اجاره هلی شات / جورپین

اجاره هلی شات برای تصویربرداری هوایی در نوروز

اجاره هلی شات و تصویربرداری هوایی شاید برای خیلی‌ها تازگی دارد و مخاطبان عام با آن نامأنوس باشند؛ اما می‌تواند کاربردهای عمومی و تخصصی خود را داشته باشد. با این مقاله از سایت جورپین همراه باشید تا با کاربردهای مختلف هلی شات آشنا شوید که صنعت، عمران و نقشه‌برداری، محیط‌بانی، مستندسازی و گردشگریتنها بخشی از آن هستند.

 

با جورپین، جور دیگر باید دید

امروزه با گسترش فناوری‌ها، تصویربرداری با هلی شات کاربردهای فراوانی می‌تواند داشته باشد. مثلا در واحدهای صنعتی در مواقعی که نیاز به نمای بالا از قسمت‌های مختلف وجود دارد؛ در کارهای عمرانی و نقشه‌برداری خصوصا در مناطق صعب‌العبور و در جاهایی که به تصاویر هوایی برای تهیه نقشه احتیاج هست؛ در تصویربرداری از عارضه‌های مختلف زمین‌شناسی و جاذبه‌های طبیعی که رفتن به آن‌ها دشوار یا خطرناک است مثل آتش‌فشان‌ها، دره‌ها و گسل‌ها؛ در تهیه فیلم‌های مستند، حفاظت از محیط زیست و حیات وحش، تصویربرداری از زمین‌های کشاورزی و مراتع؛ و در نگهبانی و دیده‌بانی از جاهای مختلف. هلی شات حتی می‌تواند مورد استفاده شخصی هم قرار بگیرد. به خصوص در آستانه تعطیلات عید و سفرهای نوروزی شما می‌توانید خاطرات سفر را با تصویربرداری هلی شات ثبت کنید! اجاره هلی شات از سایت جورپین تجربه یکی از متفاوت‌ترین نوروزها را برای شما خواهد ساخت.

اجاره هلی شات/ جورپین

 

نوروز هوایی با اجاره هلی شات

تصویربرداری با هلی شات می‌تواند در گردشگری کاربرد گسترده‌ای داشته باشد. بعضی از جاذبه‌های گردشگری به خاطر سختی‌های تصویربرداری معمولی یک گزینه مناسب برای تصویربرداری هلی شات هستند. تصویر هوایی از یک زاویه جدید و بدیع منظره را به تصویر می‌کشد. مثلا اگر شما به جایی مثل زندان سلیمان در آذربایجان غربی بروید به خوبی متوجه می‌شوید که نمای بالا و تصویربرداری هلی شات چقدر برای چنین مکانی مناسب است؛ یا کوه‌های سرسبز در مسیر گورستان خالد نبی در استان گلستان. جذابیت‌ها و شکوه این مکان فقط از بالا و با هلی شات قابل درک است. قطعا همه شما می‌توانید در ذهن خود نمونه‌های مشابه بسیاری را برای چنین استفاده‌هایی از هلی شات پیدا کنید. حتی اگر از همان منظره‌ها و مکان‌های عادی هم تصویر جدیدی ارائه بشود قطعا برای همه جذابیت و تازگی خواهد داشت.

 

با هلی شات می‌توانید همه جا باشید

هزینه بالا، نوسان قیمت‌ها و استفاده در مدت محدود دلایلی هستند که می‌توانند شما را از خرید هلی شات منصرف کنند؛ اما در سایت جورپین فرصت اجاره هلی شات با قیمت پایین‌تر فراهم شده است. با توجه به کاربردهای فراوان هلی شات در زمینه‌های مختلف، مشهود است که اجاره هلی شات یک پتانسیل عظیم بالقوه با خود دارد. جورپین امکان به اجاره گذاشتن هلی شات و سایر تجهیزات تصویربرداری هوایی مثل کوادکوپتر و عمودپروازها و یا دیگر وسایل پرنده با امکان حمل دوربین و تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی را برای کسانی که چنین وسایلی در اختیار دارند ایجاد کرده است.

اجاره دوربین فیلمبرداری / جورپین

یک دوربین عکاسی یک شکارچی خوب لحظه ها

داشتن هلی شات دارای کاربرد خاص است و در صورتی که به دنبال تهیه تصویر هوایی باشید مناسب است اما وجود یک دوربین عکاسی غبر قابل اجتناب است. بدون شک در سفر نیاز به یک دوربین پیدا خواهید کرد. اجاره دوربین عکاسی اجازه می دهد که با صرف کمترین هزینه یک سفر به یاد ماندنی داشت. می توان با اجاره دوربین عکاسی یک سه پایه عکاسی نیز اجاره کرد و عکس های دسته جمعی گرفت. سفر و حال و هوای نورورزی خاطره انگیز است اما یک دوربین این لحظه ها را ثبت می کند و برای همیشه به یادگار می گذارد. در کنار دوربین اجاره لنز دوربین مناسب با هدفی که دارید امکانپذیر است. اغلب در این ایام لنز هایی که برای عکاسی طبیعت مورد استفاده قرار می گیرند، کاربردی اند. با اجاره لنز دوربین تصاویر یا کیفیت بهتر و حرفه ای تری خواهید داشت.

 

تجهیزات مرتبط دیگری که در جورپین موجود است

دوربین عکاسی در زمره اجاره تجهیزات عکاسی قرار می گیرد و هلی شات در دسته اجاره تجهیزات سینمایی است. اجاره تجهیزات عکاسی شامل دوربین و لنز و اجاره تجهیزات نورپردازی است و بخش اجاره تجهیزات سینمایی نیزشامل هلی شات ، اجاره دوربین فیلمبرداری و تجهیزات صدابرداری می شود. ذکر این موارد برای تعطیلات نورروزی مورد کاربد نیست اما شناختی در خصوص بخش های مختلف سایت ارائه می دهد تا شما به شناختی در خصوص سایر امکانات برسید. اجاره تجهیزات سینمایی می تواند شامل دوربین ، کرین فیلمبرداری ، اسلایدر و بسیاری جزئیات دیگر که ممکن است برای ساخت یک فیلم مورد استفاده قرار گیرد، است. گرچه این تجهیزات کاملاً تخصصی است اما برای فیلمساز نقش حیاتی دارد. اجاره دوربین فیلمبرداری دارای انواع حرفه ای و ساده است که هم می تواند رضایت یک فیلمبردار حرفه ای را در نظر گیرد و هم یک گردشگر را. اجاره تجهیزات نورپردازی میز می تواند در یک مهمانی مورد استفاده قرار گیرد و یا اینکه ابزار نور حرفه ای یک کار هنری حرفه ای باشد.

اجاره دوربین عکاسی / جورپین

شما می‌توانید انواع تجهیزات فیلمبرداری را از جورپین اجاره کنید یا برای اجاره قرار بدهید:

 • اجاره هلی شات فانتوم
 • اجاره گیمبال DJI
 • اجاره تجهیزات عکاسی
 • اجاره دوربین عکاسی کانن ۷۰۰D
 • اجاره دوربین سونی FS5
 • اجاره لنز دوربین سیگما
 • باتری لیتیوم
 • اجاره تجهیزات سینمایی
 • اجاره دوربین فیلمبرداری سونی
 • اجاره دوربین کانن D60
 • کرین ۶-۸-۱۲ متری
 • دوربین دیجیتال عکاسی نیکون
 • اجاره تجهیزات نورپردازی
نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا