداشته؛ وقتی می بیند دیگران را به زحمت انداخته است، روحش آسیب می بیند. اما استفاده از یک ویلچر برای جابجایی فرد میزانی از فشار روحیش را کاهش می دهد و همچنین به راحتی کار شما نیز کمک می کند. همین روحیه مثبت کمک می کند تا بیمار به خود بیشتر کمک می کند و پروسه درمانیش کوتاهتر شود

انواع وسایل کمک حرکتی و کاربرد آن ها

زمانی که افراد دچار مشکلات حرکتی می شوند و به تنهایی قادر به حرکت نیستند نیازمند تجهیزات کمک حرکتی می شوند که انتخاب این تجهیزات حرکتی با توجه به میزان ضعف و توان فرد صورت می گیرد. وسایل کمک حرکتی شامل عصا، واکر و انواع ویلچرها است. زمانی که شخص دیگر قادر نباشد روی پاهای خود بایستد ویلچر کمک می کند که به زندگی عادی خود ادامه دهد اما در این میان ویلچرهای مختلفی هستند که شامل ویلچر ساده، ویلچر ارتوپدی، ویلچر برقی است. ویلچرهای ساده به دلیل سادگی، سبک بودن و سهولت عملکرد بیشترین کاربرد را دارند اما زمانی که فرد دیگر نتواند از چنین ویلچرهایی استفاده کند ویلچرهای ارتوپدی یا ویلچرهای برانکاردی و ویلچرهای برقی می تواند استفاده شود.

اجاره تجهیزات بیمارستانی

جورپین پیشرو در اجاره تجهیزات بیمارستانی

ما طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی را برای کمک به آسایش شما فراهم می کنیم. اگر شما نیاز به اجاره تجهیزات بیمارستانی در هر کجای ایران دارید ما خوشحال خواهیم شد که به شما در پیدا کردن وسایل پزشکی مورد نیازتان کمک کنیم. در اینجا یک لیست از تجهیزات بیمارستانی اجاره ای سایت جورپین آورده شده است.

  • اجاره دستگاه کمک تنفسی AUTO CPAP
  • اجاره اکسیژن ساز
  • اجاره فشارسنج بازویی
  • اجاره ویلچر
  • اجاره تخت بستری
  • کرایه ویلچر ارتوپدی
  • اجاره واکر تاشو
  • ویلچر برقی اجاره ای
  • کرایه بالابر برقی(لیفت) بیمار
نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا