اجاره تجهیزات غرفه سازی / جورپین

چک لیستی برای حضور در نمایشگاه

امروزه تبلیغات یکی از مهم ترین ابعاد رشد و پیشرفت کسب و کارها است و حضور در نمایشگاه ها نیز یکی از تاثیرگذارترین روش های تبلیغاتی است. برای حضور در نمایشگاه به دلیل اینکه در میان بیشمار رقیب قرار می گیرید بایستی به بهترین شکل ممکن حاضر شوید و از هیچ امکانی برای نشان دادن خود به بازدید کننده غفلت نکنید. در حقیقیت تمام فرصت هایی را که می تواند نظر بازدید کننده ای را جلب کند استفاده نماید. دلیل این همه تاکید این است که قضاوت برتر بودن شما تنها به عهده بازدید کننده است و کسب رضایت بازدید کننده هزینه های زیادی را برای برپایی غرفه بوجود می آورد اما این هزینه ها به حدی ارزش دارد که افرادی که تجربه حضور در نمایشگاه را داشته اند دفعات بعدی بیشتر استقبال می کنند.راهکاری که این هزینه ها را تا حدودی تقلیل می دهد اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که در ادامه این مورد را که جورپین ارائه دهنده آن است تشریح می کنیم.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی از جورپین

سایت جورپین که یک مجموعه اجاره کالا و چاردیواری است در بخش های مختلفی خدمات خود را عرضه می کند. اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز یکی از بخش های مهم این سایت است که خدمات کامل و جامعی عرضه می کند. جامعیت سایت جورپین بدین گونه است که علاوه بر گستردگی کامل بخش های مختلف آن در هر بخش نیز خدمات کاملی ارائه می کند و هر بخش آن به عنوان یک سایت مستقل عمل می کند، بخش اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز از این مورد مستثنا نیست. در ادامه نیز برخی از مواردی که ممکن است مورد نیاز شما در برپایی یک غرفه باشد را عنوان می کنیم.

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی

اولین موضوعی که در برپایی غرفه نمایشگاهی دارای اهمیت است بحث طراحی غرفه و سپس تعیین بودجه براساس طرح است. طراحی غرفه به شما پیش طرحی با بهترین حالت جانمایی ، بیشترین میزان جذب مخاطب ، بهترین حالت ارتباط گیری با مخاطب ، مناسب ترین تناژهای رنگی تاثیرگذار را می دهد که شما براساس ایده طراحی غرفه خود می توانید در گام اول مسیر قابل توجهی را طی کنید. اجاره غرفه نمایشگاهی البته بایستی پیش از طراحی صورت گیرد به این دلیل که بایستی متراژ و ابعاد و همچنین موقعیت غرفه نسبت به مجموعه نمایشگاه مشخص شود که همگی در طراحی تاثیرگذار است. زمانی که اقدام به اجاره غرفه نمایشگاهی می کنید سعی کنید در ابتدا یک موقعیت خوب را در نظر بگیرید تا حد ممکن زمان اجاره غرفه نمایشگاهی به این مورد توجه کنید.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین
اجاره چادر نمایشگاهی

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی برای مواقعی که برگزاری نمایشگاه در فضای باز است و یا فضای مسقف و بسته متفاوت خواهد بود. زمانی که قرار است نمایشگاه در فضای باز برگزار شود می توانید برای برپایی غرفه خود اقدام به اجاره چادر نمایشگاهی کنید. اجاره چادر نمایشگاهی یکی از مجموع موارد تجهیزات غرفه سازی است. برای اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی می توانید به سایت مراجعه کنید و علاوه بر چادر انواع دیگر آن را نیز انتخاب کنید. زمانی که اقدام به اجاره تجهیزات غرفه سازی می کنید بایستی به مصالح ، رنگ ، تناسبات توجه کنید.

اجاره مبلمان نمایشگاهی

می توانید مبلمان را منطبق با طرح پیشنهادی انجام دهید. این تناسبات شامل رنگ ، ابعاد و مصالح می شود. اجاره مبلمان نمایشگاهی شامل هر آنچه می شود که فضای داخل غرفه را تشکیل می دهد و حتی لپ تاپ و ال سی دی نیز جزو همین بخش است. اجاره مبلمان نمایشگاهی با تنوع و گستردگی بالا به شما کمک می کند تا هزینه زیادی را صرف تجهیز غرفه نکنید و هزینه های آن را کنترل نمایید.

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی و قرار دادن آن در مکان مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اجاره میز و صندلی نمایشگاهی به مکان قرار گیری آن و هدفتان از استفاده آن توجه داشته باشید. اجاره میز و صندلی نمایشگاهی در پیشخوان غرفه ، ورودی و یا مقابل غرفه برای استراحت بازدید کنندگان ، در قسمتی از غرفه با هدف مشاوره دو نفره همگی بایستی متناسب با هدف انجام شود. بنابراین پیش از اجاره بایستی بدانید که با چه هدفی قصد استفاده دارید. اگر میز وصندلی برای استراحت بازدید کننده در محدوده غرفه خود پیش بینی کردید می توانید با تدارک یک پذیرایی مختصر زمان بیشتری را از بازدید کننده بخرید و فرصت های بیشتری را بدست آورید. وجود آبسردکن ، کاتالوگ معرفی محصولات و مواردی از این قبیل در محدوده فضایی که برای پذیرایی پیش بینی کرده اید لازم است. وجود مبل در داخل غرفه یکی از اجزای مبلمان است که می تواند در بوجود آمدن یک زمینه مناسب در چارچوب درست برای یک صحبت کاری و نتایج رضایت بخش از آن کمک کند. سعی کنید این مورد را در فضای غرفه فراموش نکنید و از طریق آن فرصت های مناسبی را بدست آورید.

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی / جورپین

امکان اجاره تجهیزات دیجیتال در جورپین

در داخل غرفه به یکسری تجهیزات دیجیتال نیاز هست که آن ها را نیز می توان اجاره کرد. برخی از این موارد شامل اجاره لپ تاپ ، اجاره ال سی دی ، اجاره تبلت می شود. وجود این موارد الزامی است. همچنین اسپیکر و بیسیم نیز مورد نیاز است. در صورتی که تمایل به اجاره لپ تاپ داشتید می توانید هر کدام انواع برندهای آن را در سایت ببینید و براساس خواسته و منطبق با نیازتان اقدام به اجاره لپ تاپ نمایید. لپ تاپ می تواند در داخل غرفه بخش مرکزی آن را تشکیل دهد به این دلیل که اسناد و اطلاعات به همراه یکسری موارد دیگر با نظم بسیار بهتری نسبت به شرایطی که به صورت پرینت شده خواهد بود.

اجاره تبلت

بجز لپ تاپ موارد زیادی پیش آمده که صاحب غرفه اقدام به اجاره تبلت نیز کرده است. اگر تصور می کنید که می توانید با اجاره تبلت حضوری بهتر داشته باشید حتما اقدام به اجاره تبلت نیز نمایید. اجاره تبلت معمولاً بیش از یک عدد انجام می شود و گاهاً به تعداد افرادی که در غرفه خدمات ارائه می دهند صورت می گیرد.

اجاره ال سی دی

وجود یک صفحه نمایش بزرگ در داخل غرفه برای پخش یک قطعه ویدئو تبلیغاتی الزامی است. توجه کنید که  در تناسب با ابعاد غرفه باشد و به گونه ای باشد که توجه مخاطبی که در حال عبور از قابل غرفه شماسب را بتواند جلب کند. پخش یک فیلم چند دقیقه ای تبلیغاتی که هم صوت و هم تصویر است می تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب برجای بگذارد. در گیری دو هواس بینایی و شنوایی و عدم دخالت مستقیم شما در انتقال مفاهیم زمینه ای را فراهم می کند تا مخاطب ارتباط بهتری را با شما برقرار کند. دلیل اینکه تاکید مان بر اجاره ال سی دی است این ست که هزینه زیادی را برای یک دوره چند روزه متحمل نشوید و حتی برای دوره های بعدی دوباره بتوانید انتخابی متناسب داشته باشید.

اجاره لپ تاپ / جورپین
جمع بندی

به طور کلی بخش اجاره تجهیزات نمایشگاهی هر آنچه را که برای برپایی یک غرفه مورد نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد و ما به ریز این جزئیات اشاره نکردیم و تنها برخی از این موارد را عنوان کردیم. در صورتی که قصد حضور در نمایشگاه را دارید می توانید از مشاوره گروه جورپین تحت عنوان لیست تجهیزات نمایشگاهی مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه بهره مند شوید و سپس آنچه را که نیاز داشتید اجاره نمایید.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا