اجاره تجهیزات پزشکی

کنترل هزینه های درمان با اجاره تجهیزات پزشکی

گسترش بیماری های غیر واگیر و به دنبال آن بیماری های مزمن، امروزه متاسفانه به یک تهدید برای سلامت مردم بدل شده با توجه به زمان  طولانی پروسه بهبود بیماری های مزمن در پی فرهم آوردن موقعیت راحتی برای کسانی نیاز به بستری مداوم دارند با منتقل نمودن بیمار به منزل با اجاره تجهیزات پزشکی  گزینه خوبی برای کنترل هزینه های پزشکی را به حداقل رساند و البته باید با رعابت حداکثر حفظ کیفیت باشد. آرامش بخش ترین مکان برای انسان جای که هر روزه برای دستیابی به آرامش و پشت سر گذاشتن تمام روزمرگی ها و دغدغه ها به آن پناه می برند، خانه و خانواده است. از این رو برای بهبود زودتر بهتر است اقامت در بیمارستان طولانی نباشد و دوباره به محیط اجتماعی وارد شویم و با سایر افراد جامعه از جمله عزیزانمان در تعامل باشیم تا با بیماری بهتر کنار بیایم و به  آرامی به زندگی عادی برگردیم چرا که با این روند امنیت روانی بیمار را ارتقاع می دهیم و در بهبود بیمار بسیار موثر است.

اهمیت اجاره تجهیزات پزشکی

رویکردهای عصر معاصر و پیشرفت در علم پزشکی نشان داده که بهبود بیمار تنها با درمان دارویی نیست با امنیت بیمار در ابعاد روحی ،روانی و اجتماعی در ارتباط است و با کوتاه شدن مدت بستری در بیمارستان موجب کاهش عوارض بستری و تسریع در بهبودرابطه تنگاتنگ دارد لذا با کرایه تجهیزات پزشکی در خانه امنیت روانی و بهداشت بیمار و خانواده را تامین میکنید و از لحاظ اقتصادی بودجه را به حداقل برسانید و مهمتر اینکه در زمان بیماری همیشه در کنار عزیزانتان هستید با دور بودن از دغدغه ها و مشکلات بیمارستان، هماهنگ کردن زمان ملاقات، عدم بهداشت کافی و در معرض بودن دیگر بیماری های ویروسی و عفونی، شلوغی بیمارستان که بسیار استرس آور است با کرایه تجهیزات پزشکی موردنیاز خود از جورپین امکان زندگی مستقل تر و اجتماعی بیمارتان را فراهم کرده اید. به قول معروف ما ایرانی ها: هیج جا خانه آدم نمی شود،حتی در زمان بیماری.

اجاره تجهیزات پزشکی از جورپین

مراقبت طولانی مدت به طیف گسترده ای از خدمات پزشکی، شخصی و اجتماعی متصل میشود که برای پاسخگویی به نیاز های جسمی، اجتماعی و عاطفی افرادی که بیمار یا معلول هستند مراقبت در خانه مقداری سخت و هزینه بردار است شما با تعیین یک اتاق در خانه خود و تجهیز آن با کرایه تجهیزات پزشکی بهترین گزینه هزینه پزشکی مناسب ترین بستر را برای بهبود عزیزانتان مهیا کنید و با اجاره تجهیزات پزشکی از سایت جورپین نیاز های خود را تامین کنید. جورپین اختصاصا”در زمینه اجاره کالا به صورت آنلاین فعالیت دارد، مرجع بزرگی در کل کشور، برای تامین و اجاره انواع کالاست و این امکان را به شما می دهد با مطالعه و بررسی بهترین انتخاب را با حداقل هزینه نسبت به نیاز خود فراهم کنید و با سهولت، عدم اتلاف وقت و ترافیک به خواسته خود برسید. در زمان نیاز به کرایه انواع کالا جورپین را به خاطر بسپارید.  

  • تخت های بستری(مکانیکی و اتوماتیک)
  • انواع ویلچرساده و برقی
  •  واکر و عصا
  • اجاره کالا
  •  انواع تجهیزات سی یو خانگی
  •  تشک های تخت بیمار
  • انواع تشک های زخم بستر یا مواج
  • اجاره وسایل کمک پزشکی
  • کالاهای پزشکی برای اجاره
نوشته ایجاد شد 79

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا