اجاره ویلا / جورپین

چرا اجاره ویلا برای لذت بردن ازتعطیلات تابستانی پیشنهاد می شود؟

برای گذراندن تعطیلات و داشتن یک دوران فراغت که برای دور شدن از دغدغه های زندگی امروز لازم است می توان یک شهر خوش آب و هوا را به عنوان مقصد سفر و یک فضا اقامت انتخاب کرد. همانطور که گفته شد سفر برای آرامش لازم است اما کافی نیست زیرا کیفیت سفر نیز مهم است و محل اسکان یکی از مواردی است که بر کیفیت می افزاید. اجاره سوئیت ، ویلا و همچنین رزرو یک اتاق در هتل می تواند گزینه های شما برای گذراندن زمانی محدود در مقصد سفر باشد.

 اما پیش از انتخاب نکاتی را که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته در نظر بگیرید تا بتوانید گزینش آگاهانه و مناسبتری داشته باشید و از تفریحاتتان بیشتر لذت ببرید. علاوه بر محل اقامت تجهیزات سفر نیز می تواند تعیین کننده کیفیت باشد و این نکته ای است که مدنظر قرار دادن آن خالی از لطف نیست.

اجاره سوئیت / جورپین

مزایای اجاره ویلا در تعطیلات نسبت به اقامت در هتل

در این مقاله به نکاتی برای انتخاب محل اقامت اشاره می شود به دلیل اینکه بخشی از دغدغه های سفر را یافتن محل اسکان و همچنین همخوانی آن با بودجه تشکیل می دهد. در حالی که بیشتر افراد به خاطر مسئله اسکان و عدم همخوانی با توانایی مالی قید سفر را می زنند. اگر امکان رزرو پیش از سفر منطبق با بودجه ای که برای آن تعیین شده فراهم باشد، مسافر با انگیزه بیشتر و بدون استرس های اقامت سفر خود را آغاز می کند که در این راستا جورپین همراه خوبی برای سفرهای شما خواهد بود و علاوه بر امکان رزرو اقامتگاه بوم گردی ، ویلا و سوئیت امکان اجاره تجهیزات سفر و لوازم بازی و سرگرمی را هم برای همسفرانش فراهم آورده است.  برتری های اجاره ویلا و همچنین اماکنی که ویژگی هایی مشابه با ویلا را دارند همچون اقامتگاه بوم گردی نسبت به هتل در ادامه آورده شده است.
رزرواقامتگاه بوم گردی

۱  بیشترین مشابهت با خانه از لحاظ حریم خصوصی

اجاره ویلا به شما سطحی از حریم خصوصی را می دهد که انعکاس آن راحتی است که در منزل خود دارید. ویلا بیشترین مشابهت با خانه و محل زندگی افراد را دارد زیرا ماهیت آن مسکونی است نه تجاری. اما اقامت در هتل این امکان را به فرد نمی دهد به دلیل اینکه دارای قوانینی محدود کننده است که به واسطه آن محدودیت عملکردی ایجاد می کند. در هتل ها به طور کلی یک اتاق با سرویس ، راهرو ، فضای غذاخوری و صبحانه خوری و لابی در اختیار شماست و تنها فضای خصوصی آن نیز اتاقی است که رزرو می کنید مابقی فضاها عمومی است و همچنین اجازه پخت و پز نیز وجود ندارد. اما زمانی که برای اجاره ویلا اقدام می کنید قیدی که تمام این محدودیت ها برایتان ایجاد میکند برداشته می شود و با هزینه ای برابر و یا شاید کمتر از اقامت در هتل امکان لذت بردن بیشتر از سفرتان را فراهم می کنید.
اجاره ویلا در شمال / جورپین

۲ تنوع فضای در اختیار

زمانی که به عنوان محل اقامت در مقصد، اجاره ویلا انتخاب شماست تنوع فضایی کمترین مزیتی است که با این انتخاب عاید شما می شود. ترکیبی شامل اتاق خواب ، نشیمن ، آشپزخانه ، استقرار سرویس ها همچون خانه ، تراس و ارتباط با فضای آزاد. در مدت اقامت خود می توانید زمان استراحت را در اتاق خواب و ساعاتی را نیز به بودن در جمع خانواده و دوستان اختصاص داد. در صورتی که تمایل به تهیه غذا و چیدن میز نهار خود داشتید می توانید استفاده کنید و نیاز به خارج شدن از حریم خصوصی خود را نخواهید داشت. در حالیکه در هتل ها امکان آماده سازی توسط خود فرد وجود ندارد و همچنین برای غذای آماده نیز باید از حریم خصوصی خود خارج شوید و در یک فضای عمومی قرار بگیرید و این یکی از قوانین دست و پا گیر هتل ها آن هم در دوران فراغت و تفریحات فرد است. یکی دیگر از مزایایی که همین در اختیار کامل داشتن یک فضا به فرد می دهد آن است که ممکن است در شهر مقصد دوستانی داشته باشید و بخواهید آن ها را دعوت کنید و زمانی را با هم سپری کنید. زمانیکه ویلا را انتخاب می کنید گویا در شهر مقصد در منزل خود اقامت دارید و هیچ محدودیتی برای دعوت از اطرافیان و جمع کردن خانواده به دور هم نخواهید داشت. و اگر جورپین را مرجع خود قرار دادید و تفریحات آبی را در مقصد سفرتان پیش بینی کردید در حالی که امکاناتش را نداشتید می توانید با اجاره لوازم ورزش های آبی لذت تفریحاتتان را کامل کنید.
اجاره لوازم ورزشهای آبی /جورپین

ویلا جزء جدایی ناپذیر سفرهای شمال

دو مزیت از مجموع مزایای اجاره ویلا نسبت به هتل را بررسی کردیم و سایر مزایای آن را در فرصت های بعدی مورد بحث قرار می دهیم. زمانی که تصمیم به سفر گرفتید اجاره ویلا در شمال و شهرهای خوش آب و هوای ایران و همچنین به موازات آن اجاره اقامتگاه بومگردی گزینه های مناسبی هستند. دلیل این مدعا این است که مهم ترین جاذبه شهرهای شمالی کشور هوای معتدل و مرطوب و بوی نمور آن است که اساشمامش حس سرزندگی را در آدمی تقویت می کند. در سفرهای شمال لوازم ورزشی های آبی که خاص شمال و فضای آبی و منعطف آن است را فراموش نکنید. حال تصور کنید در فضایی محصور اقامت داشته باشید، فرصت تجربه چه چیزهایی را از دست می دهید؟ تصور کنید که صبح بیدار می شوید و اولین چیزی که با چشمان زیبایتان می بینید تلاطم دریا از پنجره اتاق مشرف به بیرون است. تصور کنید که در تراسی مشرف به چنین منظره ای و هوایی پاک و سالم که استشمامش لذتبخش ترین حس دنیاست، صبحانه خود را در کنار عزیزانتان میل کنید. و در نظرداشته باشید که این توصیف مهم ترین فلسفه در شکل گیری ویلا در مناطق شمالی کشور است. حالا دیگر انتخاب با خود شماست حاضرید که از این تجربه که امروزه غنیمت است بگذرید؟ اجاره ویلا در رامسر با منظره سرسبز و جنگلی و هوای دلچسبش توصیف دیگری است که قابل چشم پوشی نیستند. خود را از تجربه این حال و هوا محروم نکنید.
اجاره ویلا در رامسر / جورپین
نوشته ایجاد شد 354

یک دیدگاه در “چرا اجاره ویلا برای لذت بردن ازتعطیلات تابستانی پیشنهاد می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا