اجاره تجهیزات ساختمانی / جورپین

تجهیزات ساختمانی مورد نیاز خود را اجاره کنید

صنایع در هر کشوری جزو مهم ترین بخش های آن است و میزان رشد آن از نشانه های توسعه یافتگی کشور خواهد بود. صنعت ساختمان مطرح ترین و قابل توجه ترین بخش صنایع است که به محض ورود به یک کشور خود نمایی می کند بنابراین رشد آن دارای اهمیت زیادی است. در سایت جورپین نیز اهمیت صنایع مورد توجه قرار گرفته است و امکان اجاره تجهیزات ساختمانی پیش بینی شده است. در بخش اجاره تجهیزات ساختمانی هر آنچه که مورد نیاز است را می توانید جستجو کنید و در صورت نیاز موقتی آن را رزرو نمایید. بخش اجاره تجهیزات ساختمانی دارای یک دسته بندی چهار گانه است که این چهار بخش شامل اجاره بالابر ، اجاره جرثقیل ، اجاره کمپرسور ، اجاره بتن کن می باشد اما دارایی جورپین به همین چهار دسته خلاصه نمی شود و می توانید هر آنچه را که نیاز دارید در بخش مربوطه جستجو کنید و بیابید.

اجاره بالابر / جورپین

معرفی بخش های مختلف اجاره تجهیزات ساختمانی جورپین

امکان اجاره تجهیزات ساختمانی که سایت جورپین به صورت آنلاین در پهنه گسترده خاک ایران فراهم کرده است کمک می کند تا بتوان سرعت انجام عملیات ساخت را افزایش داد و همچنین هزینه های ساخت و ساز را به مراتب کاهش داد. جزئیات این بخش در ادامه در قالب چند پاراگراف مجزا آورده شده است.

اجاره بتن کن

بتن کن وسیله ای پرکاربرد در ساخت و ساز است که برای تخریب بخش های مختلف ساختمان از جمله سطوح سخت کاربرد دارد که از جمله این موارد می توان به سطح بتنی ، کاشی ، سنگ و سرامیک اشاره کرد. همچنین جهت سوراخکاری در سطوح بتنی و ایجاد حفره های منظم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی می توان گفت که تنها کاربرد آن تخریب نیست بلکه برای ایجاد حفره های منظم نیز کاربرد دارد. اجاره بتن کن نیز در شرایط مختلفی مورد کاربرد قرار می گیرد. امکان اجاره هیلتی در عملیات ساخت و یا تخریب گسترده کمک می کند تا بتوان در کمترین زمان سرعت انجام عملیات را در حد قابل توجهی کاهش داد. اجاره هیلتی نیز اصطلاحی معادل بتن کن است و هیلتی یک برند از انواع برندهای بتن کن است که شهرت گسترده ای یافته است. اجاره هیلتی در مواردی که تجهیزات شما دچار نقص فنی شده است یک فرصت خوب است تا انجام عملیات متوقف نشود و همچنان به پیشرفت کار فکر کرد.

اجاره هیلتی / جورپین

اجاره دریل در کارگاه ها

بتن کن ها از خانواده دریل هستند بنابراین نیازی به تعریف خاصی از دریل نیست. در واقع بتن کن یکی از زیردسته های دریل به حساب می آید. اجاره دریل برای انواع سوراخکاری ها مورد استفاده قرار می گیرد. دریل ها را براساس سری که دارند که همان مته می باشد به انواع مختلفی تقسیم می شودند که هر کدام مورد کاربرد مجزایی دارد. پیش از اجاره دریل بایستی بدانید که این تجهیزات را به چه منظوری استفاده می کنید مشخص شدن این مورد کمک می کند تا انتخاب درست تری داشته باشید. زمانی که با شناخت اقدام به اجاره دریل می کنید بدون شک در کیفیت کار تاثیر مستقیم می گذارد.

اجاره بالابر

بالابرها نیز با توجه به حجم ساخت و ساز و ارتفاع ساختمان ها انتخاب می شوند. اغلب مواقع از بالابرهای ساده ای استفاده می شود که در تصویر آورده شده است و اما اجاره بالابر های بزرگ که همچون آسانسور عمل می کنند و ساختار پیچیده تری دارند تنها در بلند مرتبه سازی ها مورد استفاده است. اجاره بالابر برای حمل مصالح و تجهیزات با توجه به حد مجاز توان بالابر صورت می گیرد. همچنین زمان اجاره بالابر در نظر داشته باشید که سیم اتصال و اجزای بالابر سالم باشند و همچنین نکات ایمنی در استفاده بالابر را فراموش نکنید.

اجاره جرثقیل

جرثقیل ها نیز برای حمل و جابجایی مصالح و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند. در زمان اجاره جرثقیل از سلامت دستگاه اطمینان حاصل کنید، همچنین زمان اجاره جرثقیل و استقرار آن در محدوده کارگاه مراقب باشید که این محل استقرار توانایی کنترل آن را داشته باشد و احتمال واژگونی وجود نداشته باشد. از استقرار جرثقیل در حاشیه گود پرهیز کنید این مورد یکی از موارد منجر به حادثه می باشد.

اجاره کمپرسور ها به عنوان نیروی محرکه در کارگاه ها

در سایت جورپین امکان اجاره کمپرسور نیز وجود دارد که نقشی اساسی در فرایند بتن ریزی و بتن پاشی دارد. در واقع کمپرسور به عنوان یک نیروی محرکه عمل می کند که یروی محرک آن هوای فشرده است. در سایت جورپین امکان اجاره کمپرسور باد و هوا فراهم است. در صورت نیاز می توانید اقدام به اجاره کمپرسور نمایید همچنین می توانید در صورتی که مالک کمپرسور می باشید و بازه زمانی استفاده از آن برایتان کوتاه است می توانید با درج آن در سایت به راحتی آن را اجاره دهید و کسب درآمد نمایید.

اجاره جرثقیل / جورپین

مجموع تجهیزات ساختمانی سایت جورپین

در این سایت مجموع تجهیزاتی که عرضه می شود بسیار است و تنها محدود به این بخش ها که عنوان شده است نمی باشد. در صورتی که در ساخت و ساز خود به هر وسیله ای نیاز دارید می توانید آن را به سایت مراجعه کنید بدون اینکه محدودیتی داشته باشید.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا