اجاره تلویزیون

اجاره تلویزیون و نمایشگر برای نمایشگاه‌ها و مراسمات مخلتف

جذب مخاطب یکی از کاربردهای مهم و بزرگی است که تلویزیون‌ها و نمایشگرها می‌توانند داشته باشند. این دقیقا همان چیزی است که در یک نمایشگاه مورد نیاز است. این که حاضران از میان انبوه غرفه‌های موجود به وسیله همین تلویزیون‌ها و نمایشگرها جذب غرفه شما بشوند. جورپین در این مقاله سعی دارد با ذکر مزیت‌های اجاره تجهیزات نمایشگاهی بالاخص تلویزیون و نمایشگر ، شما را به استفاده از این روش برایتبلیغات و معرفی محصول و خدمات در نمایشگاه‌ها ترغیب کند.

اجاره تلویزیون

تلویزیون، نقش اول در جذب مخاطب

حتما شما در هنگام عبور از خیابان‌ها یا گشت و گذار در مراکز خرید، تلویزیون‌های بزرگی را که پشت شیشه فروشگاه‌ها و داخل پاساژها قرار داده شده‌اند مشاهده کرده‌اید. همچنین نمایشگرهایی که در لابی هتل‌ها، سالن‌های انتظار بیمارستان‌ها و ایستگاه‌های راه آهن و فرودگاه‌ها نصب شده‌اند و هرکدام مشغول پخش تصاویر مختلفی هستند. تصاویری از فوتبال و ورزش‌های دیگر، شبکه‌های خبری، فیلم و سریال و تصاویر جذابی از طبیعت یا هر چیز دیگری که در آن زمان و مکان موضوعیت داشته باشد. پخش تصویر از این نمایشگرها هرکدام هدف خاصی را دنبال می‌کند. از سرگرم کردن مخاطبان به این جهت که لحظات انتظار برای آن‌ها راحت‌تر سپری شود و متوجه گذر زمان نشوند تا جذب مخاطب.

اجاره تلویزیون lcd و نمایشگر، اقتصادی‌تر از خرید آن است

نصب هرکدام از این تلویزیون‌ها و نمایشگرها به تناسب استفاده و هدفی که منطور شماست و همچنین اندازه غرفه، یک راهکار اقتصادی برای جذب مخاطب در نمایشگاه‌هاست؛ البته اقتصادی به این شرط که شما به جای خرید، این دستگاه‌ها را اجاره کنید. برای استفاده در نمایشگاه‌ها اجاره مبلمان نمایشگاهی همچون مانیتورها یک گزینه بهتر نسبت به خرید این وسایل است. برگزاری نمایشگاه‌ها و همچنین مجالس و مراسم‌ها در زمان‌های خاص موجب می‌شود شما فقط در اوقات محدودی به این دستگاه‌ها نیاز داشته باشید. پس چرا باید پول بیش‌تری بابت خرید بپردازید در حالی که می‌توانید آن‌ها را کرایه کنید. در ضمن شما برای منزل خود خرید نمی‌کنید که حتما دستگاه نو و دست اول باشد. علاوه بر نمایشگرها در نمایشگاه ها امکان اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه و مبلمان نمایشگاهی همچون  اجاره مبل ، اجاره کولر ، تجهیزات اداری ،

اجاره تجهیزات غرفه سازی

تلویزیون‌ها و نمایشگرهای خود را برای اجاره در جورپین بگذارید

استفاده دیگری که تلویزیون و نمایشگر می‌تواند داشته باشد در مراسم‌ها و مجالس مختلف است. با نصب نمایشگر و تلویزیون در قسمت‌های مختلف محل برگزاری مراسم خود می‌توانید مطمئن باشید همه حاضران و شرکت‌کنندگان تصاویری را که لازم است ببینند، مشاهده می‌کنند. علاوه بر غرفه‌های نمایشگاهی، تلویزیون و نمایشگر می‌تواند در مهمانی‌های بزرگ ، همایش‌ها و کنفرانس‌ها ، هیئت‌های عزاداری ، مجالس مختلف جشن یا سوگواری ، بزرگداشت‌ها و یادبودها و هر مجلس و مراسمی که به آن نیاز باشد استفاده شود. ضمنا کسانی که چنین دستگاه‌هایی – به هر تعداد – در اختیار دارند می‌توانند نسبت به اجاره دادن آن‌ها در سایت جورپین اقدام کنند. در بسیاری از مواقع این یک راه درآمدزایی مناسب و پیوسته، از کالاهایی است که دیگر دست اول محسوب نمی‌شوند.

جورپین

آن‌چه را که نیاز دارید در فهرست کالاهای موجود در سایت جورپین پیدا کنید:

  • اجاره آل این وان
  • اجاره ال سی دی ۴۲ اینچ نمایشگاهی
  • اجاره LED نمایشگاهی
  • اجاره ال سی دی – ۴۲ اینچ
  • تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی
  • تی وی شهری
  • اجاره ویدئو وال
  • تلویزیون شهری
  • اجاره کولر
نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا