اجاره دستگاه اکسیژن ساز

لذت بردن از یک خواب راحت با دستگاه اکسیژن ساز

کسانی که دارای مشکلات تنفسی در هنگام خواب هستند، سختی های زیادی را باید تحمل کنند. زیرا که وقفه های پی در پی در هنگام نفس کشیدن آنها اتفاق می افتد، که در اصطلاح به آن آپنه خواب می گویند. از بهترین راه کارها برای داشتن یک خواب آرامبخش، می توان به اجاره دستگاه اکسیژن ساز یا بای پپ Bip ap اشاره کرد. زیرا چنانچه بخواهید این تجهیزات پزشکی را خریداری نمائید، باید هزینه های بسیار بالایی را برای خریداری آن در نظر بگیرید که به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد. در ایران مراکز زیادی هستند که اقدام به اجاره دادن این کالاهای بیمارستانی می کنند، که یکی از مهمترین آنها سایت جورپین است که در اکثر شهرهای کشور فعالیت دارد و این کالا های پزشکی را به صورت آنلاین اجاره می دهد.

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی برای درمان بیماری های تنفسی

بیماری های تنفسی مانند آپنه خواب، بسیار رنج آور هستند، هم برای خود بیمار و هم برای خانواده های آنها. زیرا که این گونه بیماران در هنگام خواب دارای وقفه هایی در تنفس شده که ممکن است مغز آن ها با کمبود اکسیژن مواجه شده و ایجاد خرناس هایی با صدای بسیار بلند کند و برای خوانوده های خود نیز ایجاد مزاحمت کنند و این قضیه باعث شود که بیمار هماره با استرس بخوابد ولی شما با اجاره دستگاه اکسیژن ساز و یا ونتیلاتور می توانید از یک خواب آرام لذت ببرید و دیگر هیچ گونه نگرانی بابت تنگی نفس و مشکلات تنفسی نخواهید داشت.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز و مزایای استفاده از آن :

از مهمترین مزایای استفاده از کپسول اکسیژن ساز، این است که چون بیماران خواب بهتری را تجربه می کنند، پس در نتیجه خلق و خوی بهتری هم خواهند داشت، و همچنین تمرکز آن ها برای مهارت های گوناگون نیز بیشتر ی شود. به طور قطع کمک گرفتن از بای پپ یا همان ونتیلاتور، فشارهای ناشی از کمبود اکسیژن را نیز کاهش می دهد زیرا که اگر این مشکل در دراز مدت حل نشود، ممکن است که موجب بروز بیماری های خطرناک مانند سکته قلبیو مغزی، فشار خون بالا و حتی منجر به مرگ بیمار شود. مزیت مهم اجاره آن ها نیز این است که پس از بهبودی حال بیماران، می توانید کالا را به صاحب آن برگردانید و دیگر از لحاظ اقتصادی متضرر نخواهید شد.

جورپین سایت اجاره تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی اجاره ای موجود در سایت جورپین :

  • اجاره دستگاه اکسیژن ساز یا ونتیلاتور
  • اجاره سی پاپ و بای پپ
  • اجاره انواع ویلچر و تخت های بیمارستانی
  • فشار سنج بازویی و جیوه ای برای اجاره
  • اجاره ساکشن های پرتابل
  • اجاره کالاها و تجهیزات دندانپزشکی
  • اجاره تشک مواج پزشکی و بیمارستانی
  • اجاره کپسول اکسیژن
  • اجاره کالا 
  • اجاره انواع کالاهای بیمارستانی و تجهیزات پزشکی و…..

 

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا