اجاره کولر گازی / جورپین

آشنایی با بخشی از تجهیزات نمایشگاهی اجاره ای سایت جورپین

در فصول گرم سال به دلیل وجود گرما و رطوبت احساس نیاز به وجود کولر برای خنک کردن محیط از نیازهای اساسی زندگی است. کولر گازی در انواع مختلفی موجود هستند. در سایت جورپین با اجاره کولر گازی می توانید از انواع مختلف آن استفاده کنید. کولر گازی به دو دسته یک تکه پنجره‌ای یا پرتابل و کولر گازی دو تکه یا اسپلیت تقسیم می‌شود. کولر گازی یک تکه یا پنجره ای در درون پنجره نصب می شود و به دلیل استفاده از امکانات قدیمی نسبت به کولر های دیگر برق بیشتری مصرف می کند. نوع دوم کولر دو تکه و اسپلیت بر روی دیوار نسب می شوند و قادر به تنظیم دمای محیط می باشند و قابلیت تنظیم زمان را دارا می باشند. این نوع کولر از محبوبیت بیشتری برخوردار است. کولر گازی اسپلیت به دو دسته اسپلیت سرد و اسپلیت سرد و گرم تقسیم می شود. اسپلیت سرد در فصول گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت تغییر دما از ۱۶ تا ۲۶ درجه سانتی گراد را دارا است و بیشتر برای محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اسپلیت سرد و گرم در فصل گرم و سرد سال مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع اسپلیت قابلیت تغییر دما از ۱۶ درجه تا ۳۵ درجه را دارا می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز خود هر نوع از کولر های گازی را که نیازمندید با صرف هزینه کم از طریق سایت جورپین اجاره کنید.

اجاره بتن کن / جورپین
اجاره بتن کن و آشنایی با ویژگی های آن

بتن کن از جمله تجهیزات مورد استفاده برای صنعت ساختمانی می باشد. این دستگاه برقی معمولا برای سوراخ کردن و کنده کاری بتن مورد استفاده قرار می گیرد. دریل بتن کن ممکن است بسیار برای شما کاربرد نداشته باشد فقط برای مدت زمان کوتاهی نیازمند به اجاره آن باشید. شما می توانید از طریق سایت جورپین با اجاره بتن کن نیاز خود را برطرف کنید. این دستگاه انواع مختلفی را شامل می شود که بر اساس سیستم مته گیر به دو دسته چهارشیار و پنج شیار تقسیم می شوند. بتن کن چهار شیار حداکثر تا مته ۲۳ میلی متر را می گیرد و قلمشان نازک تر و سبک تر است اما بتن کن پنج شیار از مته ۳۴ میلی متر به بالاتر را می گیرد و قلم قطور تری را دارا می باشد. بتن کن پنج شیار توان وارد کردن ضربه های شدید را در حین حفاری دارا می باشد و بیشتر آن ها دارای لرزش می باشند. از بتن کن ها در اموری مانند تاسیسات و نصب استفاده می شود. شما اگر نیازمند این دستگاه هستید و برای خرید آن پول کافی در دست ندارید یا مدت زمان نیاز شما طولانی نیست می توانید وارد سایت جورپین شوید و انواع مختلف آن ها را مشاهده و سپس مقایسه کنید. اینگونه می توان از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به اجاره فرمایید.

اجاره مبل / جورپین
اجاره تجهیزات نمایشگاهی و حضور موفق در میان رقبا

نمایشگاه های فراوانی هر ساله چه در سطح بین المللی و چه داخلی برگزار می شوند که بستری مناسب برای نمایش محصولات خود است. اگر شما برای حضور موفق در میان شرکت های معتبری که معمولا رقیب شما به حساب می آیند نیازمند تجهیزاتی مناسب غرفه خود هستید می توانید به اجاره تجهیزات نمایشگاهی فکر کنید. این تجهیزات دارای تنوع بالایی هستند که خرید آن ها برای شما هزینه بردار است و مهمتر اینکه ممکن است برای سال آینده نیازمند آن تجهیزات نباشید. مثلا با اجاره میز و صندلی نمایشگاهی می توانید به تنوع بالا و قیمت مناسب دست یابید. اجاره مبل و تجهیزات نمایشگاهی دیگر از طریق سایت معتبر جورپین امکان پذیر است. اینگونه برای دست یابی به تجهیزات نمایشگاهی زیبا ، متنوع و کارآمد با صرف زمان اندک می توانید به نیازهایتان پاسخ دهید. اگر شما با اجاره مبل کمبود مبلمان خود را جبران کنید می توانید علاوه بر زمان کم و هزینه اقتصادی از رنگ های مختلف بهره مند شوید و نوعی را انتخاب کنید که از لحاظ ظاهری و رنگ متناسب با غرفه شما باشد به گونه ای که حس راحتی و منظمی را القا کند. جورپین در کنار شما برای تهیه تجهیزات مورد نیازتان گام برمی دارد.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا