اجاره تجهیزات دندانپزشکی

اجاره تجهیزات دندانپزشکی برای شروع به کار دندانپزشکان جوان

هر ساله حمع کثیری از دانشجویان دندان پزشکی از دانشگاه های سراسر کشور فارغ التحصیل می شوند که در وجود همگی آن ها آمادگی و اشتیاق برای کار کردن پیداست. راه اندازی یک مطب دندانپزشکی با طراحی منحصر به فرد آرمان تمام دندان پزشکان جوان است. اجاره تجهیزات دندانپزشکی راه کاری برای محقق شدن رؤیای دندانپزشکان جوانی است که با امید و انگیزه و رؤیای سبز موفقیت وارد جمع جویای کار فارغ التحصیلان دانشگاهی می شوند. هزینه های راه اندازی چنین مطبی چنان سنگین است که این آرزو برای جمع کثیری از این پزشکان جوان و خوش فکر امروزی محقق نمی شود و یا مستلزم گذر زمان زیاد و فراموش شدن رؤیای جوانی آن ها خواهد بود. ولی خدمات کرایه لوازم و تجهیزات دندان پزشکی کمک شایانی در تحقق آرزوهای این قشر فرهیخته خواهد بود.

اجاره تجهیزات دندانپزشکی، نه به خرید کالا

راه اندازی یک مطب دندانپزشکی دارای پرستیژ کاری بالایی است که به اعتبار همین کلمه به همین اندازه هزینه های اولیه تا شکل گیری این فضا بالا می رود؛ که برای یک دندانپزشک جوان با آن همه ایده های ناب در سر پرورانده مقدور نیست. اما جورپین می تواند شما را از همان لحظات اولیه تشکیل مطب دندان پزشکی از طریق اجاره مطب دندان پزشکی، خلق فضای متناسب و اجاره تجهیزات دندان پزشکی همراهی کند. خدمات دندانپزشکی امروزه پیشرفت زیادی کرده است و دامنه ی کاری آنها توسعه یافته است. این پیشرفت روزافزون نیازمند تجهیزات و امکانات بیشتری است. تهیه این لوازم مستلزم صرف هزینه زیادی است که اجاره تجهیزات دندانپزشکی این امکان را فراهم می آورد که با سرمایه اندک خدمات بیشتری را ارئه دهید.

امکانات اولیه یک مطب دندانپزشکی

وسایل اولیه مورد نیاز یک دندانپزشک شامل یونیت و صندلی دندانپزشکی، رادیوگرافی دندانپزشکی و اتوکلاو است که بالطبع با گسترش خدمات، وسایل موردنیاز نیز افزایش پیدا می کند. یونیت دندانپزشکی متشکل از یک صندلی برای دندانپزشک و یک صندلی برای بیمار که هر دو قابل تنظیم هستند. به غیر از صندلی شامل یک میز کار دنداپزشکی برای راحتی و سرعت کار دندانپزشک و بیمار است که همواره این تجهیزات باید ضدعفونی و استریلیزه باشند. دستگاهی که امکان استریلیزه کردن وسایل مورد نیاز دندانپزشک را فراهم می کند اغلب یک بار مصرف نیستند و پس از هر معاینه باید ضدعفونی شوند دستگاهی به نام اتوکلاو است. عکس گرفتن از دندان نیز از خدمات اولیه دندانپزشکی است که دکتر دندانپزشک گاهاً برای معاینه به آن نیاز دارد و این نیاز وجود دستگاه رادیوگرافی را ملزم می کند.

اجاره تجهیزات دندانپزشکی از سایت جورپین:

تجربه و خدمات سریع جورپین به شما اجازه می دهد با اطمینان خاطر تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز خود را فراهم کنید. زیبایی و تناسب اولویت ما در ارائه تجهیزات دندانپزشکی به شما است. در زیر به مجموعه ای از تجهیزات دندانپزشکی اجاره ای و همچنین اجاره کالا اشاره شده است:

  • اجاره تجهیزات دندانپزشکی
  • اجاره یونیت دندانپزشکی
  • اجاره تجهیزات استریل
  • تجهیزات تصویربرداری اجاره ای
  • کرایه کمپرسور و ساکشن
  • اجاره تجهیزات اندو
  • اجاره تجهیزات اتاق عمل
  • ساکشن پرتابل

 

 

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا