اجاره ماشین

اجاره ماشین و مزیت های آن برای افراد فاقد خودرو

به جرات می توان گفت که اصلی ترین مزیت های اجاره ماشین این است که، هر مدل خودرویی که دوست داشته باشید را به راحتی می توانید اجاره کنید و از تنوع بسیار بالای ماشین ها استفاده نموده و به طور قطع هیچ گونه دغدغه ای بابت مستهلک شدن ماشین و خرابی قطعات آن نخواهید داشت، حتی اگر مسافت بسیار طولانی را با آن طی کنید، نگرانی بابت اینکه خودرو ارزش خود را از دست بدهد را تجربه نخواهید کرد. زیرا که زمانی که یک خودرو صفر کیلومتر یک مسیر طولانی را طی نماید، خود به خود ۲۵% از ارزش قیمت آن پائین می آید. یک قانون هم وجود دارد و این است که هر وقت مدت زمان کرایه ماشین تمام شد، دیگر شما تعهدات مالی نسبت به آن نخواهید داشت. به طور کلی همه افراد این وسایل نقلیه را برای مدت زمان کوتاه و عمدتا چند روزه می خواهند.

اجاره ماشین

اجاره ماشین و تاریخچه آن در جهان :

شاید برای شما هم سوال بوده که اولین بار چه کسی اقدام به اجاره ماشین و یا خودرو نموده است؛ پس جالب است بدانید که نخستین بار در کشور آمریکا در سال ۱۹۱۵ فردی به نام جوساندرس خودرو خود را که آن زمان فورد بوده به یک شخص بازرگان اجاره داده و چند سنت بابت کرایه دادن فورد خود از این شخص دریافت می کند. و این به عنوان جرقه ای در ذهن وی وارد شده و با خرید چند ماشین دیگر، یک مرکز اجاره خودرو  در آمریکا راه اندازی نموده و کسب درآمد می کند. بعدها جوساندرس اقدام به راه اندازی ۲۱ شعبه اجاره ماشین می کند و توانایی خرید خودروهای لوکس زمان خود می کند و صنعت نوین اجاره خودرو را بنیان می کند و رشد این صنعت جهانی می شود. در ایران نیز مراکز بسیار زیادی هستند که در زمینه کرایه وسایل نقلیه فعالیت دارند.

اجاره خودرو و ماشین

اجاره خودرو از سایت جورپین :

از جمله سایت های معتبری که در زمینه اجاره ماشین و خودرو فعالیت گسترده ای دارد، سایت معروف جورپین است که یک مجموعه بسیار بزرگ از انواع کالاهای اجاره ای را ثبت نموده و با قیمت های مناسب کرایه می دهد. علاوه بر ماشین ، اجاره ویلا و هر آنچه که نیاز دارید را از جورپین بخواهید. و مهمترین مزیت سایت جورپین این است که همگانی است و شما در هر شهر و مکانی که باشید می توانید عضو مجموعه بزرگ جورپین باشید و هر زمان نیاز داشتید ماشین و خودرو مورد علاقه خود را اجاره نمائید. به طور مثال ممکن است که شما برای برگزاری جشن ازدواج خود نیازمند ماشین عروس باشید. پس جورپین را از به یاد داشته باشید.

اجاره پورشه

جورپین و اجاره ماشین از این سایت :

  • اجاره ماشین
  • اجاره ماشین عروس
  • اجاره پورشه
  • اجاره بنز
  • اجاره مازراتی
  • اجاره پرادو
  • اجاره ب ام و

 

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا