اجاره تجهیزات غرفه سازی

تجهیز غرفه نمایشگاهی چشمگیربوسیله اجاره تجهیزات غرفه سازی

غرفه نمایشگاهی جایی است برای معرفی محصولات شرکت ها به مشتریان که تجهیزات این غرفه تاثیر مستقیمی بر میزان موفقیت آنها خواهد داشت. انتخاب درست وسایل غرفه سازی تحت تاثیر انتخاب صحیح مبلمان، توجه به نورپردازی درست و اصولی و تناسب و هارمونی بین رنگ ها است که تامین این موارد و نیز تغییر آن ها و ایجاد تنوع چشمگیر در هر نمایشگاه مستلزم صرف هزینه زیادی است. لذا اجاره تجهیزات غرفه سازی می تواند گزینه بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر نسبت به خرید آنها باشد. با این روش در هر نمایشگاه، حضوری متفاوت و بسیار کارآمدتر خواهید داشت و در جذب مخاطبان موفق تر عمل خواهید کرد. مانیتورها در سایزهای بین ۲۰ اینچ تا ۵۰ اینچ و همچنین نمایشگر ۶۰ اینچ برای اجاره موجود است. نورپردازی غرفه نمایشگاهی به شکل صحیح نیز یکی دیگر از عناصر مهم در جذب مخاطبان است که می تواند به فضایی که شکل گرفته است هویت ببخشد.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

ویژگی فضایی در غرفه های نمایشگاهی

حضور جمع کثیری از رقبا در یک زمان و مکان مشترک موضوعی است که رقابت در غرفه های نمایشگاهی و اجاره تجهیزات غرفه سازی را شدیدتر می کند. اولین موضوعی که مخاطب را تحت تاثیر خود قرار می دهد کیفیت فضایی است. تجهیزات نمایشگاه بایستی از لحاظ رنگ متناسب با هویت سازمانی باشد. به عنوان مثال اگر رنگ سازمانی شما قرمز و مشکی است باید بین رنگ های سازمانی با مبلمان یک تناسب برقرار باشد. استفاده از وسایل صوتی تصویری در غرفه از جمله ال سی دی (LCD) و ال ای دی (LED) برای پخش ویدئو نیز بسیار ضروری است. زیرا بسیاری از بازدیدکنندگان، با صدا و ویدئو (Video) در حال پخش جذب غرفه می شوند. از آنجایی که سایز ال سی دی بستگی به متراژ غرفه دارد، انتخاب سایز ال سی دی در فضای غرفه نیز بسیار مهم است.

جورپین

توجه به نیاز بازدیدکنندگان در اجاره تجهیزات غرفه سازی

کالاهای نمایشگاهی باید نیازهای بازدیدکنندگان را برطرف سازد. به عنوان مثال مبلمان غرفه باید به تعداد کافی چیده شود تا بازدیدکنندگان امکان نشستن در غرفه را داشته باشند. کاتالوگ معرفی شرکت برای شناخت مخاطبین از خدمات غرفه الزامی است که برای دسترسی آسان بازدیدکنندگان بهتر است از جاکاتالوگی و استند ایستاده استفاده شود. کرایه وسایل سرمایشی و گرمایشی و همچنین اجاره آبسردکن با توجه به تغییرات فصلی و نیازهای مخاطبان از گزینه های مهم رفاه بازدیدکنندگان است.

اجاره تجهیزات غرفه سازی از سایت جورپین

در سایت جورپین، طیف وسیعی از اجاره تجهیزات نمایشگاهی  ثبت شده و کرایه داده می شود که حضور تامین کنندگان متعدد تضمین می کند که ما همیشه در خط مقدم تجهیزات نمایشگاهی و مجهز به جدیدترین وسایل و امکانات اجاره ای و نیز ایده هایی برای ایجاد غرفه های مدرن با بهترین قیمت و کیفیت هستیم. در زیر به مواردی از خدمات نمایشگاهی و غرفه سازی اشاره می کنیم:

  • اجاره میز ال سی دی (LCD) و ال ای دی (LED)
  • اجاره جاکاتالوگی و استند
  • اجاره بخاری و کولر
  • کرایه آبسردکن
  • قفسه نمایشگاهی برای اجاره
  • اجاره پارکت نمایشگاهی
  • اجاره مبلمان نمایشگاهی و صندلی کانتر
  • اجاره چای ساز و قهوه ساز
  • فرش های تشریفاتی برای نمایشگاه
  • اجاره تجهیزات غرفه سازی

 

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا