جورپین

برگزاری جشن عقد لوکس با اجاره تشریفات مجالس

زندگی هر انسان شامل مراحل متعددی است که به طور کلی در همه مشترک است ولی ویژگی ها و جزییات شکل گیری این مراحل است که داستان زندگی ما را از هم متمایز می کند. ازدواج یکی از آن مراحل مهم زندگی ما است و جشن عقد آغاز با هم بودن است. اجاره تشریفات مجالس یک راهکار پیش روی شما در کاهش دادن هزینه های ازدواج شماست. زوج های جوان در خیال خود مراسم عقد باشکوه را متصور می شوند اما در حقیقت رسیدن به این اهداف هزینه های زیادی را برای آن ها که در ابتدای زندگی نیازهای اساسی بیشتری دارند خواهد داشت. شما می توانید با هزینه کمتر تشریفات مجالس خود را به شیک ترین حالت ممکن تهیه کنید و برای خود مراسم عقد لوکس و لاکچری تدارک ببینید با این کار گامی جلوتر بگذارید.

اجاره تشریفات مجالس

پیشینه سفره عقد در میان تشریفات جشن عقد

جشن عقد اهمیت ویژه ای برای ایرانیان دارد و این اهمیت ریشه در عقاید ما دارد سفره عقد نیز حرف اول جشن عقد را می زند. سفره عقد همچون سفره هفت سین و مناسبت های دیگر کهن ایرانی دارای پیشینه است. قدمت این رسم رایج ایرانی به دوران ایران باستان بر می گردد. هر کدام از اقلامی که بر روی این سفره قرار می گرفتند  مفهوم زیبایی داشتند و برای عروس و داماد همراه با آرزوی خوشبختی بود، مفاهیمی مثل زایش، سفیدبختی، رزق و روزی و شادکامی و مفاهیم زیبای دیگری همچون این مفاهیم داشتند. اما امروزه سفره عقد به سادگی گذشته نیست و داشتن آن نیز هزینه های ی را برای عروس و داماد دارد و از طرفی حذف چنین سنتی با وجود چنین مفاهیم انرژی بخشی تنها به خاطر هزینه های آن توجیه مناسبی نیست. اجاره سفره عقد این امکان را فراهم می آورد که با وجود صرف هزینه کمتر از تشریفات مجالس خود نکاهید.

جورپین

برگزاری مراسم عقد باشکوه با کمترین هزینه:

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می توانیم مجلس عقد باشکوهی با شان و شوکت خود برگزار کنیم؟ جواب این سوال را از تیم حرفه ای ما بخواهید. حقیقت این است که با گذر زمان شیوه اجرای مراسمات به نحوی تغییر می کند و ایده های متفاوت و دیزاینی لوکس تر جای مراسم ساده و دلنشین گذشته را می گیرد. سایت جورپین با قرار دادن سنت در کنار تجهیزات مدرن به شیک ترین حالت مراسم عقد شما را طراحی می کند اجاره تشریفات مجالس از سایت جورپین برای برگزاری مجلس عقد به حدی دست شما را باز می گذارد که هر نوع دیزاین و تشریفاتی که مدنظر عروس و داماد باشد را با خیالی آسوده و با کمترین هزینه تهیه نمایند.

اجاره تشریفات مجالس در جورپین:

جورپین یک پلتفرم اجاره کالا بصورت آنلاین است که بصورت مشارکتی فعالیت می کند. اجاره کالا این امکان را فراهم می کند که از سرمایه خود بهره بیشتری ببرید. اگر بودجه کمی را برای جشن عقد خود در نظر گرفته اید ما با اجاره تشریفات مجالس به کمک شما می آییم تا با کمترین هزینه بیشترین میزان رضایت را از مراسم عقد خود داشته باشید. در زیر به خدمات اجاره تشریفات مجالس اشاره شده است:

  • اجاره تجهیزات پذیرایی
  • اجاره کالا
  • اجاره لباس عقد عروس و تاج عروس
  • اجاره کت و شلوار دامادی
  • سفره عقد اجاره ای
  • اجاره باغ و ویلا
  • اجاره ماشین و دسته گل
  • دوربین و دستگاه فیلمبرداری کرایه ای
  • اجاره خدمات موزیک
  • اجاره کت و شلوار دامادی
نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا