جورپین اجاره جایگاه عروس و داماد

اجاره جایگاه عروس و داماد

اجاره جایگاه عروس و داماد

همه ما می‌دانیم که شب عروسی یک شب بخصوص برای همه افراد است چه خانواده‌ها و چه عروس و داماد. همه افراد سعی می‌کنند مراسم هرچه بهتر وشکیل‌تر برگزار شود. هنگام ورود به تالار‌های عروسی اولین چیزی که نگاه‌ها به سمتش می‌چرخد جایگاه عروس و داماد است. قیمت تالار‌ها روز به روز در حال افزایش است و این مسئله جوانان و خانواده‌ها را نگران کرده و به این فکر انداخته که مراسم را خودشان برگزار کنند.در این مقاله به اجاره جایگاه عروس و داماد و این که چگونه مراسم یک عروسی را خودتان برگزار کنید می‌پردازیم.

جایگاه عروس و داماد

همان طور که در ابتدا گفتیم جایگاه عروس داماد بسیار حائز اهمیت است،زیرا تمام توجه میهمانان در تمام مدت به عروس و داماد است.و بسیاری از عکس‌های مراسم عروسی هنگامی گرفته می‌شود که عروس و داماد در این جایگاه قرار دارند.طراحی این و ساخت این جایگاه پروسه نسبتا سختی است.اولین پیشنها ما کرایه جایگاه عروس و داماد است.اولین بخش در ساخت جایگاه عروس و داماد طراحی است. به این فکر کنید که قصد دارید جایگاهتان چگونه باشد،در ادامه چند نمونه از عناصر حاضر در جایگاه‌های عروسی را خواهیم خواند.

صندلی عروس و داماد

اولین چیزی که برای ساخت جایگاه عروس داماد به آن نیاز دارید صندلی مناسب جایگاه است. صندلی نباید خیلی راحتی یا خیلی خشک و سفت باشد زیرا ساعات زیادی عروس و داماد باید روی آن بنشینند.صندلی می‌بایست جلوه و زیبای انفرادی هم داشته باشد و همچین با باقی جایگاه‌هم همخونی و هارمونی داشته باشد.اگر چنین صندلی ندارید می‌تواند از اجاره صندلی عروس و داماد استفاده کنید.

گل

تقریبا در همه جایگاه‌های عروس و داماد حضور دارد و شما کمتر جایگاهی را می‌توانید پیدا کنید که در آن از گل استفاده نشده باشد.بسته به رنگ لباس عروس، رنگ دسته گل عروس و تم عروسی طراحی خود را انجام دهید و گل‌ها را سفارش و در محل جایگاه نصب کنید.گل‌ها می‌توانند مصنوعی یا طبیعی باشند و بیشتر بازی با رنگ‌های شاد در استفاده از گل مطرح است تا عطر و رایحه و غیره. البته رنگ گل‌های طبیعی چشم نوازتر و زیباتر است.

جورپین اجاره جایگاه عروس و داماد

نورپردازی

بخش بسیار مهم و حائز اهمیتی در طراحی و ساخت جایگاه عروس و داماد نور پردازی است. در این بخش جدا از این که شما می‌بایست به جلوه‌ها ظاهری و بصری آن توجه کنید، می‌بایست توجه ویژه‌ای به بخش باطنی و تاثیر آن نور‌ها بر روی عروس و داماد و عکس‌های آنها داشته باشید. این نور‌ها می‌توانند پیدا یا پنهان باشند و هر دو از زیبایی خاص خود بهره می‌برند. شما نسبت به طراحی خود یکی از آنها را انتخاب کنید.اگر قصد دارید کار‌های عکاسی را هم خودتان انجام دهید به یک دوربین حرفه‌ای نیاز دارید تا آن لحظلات را با کیفیت هر چه بیشتر ثبت و ضبط کنید. قیمت خرید این دوربین‌ها بسیار بالا می‌باشد و برای یک شب خرید آنها منطقی نیست شما می‌توانید با اجاره دوربین عکاسی این نیاز خود را بر طرف کنید.

 پارچه و حریر

پارچه و حریر هم همیشه نقش اساسی و کلیدی در تزیین، طراحی و ساخت جایگاه عروس و داماد ایفا می‌کند. استفاده از پارچه مخصوصا حریر با حالت‌‎های جذاب وچین‌هایی که می‌توان به راحتی به آن داد باعث زیبایی هرچه بیشتر جایگاه می‌شود.اما باید در نظر داشته باشید که نباید بیشتر از ۲ یا ۳ رنگ پارچه استفاده کنید، زیرا موجب شلوغی صحنه،پرت شدن حواس به آنها و از دست دادن جلوه آن می‌شود.همواره در انتخاب رنگ پارچه و حریر  رنگ صندلی‌های مهمانان، رنگ لباس عروس،رنگ نور پردازی جایگاه و رنگ دسته گل عروس را در نظر داشته باشید.

شمع

استفاده از شمع همیشه یک فضای عاشقانه و رمانتیک را برای شما برای به ارمغان می‌آورد. در استفاده از شمع می‌بایست به جاشمعی،رنگ شمع و فضایی که قصد داریم از شمع استفاده کنیم فکر کنیم به عنوان مثال می‌توانید شمع‌ها را روی زمین چیده می‌شود یا روی میز یا در پشت عروس و داماد.

جورپین اجاره جایگاه عروس و داماد

اجاره تجهیزات مراسم

برگزاری مراسم عروسی کار مهمی و حساسی است. زیرا همه از اهمیت آن شب برای خانواده‌ها، داماد و به خصوص عروس آگاهیم. افزایش غیر منطقی قیمت تالار‌ها،نارضایتی از کیفیت تالار‌ها و عوامل زیادی باعث می‌شود که قصد کنید مراسم را خودتان برگزار کنید. این کار مستلزم برنامه ریزی دقیق، کمی خلاقیت و مقداری تجهیزات است که  بهترین گزینه اجاره تجهیزات مراسم می‌باشد.

اجاره میز و صندلی

قطعا هیچ خانواده‌ای این تعداد میز و صندلی جهت میزبانی از مهمانان ندارد. خرید آن هم اصلا گزینه نیست، بهترین و تنها ترین گزینه اجاره میز و صندلی است. انتخاب صندلی‌های یک دست با رنگ مناسب می‌تواند زیبایی و هارمونی خاصی به جشن شما بدهد شما با اجاره صندلی شیواری به این هدف دست می‌یابید.

کرایه ظروف مجالس

کرایه ظروف مجالس هم تنها ترین و بهترین گزینه پذیرایی از مهیمانان است، زیرا اصلا شایسته نیست که با چندین مدل ظرف از میهمانان پذیرایی کرد، هیچ کس هم این تعداد ظرف به صورت آماده و از پیش تعیین شده  در خانه خود ندارد پس تنها ترین و بهترین گزینه کرایه ظروف مجالس است

اجاره کولر

در حال نزدیک شدن به فصول گرما سال هستیم و از اصلی ترین موارد در برگزاری این چنین مراسم‌های تهویه هوا می‌باشد.قطعا کسی که در یک فضای گرم در حالی که در حال عرق ریختن است لحظات خوب و شادی نخواهد داشت.شما می‌بایست نسبت به فضا،تعداد میهمانان و غیره از چند کولر جهت ایجاد دمای دلنشین و مناسب استفاده کنید. خرید تعدادی کولر جهت برگزاری یک مراسم منطقی نیست.باز هم بهترین کار اجاره کولر می‌باشد. اجاره کولر ایستاده برای چنین مراسم ‌هایی بهترین گزینه است. شما با اجاره کولر ایستاده جریان‌ هوای مناسب و یک نواختی خواهید داشت.اگر در مناطق شرجی کشور هستید یا فضای برگزاری مراسم شما کوچک است اجاره کولر گازی انتخاب عالی برای شما می‌باشد هم چنین با اجاره کولر گازی علاوه بر این که فضای شما را اشغال نمی‌کند جریان و دمای هوای مطلوبی به شما ارائه می دهد

نوشته ایجاد شد 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا