اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

شناختی مختصر از تجهیزات حوزه پزشکی

بیماری فعلی است همراه سلامتی که در عدم حضورش حال و احوال ما می شود. به هر دلیلی بیماری ممکن است سراغ از ما بگیرد اما آنچه که مهم است این است که بتوانیم در مقابلش دوام آوریم و از خود به درستی مراقبت کنیم. مهم است که بتوانیم همچنان استقلال خود را حفظ کنیم و زندگی خود و اطرافیانمان را مختل نکنیم. بخشی از این حفظ استقلال و قدرت به آمادگی روحی شما و میزان قوی بودن روان فرد بستگی دارد که مهم ترین بخش برای انجام کارهاست. در واقع زمانی که روان آماده و قوی باشد در واقع انگیزه و امید در درون شما تقویت می شود و محرک آدمی برای جلو رفتن ، پیش رفتن و برداشتن گام های بسیار بلند همان نیرویی است که از اعماق وجود فرد می آید. اما ما دراینجا به دنبال صحبت کردن در خصوص روح و راه های تقویت آن نیستیم بلکه آمده ایم راهکارهایی را برای مقابله راحت تر در خصوص بیماری ها ارائه دهیم. ما در اینجا قصد داریم یک راهنمایی خوب برای شرایطی ارائه دهیم که بیماری مهمان ناخوانده وجود ما شده است. و راهکار به روش جورپین به معنای اجاره تجهیزات پزشکی است که کمک می کند دوران نقاهت را راحت تر سپری کرد.

اجاره تجهیزات پزشکی راهکار پیش روی بیمار

افراد در شرایط مختلف به یک سری تجهیزات نیاز پیدا می کنند که این نیاز موقتی است و تنها برای یک بازه زمانی محدود مورد نظر است، هزینه بالای خرید حتی در صورتی که برایتان مقدور باشد باز منطقی نیست و همین موضوع ما را به سمت انتخاب یک راه بهتر هدایت می کند. اجاره تجهیزات پزشکی یکی از راه هایی است که تهیه موقتی تا پایان دوران نیاز را ممکن می کند و همین موضوع باعث می شود تا مجبور به نگهداری از وسایل پس از دوران نیاز نشوید. این موضوع علاوه بر اینکه از لحاظ اقتصادی انتخاب بهتری است و می تواند زندگی بهتری را از ابعاد مختلف برای شما ممکن کند در سطح ملی نیز تاثیرات قابل توجهی را بر جای می گذارد و این تاثیر در واقع کاهش میزان مصرف گرایی است و از بعد زیست محیطی نیز اینگونه این موضوع طرح می شود که باعث کاهش سطح تولید زباله می شود. اگر بخواهیم به ابعاد مختلف موضوع فکر کنیم در واقع دلایل به صورت زنجیروار یکی پس از دیگری می آید که هر کدام به حوزه ای مربوط می شود. در صورتی که فرهنگ اجاره و در اینجا اختصاصاً اجاره تجهیزات پزشکی بتواند در میان افراد جامعه جای خود را بیابد بدون شک تغییرات قابل توجهی در سطح زندگی ها دیده خواهد شد. در ادامه برخی دلایل برای اجاره برخی تجهیزات به صورت ریز به ریز آورده شده است.

اجاره یونیت دندانپزشکی / جورپین

دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن ساز یکی از مجموع وسایلی است که برای افراد دارای مشکلات تنفسی کاربرد دارد. امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز این امکان را به فرد می دهد تا در صورت نیاز به این وسیله آن را در اختیار داشته باشد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در دو نوع خانگی و پرتابل امکانپذیر است. نوع پرتابل آن برای مواقعی که فرد بیمار و نیازمند این امکانات قصد سفر رفتن دارد و یا اهل پیاده روی باشد اما برای اینکه بتواند راحت تر نفس بکشد به این وسیله نیازمند است کاربرد دارد. مزیتی که اجاره دستگاه اکسیژن ساز نسبت به کپسول دارد این است که تنفس طبیعی تری خواهید داشت و در واقع منبع تغذیه این وسیله دقیقا هوای اتاق است و از طریق یک عامل خارجی تنفس نمی کنید. مزیت دیگری که اکسیژن ساز نسبت به کپسول دارد این است که هیچ گونه محدودیتی در استفاده ندارد در حالیکه کیسول اکسیژن دارای ظرفیت مشخصی است و پس از مصرف نیاز به شارژ دارد.

انواع تخت بیمارستانی

به طور کلی تخت هایی که در بخش درمان مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی دارند این تخت ها شامل تخت بستری ، معاینه ، ریکاوری ، تخت ژنیکولوژی ، تخت CPR هستند. که تخت های بیمارستانی عموماً به آن دسته اتلاق می شود که برای بستری مورد استفاده قرار می گیرند. این تخت ها را در یک دسته بندی می توان به دو دسته برقی و مکانیکی تقسیم کرد. این تخت ها دارای اجزای مختلفی هستند که در انتخاب تاثیرگذارند. این موارد شامل ریل جانبی ، امکان تنظیم ارتفاع تخت ، شکن در تخت بیمارستانی می شود. علاوه بر خرید راهکار دیگری نیز برای تهیه این تخت ها وجود دارد و ان امکان اجاره تخت بیمارستانی است. برخی از دلایلی که می توان برای اجاره تخت بیمارستانی بیان کرد افزایش ظرفیت بیمارستان و مراکز درمانی که معیار تعیین آن تعدا تخت است برای شرایط اضطراری، گاهی نیز نیاز بر برپایی مراکز درمان صحرایی و سیار وجود دارد که در این شرایط نیز ممکن است مناسب باشد. برای آن دسته از بیماران که نیاز به تخت دارند اما نیازی به حضور در بیمارستان نیست امکان اجاره تخت بیمارستانی بهترین فرصت ممکن است. این ها برخی دلایلی است که اجاره را منطقی می کند در حالی که هزاران دلیل دیگر نیز ممکن است وجود داشته باشد و از ذهن ما دور مانده باشد.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین

ویلچر در چه مواردی ممکن است مورد نیاز باشد؟

تجهیزات کمک حرکتی همواره در مواقعی که فرد توان حرکتی خود را از دست داده باشد مورد نظر است. این تجهیزات شامل ویلچر و انواع آن که بسته به نیاز و ناتوانی فرد انتخاب می شود ، واکر و عصا می شود. ویلچر یک مورد پرکاربرد است که پس از جراحی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. ویلچر ها انواع مختلفی دارند که شامل ویلچر های ساده ، ارتوپدی ، ویلچر سی پی ، برانکاردی ، حمامی ، انواع اسپرت ، ام آر آی و ویلچر اطفال می شود. بوجود آمدن این گونه ها کمک می کند تا بتوانید در هر شرایطی متناسب ترینش را داشته باشید. گاهی این نیاز موقتی است و همین موضوع یک دلیل منطقی می تواند باشد برای اینکه اقدام به اجاره ویلچر کنید. اجاره ویلچر به دلایل مختلفی صورت می گیرد مثل مسافرت رفتن در صورتی که در میان همراهانتان یک فرد ناتوان حضور داشته باشد. و گاهی برای فردی که جراحی کرده است و در یک دوره زمانی موقت توانایی حرکتی کافی ندارد اینجاست که می تواند با اجاره ویلچر به نیزا خود پاسخ دهد. انتخاب نوع ویلچر نیز براساس نیازش صورت می گیرد.

بالابر وسیله ای برای کمک به بیمار در شرایط سخت

میزان ناتوانی در افراد مختلف متفاوت است و میزان این ناتوانی تعیین می کند که از چه وسایلی استفاده کند. برای برخی بیماران شدت ناتوانی به حدی است که در جابجایی هیچگونه مشارکتی نمی کنند و به معنای واقعی کلمه زمین گیر شده اند. وسیله ای مثل بالابر بیمار در چنین شرایطی مورد نیاز است. بالابر کمک می کند تا جابجایی به راحتی انجام شود و این وسیله انواع مختلفی نیز دارد.کار با آن راحت است، قابلیت شارژ دارد و می توان در زمان قطعی برق از آن استفاده کرد، بالابر را می توان در حمام نیز استفاده کرد به این دلیل که دارای بدنه استیل و صندلی پارچه ای است و مشکل خاصی نخواهد داشت. فقط قسمتی که تاسیسات برقی آن قرار دارد در معرض رطوبت قرار نگیرد که جایگذاری آن به صورتی که مانع استفاده در داخل حمام نمی شود. اجاره بالابر بیمار در دوران سخت بیماری کمک می کند تا بتوان از بیمار به شایستگی مراقبت کرد. اجاره بالابر بیمار موردی است که خوشبختانه مورد استفاده فراوانی نداشته و درصد ناتوانی بیماران کمتر از حدی بوده است که به این وسیله نیاز داشته باشند اما در هر حال وجود چنین امکانی فرصتی برای پذراندن دوران نقاهت است.

اجاره ویلچر / جورپین

یونیت دندانپزشکی ابزار کار یک دندانپزشک

یونیت دندانپزشکی ابزار کار یک دندانپزشک است که از بخش های مختلفی تشکیل شده و در انتخاب آن بایستی دقت کرد. این وسیله شامل چند صندلی است که شامل صندلی بیمار ، پزشک و دستیار پزشک می شود که هر کدام از این ها اسم خاصی دارند و قطعا برای فردی که با این تجهیزات کار می کند وجود آگاهی در حد نرمال آن مورد نیاز است. اجزای یونیت شامل صندلی ، چراغ ، کراشوار ، پدال ، کنترل بلوک ، میز دندانپزشک و همچنین میزی برای دستیار ، جعبه جانبی یونیت ، ساکشن که شامل یک سیستم مکنده است و به سرعت انجام کار می افزاید، ساکشن شامل سه بخش بزاق کش ، ساکشن مرکزی ، جدا کننده آمالگام است. این اجزا بخشی از اجزای یک یونیت است و شناخت پیدا کردن از اجزای این وسیله که قلب مطب دندانپزشک است از اهمیت بالایی برخوردار است. امکان اجاره یونیت دندانپزشکی به یک دندانپزشک کمک می کند تا بتواند به راحتی به چنین وسیله ای دست یابد. دلایل متعددی برای اجاره یونیت دندانپزشکی وجود دارد که براساس همین نیاز امکان آن نیز فراهم شده است و این امکان تنها از طریق جورپین فراهم شده است. اجاره یونیت دندانپزشکی موردی است که تاکنون با آن روبرو نشده اید.

جمع بندی

نیاز به تجهیزات پزشکی عموماً پیدا می شود و وجود یک شناخت مختصر از انواع تجهیزات کمک می کند تا بتوانید با دوران بیماری راحت تر کنار بیایید، همچنین این شناخت کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. در ابتدا پیش از هر انتخابی بهترین کار این است شناختی در خصوص انواع آن داشته باشید زمانی که از این راه دست به انتخاب می زنید احتمال پشیمانی شما بسیار کمتر از پیش می شود. همواره با شناخت دست به انتخاب بزنید.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا