اجاره دستگاه تونل صدا

اجاره دستگاه تونل صدا برای تبلیغات در غرفه‌های نمایشگاهی

تبلیغات صرف و حضور مطلق در نمایشگاه‌ها دیگر کافی نیست. عمکلرد شما باید موثر باشد و کاری فراتر از یک معرفی معمولی انجام بدهید. به طوری که بازدیدکننده عمیقا درگیر محصول و خدمات شما شود و حتی در غرفه‌های دیگر هم ذهنش در غرفه شما جا مانده باشد. یک راهکار برای چنین هدفی استفاده از تجهیزات تبلیغات صوتی است. این مقاله شما را با اجاره دستگاه تونل صدا برای تبلیغات در غرفه‌های نمایشگاهی آشنا می‌کند تا شما هم بتوانید از این کالای جدید در نمایشگاه ها استفاده کنید.

با صدا بازدیدکننده‌ها حساس‌تر می‌شوند

در تحقیقی که توسط یکی از شرکت‌های معتبر خارجی صورت گرفته، میزان حساسیت افراد نسبت به برند شرکت‌ها در فضای نمایشگای مطالعه شده است. ۷۶٫۶ درصد از افراد شرکت‌کننده در این تحقیق اعلام کرده‌اند هنگام استفاده از اسکرین همراه با صدا نسبت به برند شرکت‌ها احساس بهتری دارند. در حالی که در حالت بدون صدا تنها ۲۳٫۳ درصد از افراد چنین حسی داشته‌اند. این تفاوت گویای همه چیز است و اهمیت فوق‌العاده استفاده از تجهیزات صوتی را در نمایشگاه‌ها نشان می‌دهد؛ اما بین استفاده بهینه از صدا و ایجادسروصدا در محیط مرز باریکی وجود دارد. عبور از این مرز مشکلاتی را برای شما و دیگران ایجاد خواهد کرد.

دوره استفاده از اسپیکر و باند و هدفون گذشته است

ایجاد مزاحمت یا حتی آزار و اذیت، نه تنها اثر مثبتی بر روی تبلیغات برند شما ندارد بلکه حتی می‌تواند نقش منفی هم بازی کند. عیب بزرگ باند و اسپیکر این است که سروصدای زیادی ایجاد می‌کند. هدفون هم در کاهش سروصدا نقش موثری دارد؛ هزینه‌اش پایین است و کیفیت صدا در آن مطلوب است؛ اما در جلب توجه و ایجاد مزیت در غرفه شما نسبت به سایر غرفه‌ها ناتوان است. این‌جاست که سایت جورپین استفاده از تونل صدا را برای تبلیغات در غرفه‌های نمایشگاهی به شما پیشنهاد می‌دهد. تونل صدا، صدای جهت‌دار یا لیزر صدا نام‌های مختلفی است که به این فناوری اطلاق می‌شود.

اجاره دستگاه تونل صدا در سایت جورپین

این دستگاه‌ها می‌توانند صدا را در یک ناحیه بسیار محدود ارسال کرده و به نوعی مثل لیزر آن را در یک سمت متمرکز کنند. صدا در این نوع از اسپیکرها بیشتر از هر دستگاه دیگری به صورت موضعی است. حسی که به شنونده منتقل می‌شود بسیار خاص و تاثیرگذار است. به طوری که فرد احساس می‌کند صدا دقیقا در گوش او تولید می‌شود. هرچند در فرکانس‌های پایین نمی‌تواند صدای باکیفیتی تولید کند؛ اما تونل صدا برای کاش سروصدا بهترین گزینه است. این دستگاه با تکنولوژی خاص خود توجه بازدیدکننده‌ها را به خود جلب می‌کند و در ذهن‌ها ماندگار است. هزینه خرید این دستگاه بالاست ولی با اجاره از سایت جورپین شما می‌توانید از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر و ویژه در نمایشگاه‌ها استفاده کنید.

در سایت جورپین می‌توانید تمامی تجهیزات صوتی مورد نیاز خود را پیدا کنید:

نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا