اجاره تجهیزات فیلمسازی

اجاره تجهیزات فیلمسازی و شروع دنیای حرفه‌ای فیلمسازان جوان

کارگردانی سینما و فیلمسازی به شدت شغل جذابی به نظر می‌رسد؛ در کنار هم چیدن تمامی جنبه‌های هنر از ادبیات تا نمایش و از موسیقی تا طراحی صحنه، عینیت بخشیدن و به تجسم درآوردن ایده‌های بکری است که در سر داری. گونه خاصی از آفرینش هنری که آن‌چه را در سر داری با دیگران به اشتراک می‌گذاری. برای یک فیلمساز جوان در ابتدای راه، هزینه ساخت یک فیلم و به خصوص هزینه تأمین تجهیزات مسئله بزرگی است. یکی از راه‌هایی که می‌تواند این دغدغه را برطرف کند اجاره تجهیزات فیلمسازی است . به این ترتیب فیلمسازان جوان می‌توانند با دغدغه کمتری ذهن خود را صرفا به ایده‌هایشان معطوف کنند.

اجاره تجهیزات فیلمسازی راهی برای کم کردن هزینه‌ها

برداشتن گام‌های نخست برای فیلمسازان جوان بسیار مهم است و قطعا در این مسیر آن‌ها به کمک احتیاج دارند. تهیه تجهیزات باکیفیت و مدرن هم از ملزومات ساخت یک اثر باکیفیت است. سایت جورپین با فراهم کردن امکان جست‌وجو و اجاره تجهیزات فیلمسازی کمک‌حال جوانان خواهد بود. جورپین علاوه بر اجاره تجهیزات فیلمسازی، کیفیت این تجهیزات را نیز همراه با مناسب‌ترین قیمت‌ها و دسترسی در سریع‌ترین زمان ممکن تصمین می‌کند تا همه چیز برای حرفه‌ای بودن پروسه ساخت یک فیلم مهیا باشد. شمابرای اجاره کالا کافی است که به جورپین سر بزنید.

تامین تجهیزات فیلمسازی برای کریستوفر نولان!

کریستوفر نولان امروز یکی از مهم‌ترین کارگردان‌های سینمای جهان است و بسیاری، از منتقدان جدی و سخت‌گیر تا تماشاگران عادی ایده‌های او را تحسین می‌کنند. او اولین فیلم خود را با نام «تعقیب» ساخت. این فیلم با کمک دوستان نزدیک نولان و با بودجه ۳۰۰۰ پوندی ساخته شد که در دنیای فیلمسازی رقم بسیار ناچیزی است؛ اما بعدها او به جایی رسید که آثار بزرگ و ماندگاری ساخت. از ممنتو و بی‌خوابی تا سه‌گانه بتمن و تلقین و میان‌ستاره‌ای و دانکرک. نولان در مورد شروع دوران حرفه‌ای فیلمسازی خود می‌گوید: «فرق میان تعقیب که آن را به همراه گروهی از دوستانم ساختم که لباس‌های خودشان را می‌پوشیدند و مادرم ساندویچ درست می‌کرد و دوربینی که کرایه کرده بودم، با ممنتو که در آن ۴ میلیون دلار پول یک نفر دیگر را خرج می‌کردم و صدها نفر دست‌اندرکار فیلم بودند تا امروز، بزرگ‌ترین پرشی است که در زندگی داشته‌ام.»

فعالیت‌های سایت جورپین در زمینه تجهیزات فیلمسازی

شاید کسانی که در روزهای ابتدایی دوران فیلمسازی نولان به او کمک می‌کردند نمی‌دانستند دارند مسیر خالق شوالیه تاریکی را برای تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین کارگردان‌های تاریخ سینما هموار می‌کنند. وبسایت جورپین افتخار دارد که با فراهم کردن تجهیزات مدرن و باکیفیت فیلمسازی و امکان اجاره آن‌ها برای فیلمسازان جوان در برداشتن گام‌های پیشرفت آن‌ها و پرورش نسل جدید فیلمسازان کشور نقش پررنگی بازی کند. کسی چه می‌داند؛ شاید در میان فیلمسازان جوانی که در سایت جورپین به دنبال تجهیزات فیلمسازی می‌گردند تا ایده‌های خود را جلوی دوربین ببرند، یک کریستوفر نولان جدید باشد.

اجاره دوربین فیلمبرداری
اجاره کرین ۶-۸ و ۱۲ متری
انواع لنزهای سیگما
آرشیو فیلم‌های سینمایی و سریال
اجاره دوربین فیلمبرداری سونی
اجاره سه‌پایه دوربین
باتری لیتیوم

نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا