اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

خدمات نمایشگاهی که جورپین عرضه می کند

نمایشگاه ها رویداد مهمی در توسعه کسب و کارها بویژه مشاغل و ایده های جدید اند و می توانند به سرعت این حرفه ها را به جامعه معرفی کنند. جورپین نیز که یک ایده نو است هم نیاز به معرفی و شناخت بیشتر توسط افراد جامعه دارد و هم اینکه بخشی از خدمات خود را به اجاره تجهیزات نمایشگاهی برای داشتن حضوری کم هزینه اختصاص داده است. برای اینکه بتوانید هزینه های این چنین فضاهایی را کاهش دهید بایستی به فکر اجاره تجهیزات نمایشگاهی باشید. و این خدمات را از مراکزی که جامعیت خدمات آن بیشتر است دریافت نمایید. جورپین تنها خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی را ارائه نمی دهد بلکه طراحی غرفه نیز بخشی از خدمات عرضه شده توسط آن است. هر آنچه که در بخش اجاره تجهیزات نمایشگاهی گنجانده شده است در ادامه آورده شده است.اجاره تجهیزات غرفه سازی / جورپین

معرفی بخش های مختلف اجاره تجهیزات نمایشگاهی

دسته بندی این بخش در سایت جورپین با توجه به میزان اهمیت و استقبال افراد صورت گرفته است و شامل اجاره مبلمان نمایشگاهی ، اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی ، اجاره مبل ، اجاره لپ تاپ ، اجاره پرینتر ، اجاره ال سی دی ، اجاره کولر گازی ، اجاره بخاری ، اجاره میز و صندلی نمایشگاهی است. در خصوص هر یک از این بخش ها جداگانه صحبت می شود.

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی

در بخش اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی خدماتی برای برپایی یک غرفه عرضه شده است. کالاهای درج شده از شهرهای مختلف و تامین کنندگان متعددی است. اما برای اجاره گیرنده یک انبار بزرگ نمایشگاهی بوجود آمده است. فراتر از این انبار کالایی نکاتی است که در ساخت و برپایی غرفه بایستی در نظر بگیرید. جنس مصالح به کار رفته و رنگ همچنین سبک سنتی و یا مدرن بودن و در نظر گرفتن خدماتی که قرار است در غرفه عرضه شود دارای اهمیت است.

اجاره مبلمان نمایشگاهی

مبلمان فراتراز مبل و میز و صندلی است و به تجهیزاتی که فضای داخل غرفه را تشکیل می دهد گویند. در اجاره مبلمان نمایشگاهی برای تجهیز غرفه بایستی به تناسب بین اجزایی که انتخاب می کنید از لحاظ رنگ و جنس و … توجه داشته باشید. زمان اجاره مبلمان نمایشگاهی فراموش نکنید که بایستی بخش پذیرایی از مهمانان را نیز در نظر بگیرید و تجهیزات مورد نیاز آن را نیز پیش بینی کنید. بخش تبلیغات نیز نیازمند به مبلمان است همچون جا کاتالوگی این را نیز در بخش اجاره مبلمان نمایشگاهی خواهید یافت.

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی

پیش بینی فضاهایی برای نشستن در غرفه کمک می کند تا بتوانید در صورت تمایل بازدید کننده زمان بیشتری را با او سپری کنید. اطلاعاتی که در این چند لحظه به مخاطب داده می شود دارای اهمیت است. اجاره میز و صندلی نمایشگاهی را با توجه به اینکه برای چه هدفی آن را می خواهید و یا اینکه در کدام قسمت غرفه مورد استفاده قرار می گیرد، انجام دهید. اجاره میز و صندلی نمایشگاهی برای استراحت بازدید کنندگان یک فرصت خوب برای جذب مخاطبان است. همچنین اجاره میز و صندلی نمایشگاهی برای پیشخوان غرفه نیز ویژگی های خاص خود را دارد. عموماً از صندلی های جکدار پایه بلند استفاده می شود.

اجاره پنکه / جورپین
اجاره مبل

تا جایی که امکانپذیر است از پیش بینی مبل در داخل غرفه غافل نشوید. برای تهیه آن نیز نگران هزینه ها نباشید. با اجاره مبل می توانید متناسب ترین ها از لحاظ رنگ ، جنس و ابعاد را در داخل غرفه خود داشته باشید. اجاره مبل این امکان را می دهد تا بتوانید با کمترین هزینه ها بهترین امکانات را دریافت نمایید. مزیتی که اجاره مبل برای غرفه شما به همراه دارد، این است که می توانید فرصت های بسیاری را برای ارتقا موقعیت کاری خود به دست آورید. وجود مبل دعوت کننده به نشست و گپی حرفه ای است. زمانی که در داخل غرفه شما مبل وجود داشته باشد به بهانه نشستن امکان صحبت نتیجه بخش نیز بیشتر می شود.

اجاره لپ تاپ

وجود لپ تاپ در داخل غرفه برای منیج اطلاعات و اسناد در طول دوره حضور در نمایشگاه به مدیریت بهتر آن کمک می کند. اجاره لپ تاپ نیز راه حلی مناسب در مواقع نبود امکانات است. همچنین انتخاب مدل و نوع لپ تاپ نیز از طریق بخش اجاره لپ تاپ سایت جورپین امکانپذیر است. علاوه بر مدیریت اطلاعات و اسناد دلیل دیگری که می توان برای اهمیت اجاره لپ تاپ در نظر گرفت این است که می تواند به عنوان یک واحد کنترل مرکزی عمل کند.

اجاره پرینتر

اجاره پرینتر نیز برای خروجی گرفتن از اسناد و اطلاعاتی که ممکن است مورد نیاز باشد امکانپذیر است. در صورتی که به چنین وسایلی نیاز داشتید امکان اجاره پرینتر انتخاب بهتری نسبت به خرید خواهد بود. به طور کلی زمانی که می توان یک غرفه نمایشگاهی را از طریق اجاره تجهیزات نمایشگاهی تجهیز کرد چرا باید به گزینه خرید فکر کنید؟!!

اجاره ال سی دی / جورپین
اجاره ال سی دی

کاربرد ال سی دی در غرفه نمایشگاهی اهمیت تبلیغاتی آن است اما اگر برای داشتن نیاز به صرف هزینه زیادی است می توانید به اجاره ال سی دی فکر کنید و از این طریق نیاز خود را برآورده کنید. اجاره ال سی دی در انواع مختلف ، ابعاد و سایز های مختلف و کیفیات متغیر متناسب با غرفه ای که قرار است در آن باشید امکانپذیر است. امکان اجاره ال سی دی رویدادهای موقتی علاوه بر صرفه اقتصادی مزیت دیگری که دارد این است که همواره در هر دوره می توان متناسب ترین ها را دراختیار داشت بدون اینکه ملزم به استفاده یک ال سی دی مشخص که خریداری شده است، باشید.

اجاره کولر گازی

وسایل تنظیم کننده دمای محیط بسته به فصل و وضعیت هوا انتخاب می شود. برای اینکه بتوانید حوزه غرفه خود را به فضایی برای جذب بازدید کننده تبدیل کنید از اجاره کولر گازی و بخاری به هیچ عنوان غافل نشوید. در هوای سرد زمستان با اجاره بخاری در داخل غرفه می توانید به صورت غیر مستقیم و با تامین حداقل امکانات رفاهی مخاطب را مجبور کنید که زمان بیشتری را در حوزه شما سپری کند. این زمان می تواند مشتریان زیادی را به سمت شما روانه کند. اجاره بخاری همچنین برای رفاه حال افراد حاضر در غرفه الزامی است. زمانی که به دنبال اجاره کولر گازی و یا بخاری هستید به ابعاد فضا و همچنین توان وسیله تنظیم کننده دما حتما توجه کنید.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا