اجاره اقامتگاه بوم گردی / جورپین

نکات لازم جهت اجاره اقامتگاه بوم گردی و ویلا در مناطق روستایی ایران

خانه های ایرانی بازتاب واقعی فرهنگ، اعتقادات، مذهب، سبک زندگی و موقعیت جغرافیایی ایران است و به همین دلیل است که خانه های قدیمی ایران شهرت جهانی دارند. با سفر به برخی از شهرهای ایران که بخشی از بافت قدیمی خود را حفظ کرده‌اند، احساس می‌کنید تاریخ به زمان های گذشته باز می گردد. می‌توان سنت ها را با روح و جان لمس و زندگی محلی را تجربه کرد. در نتیجه اکثر افرادی که به ایران سفر می کنند یا بسیاری از ایرانیان که در تعطیلات به دیگر شهرهای زیبای کشورمان سفر می‌کنند، ترجیح می دهند با تجربه سکونت و اجاره اقامتگاه بوم گردی از تجربه ماندن در خانه های ایرانی لذت ببرند تا سفر خود را هیجان انگیزتر کنند.

انتخاب محلی مناسب برای اقامت

علاوه بر اقامتگاه بوم گردی گونه ای دیگر از فضا وجود دارد که از لحاظ کیفیت هیچ چیزی کمتر از اقامتگاه ندارد. اما اینکه در مقصد سفر به فکر اجاره ویلا باشیم یا اقامتگاه بو م گردی بستگی به ویژگی های فضایی مقصد دارد. تجربه زندگی در اقامتگاه بوم گردی به این شبیه است که به یک سفر تاریخی دعوت شده باشید. در فضای اقامتگاه همواره از کاهگل استفاده شده است حال تصور کنید باران بزند یا اینکه دم صبح فضا را آب و جارو کنند حتی تصورش هم حال آدمی را خوب می کند. با این وصف من هیچگاه در سفرهایم بین اقامتگاه و دیگر فضاها انتخاب نمی کنم و اقامتگاه انتخاب همیشگی من خواهد بود. اما این انتخاب در هر شهری امکانپذیر نیست و این تجربه همیشگی نیست. در صورتی که این انتخاب ممکن نباشد من سراغ اجاره ویلا خواهم رفت.

اولویت همواره دوم، اجاره ویلا در مقصد سفر

ویلا یک انتخاب بی نظیر است اما من با تمام وجودم خواهم پذیرفت که این فضا همواره انتخاب دوم من است. انتخاب دوم است به این دلیل که آن تاریخچه را با خود به همراه ندارد. انتخاب دوم است چون هوای بارانیش مثل اقامتگاه نیست. انتخاب دوم است چون ساخت آن نتیجه افکار دوره ای است که در آن زیسته ام این ویژگی بدی نیست اما کشف کردن آن کار دشواری نیست. اما اجاره اقامتگاه بوم گردی معما می سازد. هر بار که فلسفه اش را کاوش کنی باز هم حرفی برای گفتن دارد. اما اجاره ویلا نیز خود مزایای بی نظیری دارد، تنوع فضایی، آزادی در عمل، کیفیت فضایی، بهره گیری از فضاهای بسته نیم باز و باز و بسیاری ویژگی های دیگر که امکان لذت بردن از سفر را فراهم می آورد.

اجاره ویلا / جورپین
نکات پیش از سفر

بنابراین یک روش معتبر برای تجربه فرهنگ و زیبایی های طبیعی ایران و حمایت از مشاغل و یادگیری آداب و رسوم آنها سفر است. برای تجربه زندگی اصیل ایرانی و آشنایی با پیچیدگی های فرهنگ ‌های مختلف آن، می ‌توانید از طریق جورپین برای اجاره اقامتگاه بوم گردی مورد نظر خود اقدام کنید. در نظر داشته باشید که برای اجاره اقامتگاه بوم گردی مورد نظر خود در شهر مقصد مسائل بسیار ریز و مهمی را مد نظر قرار دهید. قبل از اجاره اقامتگاه بوم گردی از شرایط خواب و نوع اتاق ها از نظر تعداد تخت و ظرفیت کف خواب آن اطلاع پیدا کنید. درباره فاصله اقامتگاه‌تان نسبت به مراکز خرید مواد غذایی و رستوران بپرسید و اگر سالمند، کودک و یا فردی با شرایط بدنی خاص همراه دارید از صاحب اقامتگاه درباره مسافت مسیر پیاده روی در منطقه مقصد گردشگری و یا تعداد پله‌های محل اقامت خود سوال کنید تا یکی از راحت ترین و پرخاطره ترین سفرهای خود را تجربه کنید.

یک پیشنهاد ویژه جورپینی برای سفرهایتان

از اجاره ویلا و اقامتگاه گفتیم، اما ممکن است با خواندن این مقاله خیلی ها هوس سفر کنند و در خیال سفر به یک اقامتگاه یک باره به خود آیند و بگویند با کدوم وسیله برم سفر؟؟؟ اما راهکار جورپین این است که علاوه بر مکان مناسب می تواند ماشین مناسب نیز در اختیار شما قرار دهد. اجاره ماشین با راننده یا بدون راننده ، اجاره ماشین مدل بالا در صورتی که دوست داشته باشید تجربه یک سفر ویژه را داشته باشید. زمانی که به نیت سفر به جورپین سر می زنید سعی کنید بخش های مختلف آن را سر بزنید چون جورپین می تواند هر آنچه که نیاز دارید را برایتان تهیه کند، از اجاره ماشین و ویلا گرفته تا چادر مسافرتی و کوله پشتی.

اجاره ماشین / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا