اجاره دفتر کار / جورپین

اجاره فضای ساعتی راهکاری برای صرفه جویی در هزینه ها

همواره فضا است که به یک فعالیت چارچوب می دهد و آن را عملی می کند. اما برای فعالیت های موقتی که قرار است داشته باشید می توانید راهکاری برای در اختیار گرفتن فعالیت خود ارائه دهید؟ اگر شما چنین راهکاری ندارید ما یک پیشنهاد به شما داریم و آن امکان اجاره دفتر کار و یا هر فضایی است که شما موقتاً نیاز دارید. عرف اجاره هر نوع فضا حدوداً سالانه است، اما با وجود پیچیدگی هر چه بیشتر کار و فعالیت گاهی ممکن است به فضایی برای اقامت موقت نیاز داشته باشید. در صورتی که به یک فضا برای یک یا چند روز و نهایتاً یک ماه نیاز دارید از جورپین بخواهید که این اتفاق جدید را برایتان ممکن کند. اجاره دفتر کار روزانه فرصتی برای صرفه جویی در هزینه ها بوجود می آورد و یک خبر خوشایند و اتفاقی جدید برای افرادی است که نیازی تمام وقت به دفتر کار ندارند. اجاره دفتر کار روزانه مبله علاوه بر اینکه از هزینه های غیرضروری جلوگیری می کند ، امکان مدیریت هر چه بیشتر فضا را هم به شما می دهد مانع دغدغه شما برای برای مبله کردن فضا می شود. در واقع بوجود آمدن چنین امکانی می تواند تا حدودی دغدغه های کاری را کاهش دهد.

اجاره کلاس درس / جورپین

امکان اجاره کلاس درس روزانه

یکی دیگر از فرصت های خوب و البته بسیار کارآمد اجاره کلاس درس روزانه و ساعتی است. اجاره کلاس درس ساعتی نسبت به دفتر کار ملموس تر است به این دلیل جامعه ای که به چنین فضایی نیاز داشته باشد به وضوح وجود داشته است. کلاس های خصوصی و ساعتی ، آموزش های آزادی که توسط افرادی موفق در هر حرفه ارائه می شوند در صورتی که به هیچ مرکزی وابستگی ندارد در جامعه بسیار رایج است. در صورتی که مرکزی به صورت سازمان یافته بتواند خدمات اجاره کلاس درس ساعتی با امکانات ویژه را عرضه کند یک گام رو به جلو خواهد بود. البته در اجاره کلاس درس دو فاکتور تاثیرگذار وجود دارد یکی لوکیشن و دیگری امکانات است. زمانی که انتخاب دو فاکتوری می شود کیفیت کلاس درس درصدی از هر دو عامل است و همین باعث می شود نتیجه ای صد درصدی نداشته باشید. و لوکیشن و کیفیت را تا حدودی منیج کنیم. دلیل اهمیت لوکیشن این است که عموماً مخاطبان فضای آموزشی گروه های سنی پایین است و این لوکیشن نباید برای آن ها احتمال خطرات را بالاتر ببرد.

اجاره سالن اجتماعات در چه مواردی کاربرد دارد

تا اینجا در خصوص فضای کار و آموزش صحبت کردیم و موضوع اجاره سالن اجتماعات را نیز در ارتباط با این موارد پیش می بریم. سالن های اجتماعات می تواند برای برگزاری جلسات و یا در بعد بزرگتر برای همایش ها مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که قصد اجاره سالن اجتماعات را دارید در نظر داشته باشید که با چه هدفی به دنبال این مورد هستید. زمانی که هدف جلسات است که نیاز به اظهار نظرات و ارائه گزارشات توسط کلیه اعضا شرکت کننده باشد وضعیت کاملاً با شرایطی که قرار است یک یا چند نفر سخنران باشند و تعداد کثیری شنونده فرق دارد. یکی از موارد برگزاری جلسات با حضور کلیه مدیران یک مجموعه در یک فضای واحد است و حالت دیگر یک همایش علمی آموزشی که رایج ترین آن کنکور در میان جمع دانش آموزان است در این دو حالت نیاز به اجاره سالن اجتماعات است که هر دو با یکدیگر از لحاظ مبلمان و ساختار فضایی کاملاً متفاوت اند. اما چنین امکانی آن هم به صورت آنلاین و قابلیت کشف فضا به سرعت یک حرکت رو به جلوست.

اجاره سالن اجتماعات / جورپین

تبلیغات را برای توسعه کسب و کار خود فراموش نکنید

در خصوص کار و آموزش و راهکارهایی برای کاهش هزینه های فضایی آن صحبت کردیم. اما این موارد برای شرایطی است که کاری برای انجام دادن وجود داشته باشد. پیش از گرفتن کار، تبلیغاتی برای معرفی نیاز است همایش و کنفرانس ها یکی از موارد تبلیغات است اما نمونه ای که بیشتر از هر عامل دیگر تاثیرگذار است حضور در نمایشگاه های مرتبط است برای اینکار می توانید ابتدا نمایشگاه مرتبط را پیدا کنید و سپس اقدام به اجاره غرفه نمایشگاهی کنید. سعی کنید برای حضور در نمایشگاه در روزهای اول اقدام کنید که بتوانید جایگاه مناسبی را بدست آورید. اجاره غرفه نمایشگاهی همواره بایستی با در نظرگرفتن نکاتی که در موفقیت بیشتر تاثیرگذار است همراه باشد. علاوه بر اجاره غرفه نمایشگاهی بایستی به طراحی و مبلمان آن هم توجه ویژه داشته باشید.

برگزاری نمایشگاه در فضای باز

همواره مصالح و تجهیزات برپایی غرفه در انتخاب مبلمان و چیدمان آن تاثیرگذرا است. زمانی که به دنبال گرفتن غرفه هستید در نظر داشته باشید که نمایشگاه روباز است و یا در فضایی بسته برگزار می شود. در صورتی که نمایشگاه در فضای آزاد باشد با اجاره چادر نمایشگاهی به همراه اسپیس فریم به عنوان چارچوب ، فضای غرفه خود را می توانید بسازید. اجاره چادر نمایشگاهی براساس متراژ غرفه و فضای شما امکانپذیر است و نیازی نیست شما از این بابت نگرانی داشته باشید. برای اجاره چادر نمایشگاهی و سایر خدمات نمایشگاهی می توانید به سایت جورپین مراجعه کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

اجاره غرفه نمایشگاهی / جورپین

فضاهایی که جورپین موقتی اجاره می دهد: 

  • اجاره دفتر کار
  • اجاره کلاس درس
  • اجاره سالن اجتماعات
  • اجاره اتاق جلسات
  • اجاره آزمایشگاه
  • اجاره سایت
  • اجاره سالن کنفرانس
  • اجاره غرفه نمایشگاهی
  • و …..
نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا