اجاره ویلا / جورپین

جورپین ویلا و اقامتگاه بوم گردی را برایتان رزرو می کند

زندگی در خانه های کوچک شیوه ای رایج در میان ایرانیان نبوده بلکه گذشتگان ما تا چند دهه پیش در خانه های بزرگ و ویلایی با تنوع فضایی بالا زندگی می کردند. مفهوم خانه از نظر آن ها بسیار متفاوت تر از آن چیزی بوده که ما امروزه با آن روبرو هستیم. امروزه به واسطه کمبود زمین ، افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش نرخ زمین و مسکن ابعاد خانه ها هر روز در حال کوچکتر شدن است و تنوع فضایی نیز رفته رفته کاهش می یابد. رزرو اقامتگاه بوم گردی به کمک جورپین برای مدت چند روز فرصت تجربه زندگی گذشتگان، آشنایی با زیبایی ها و در عین حال درک سختی های آن زندگی و مقایسه ای با زندگی های امروزی را به افراد می دهد. تجربه داشتن زندگی در یک اقامتگاه بوم گردی به دلیل اینکه برای ما جزئیات جدیدی دارد پتانسیل لازم برای دور نگه داشتن ما از دنیای سرعت و تکنولوژی برای چند روز استراحت را خواهد داشت. این موضوع نیز دقیقا همان چیزی است که بیشتر مواقع افراد به دنبال آن هستند. دور ماندن از تکنولوژی و شتابزدگی های زندگی امروز به مدت چند روز به معنای بازیابی احساس آرامشی است که به دنبال آن هستیم. و این میزان از دور شدن ها برای حفظ سلامت روان و تقویت امید و انگیزه لازم است.

اجاره ویلا در قشم / جورپین

اجاره ویلا در شهرهای سرسبز شمالی کشور

سفر به شمال همواره حس خوشایندی را منتقل می کند. تصور استشمام هوای پاکش ، چشم نوازی طبیعت سرسبزش ، گوش نوازی دریای آرامش روح آدمی را سر زنده می کند. طبیعت متفاوت و زیبایش خود بستر پرورش گونه های نادر و کمیاب گیاهی و جانوری را فراهم می کند. دسته پرندگان مهاجر زیبایی که بر فراز دریا و جنگل در حال پروازند به مانند عینیت یافتن یک تابلو نقاشی است که شاید از نظر بسیاری از افراد اغراق به نظر آید اما موجودیت آن را در طبیعت ویژه شمال می توان یافت. دیدن هر کدام از این زیبایی های جهان خلقت لذتبخش است و فرصت یافتن برای تجربه همه این حس های ناب همزمان آدمی را به وجد می آورد. این همه زیبایی هر کسی را وسوسه می کند که شمال را به عنوان مقصد سفر چند روزه انتخاب کند. امکان اجاره ویلا در شمال و سایر شهرهای زیبای آن که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند می تواند کمک کند تا بتوان بدون نگرانی سفر کرد. اجاره ویلا در رامسر ، اجاره کلبه جنگلی ، خانه باغ ، خانه روستایی همگی امکانپذر است تا بتوان به راحتی براساس بوجه و علایق خود محل اقامت را انتخاب کرد.

اجاره ویلا در شمال / جورپین

 

اجاره ویلا در کیش و جذابیت های سفر به مناطق جنوبی کشور

ایران کشوری با تنوع جاذبه در حد چشمگیری است به گونه ای که آن را می توان به راحتی به ۵ تیپ متفاوت از یکدیگر تقسیم کرد. کشوری است که برای همیشه مقصد جدیدی برای سفر خواهد داشت. حتی پتانسیل های ناشناخته ای نیز دارد که در گذر زمان شناسایی و معرفی می شوند. سفر به مناطق جنوبی کشور تجربه لمس و درک فضایی متفاوت با سایر نقاط ایران را به افرادی می دهد که برای اولین بار به این مناطق سفر می کنند. جاذبه های انسان ساخت بی نظیری که مضاف بر متفاوت بودن جغرافیایش می شود. دو منطقه شمالی و جنوبی ایران دو تعریف کاملا متفاوت از شهرهای آبی را ارائه می دهد. اجاره ویلا در قشم ، کیش و سایر شهرهای جنوبی به همراه اقامتگاه های گردشگری آن تعریفی متفاوت از ویلا ، اقامتگاه و سوئیت را ارائه می دهد که الگوی نقش بسته بر اذهان را که عموما همان ویلاهای شمال است را بر هم می زند و شکل دیگری از ویلا و اقامتگاه را معرفی می کند. اجاره سوئیت علاوه بر ویلا و اقامتگاه می تواند گزینه مناسبی برای اقامت چند روزه در کیش و فرصت یافتن برای دیدن جاذبه هایش فراهم آورد.

اجاره ویلا در کیش / جورپین

انواع فضای اقامت قابل اجاره در جورپین

– اجاره ویلا
– اجاره اقامتگاه بوم گردی
– اجاره خانه باغ
– اجاره خانه روستائی ارزان
– اجاره کلبه جنگلی
– اجاره منزل مبله
– اجاره آپارتمان مبله
اجاره سوئیت
در میان موارد ذکر شده در بالا می توان هر کدام را براساس موجودیت ، میزان بودجه اختصاص داده شده برای آن ، جذابیت و تنوعی که برایتان دارد انتخاب کنید. تنوع انتخاب کمک میکند تا افراد بتوانند در هر سفر یک گونه فضایی را انتخاب کرده و به این صورت تجربه متفاوت و جدیدی از سفر بیابند که عموما این توالی دفعات سفر در مناطق شمالی برای بیشتر افراد اتفاق می افتد.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا