اجاره تجهیزات پزشکی

مراقبت از نوزادان و کودکان با اجاره تجهیزات پزشکی

مراقبت از نوزادان کار مشکلی است علی الخصوص اگر بیمار شوند این سختیرچندین برابر می شود. در گذشته های نه چندان دور درصد بسیار بالایی از نوزادان تازه متولد شده در بدو تولد و یا در چند روز اول فوت می کردند. ولی با روند پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی این مشکلات به تدریج کم شده و درصد نوزادان فوتی بسیار کمتر شده است یکی از اصلی ترین عواملی که موجب بیماری آنان می شود، بیماری زردی نوزاد است که به راحتی و به وسیله اجاره تجهیزات پزشکی از مراکز معتبر برای چند روز، این مسئله کامل برطرف خواهد شد و دیگر نیازی به خریداری این دستگاه های زردی نوزاد و یا دستگاه نبولایزر اولتراسونیک کودک بیورربا قیمت بالا نخواهد بود.

سایت جورپین و اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی و دستگاه زردی نوزاد :

زردی در اصل از تخریب گلبول های قرمز ایجاد می شود و ضایعات باقیمانده از این تخریب منجر به زردی نوزادان می شود و حدود ۷۰% از کودکان تازه متولد شده به زردی مبتلا می شوند . اولین علائم زردی در چشمان نوزادان نمایان می شود. و کم کم به سایر اندام ها سرایت می کند. به طور معمول زردی پس از دو روز نمایان می شود. بهترین را کار برای رفع این مشکل استفاده از دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی است که به هیچ وجه نیازی به خریداری آنها نیست و کافی است که به مراکزی که در زمینه اجاره تجهزات پزشکی فعالیت دارند سر بزنید. و با قیمت اندکی برای چند روز آنرا اجاره نموده و پس از بهبودی حال نوزاد، مجدد به مرکز اجاره تجهیزات پزشکی باز گردانید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی :

دستگاه های زردی نوزاد طوری عمل می کنند که بوسیله تابش نور اشعه یو وی یا ماوراء بنفش بین سلول ها رسوخ کرده و قطعات ناشی از تخریب گلبوب های قرمز را ریزتر کرده و به قطعات کوچکتر تقسیم نموده و زودتر این بیماری مرتفع می گردد. دستگاه زردی نوزاد درمان قطعی زردی خواهد بود و بسیار کار ساز است. توصیه می شود به هیچ عنوان نیازی نیست که شما هزینه های زیادی را بابت خرید بپردازید و آن هم برای چند روز . پس با اجاره تجهیزات پزشکی به بحث مصرف مشارکتی و یا همان اقتصاد مشارکتی فرهنگ ارزشمندی را در جامعه رواج داده اید.

اجاره دستگاه فتوتراپی

اجاره تجهیزات پزشکی از سایت جورپین :

به طور قطع جامعترین سایت اجاره انواع کالاها و چار دیواری ها در کل ایران سایت جورپین است که از اصلی ترین فعالیت های آن می توان به بخش اجاره تجهیزات پزشکی اشاره نمود. بجز بخش پزشکی یکی از دسته بندی های مهم دیگر آن اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. در ادامه به برخی از این تجهیزات پزشکی در سایت جورپین اشاره خواهیم نمود.

اجاره تجهیزات پزشکی

  • اجاره دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتو تراپی
  • اجاره دستگاه لیپوساکشن
  • اجاره دستگاه کمک تنفسی
  • اجاره دستگاه اکسیژن ساز
  • کرایه دستگاه های دندانپزشکی و مطب ها
  • اجاره انواع فشارسنج ها
  • اجاره تخت بیمار
  • ویلچر
نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا