اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

درمان زود هنگام و بدون کمبود امکانات

نیازهای زندگی امروز هر روز بیشتر و بیشتر می شود، اما در مقابل این نیازها آیا توان تامین آن ها نیز افزایش می یابد؟ کاهش توان خرید تبدیل به مشکلی اساسی شده و بایستی راهکارهای آن را نیز در نظر داشته باشید. در صورت بروز بیماری خیلی راحت می توان اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی کرد. وسایلی که با وجود گران بودن دارای استفاده موقتی هستند. اجاره تجهیزات پزشکی برای افرادی که تمایل به طی کردن دوران نقاهت در منزل دارند فرصت مناسبی است. این تجهیزات شامل ویلچر ، اکسیژن ساز ، تخت ، بالابر و … می شوند. در ادامه به بررسی برخی از این موارد پرداخته می شود.

اجاره تجهیزات پزشکی برای حذف وابستگی ها

در اغلب مواقع بیماری باعث کم شدن توان فرد می شود و نیاز به تجهیزات کمک حرکتی احساس می شود. اما آیا می توان این تجهیزات را برای دوران استفاده یک ماهه پس از یک جراحی خرید؟ زمانی که با کاهش توان فرد امکان اجاره ویلچر فراهم باشد، چرا باید به گزینه خرید فکر کرد؟! حتی برای فردی که نیازی دائمی به ویلچر دارد و وسیله اختصاصیش خراب شده وقتی با اجاره ویلچر می توان مانع از کار افتادگی شد چرا باید تن به افتادگی و وابستگی تا تعمیر ویلچر داد؟ امکان اجاره ویلچر امکانی است برای داشتن زندگی راحت تر. در برخی مواقع ناتوانی فرد در حدی است که وجود تخت بیمار نیز لازم است. تخت بیمار به دلیل قابلیت تنظیم و ارتفاع مناسب کمک می کند تا بیمار دوران استراحت را راحت تر طی کند. شما می توانید با اجاره تخت بیمارستانی به راحتی مراقبت از بیمارتان را به انجام رسانید. اجاره تخت بیمارستانی برای افرادی که قابلیت جابجایی را ندارند و درگیر آسیب های نخاعی اند همراه با تشک مواج سرعت ابتلا به زخم بستر را کمتر می کند.

اجاره ویلچر / جورپین

اجاره بالابر بیمار در چه مواقعی کاربرد دارد؟

شما می توانید ماهانه اقدام به اجاره تخت بیمارستانی به همراه تشک مخصوص برقی با قیمتی منطقی نمایید. اما گاهی توانایی هیچ حرکتی ندارید. در این شرایط اجاره بالابر بیمار که بر تخت بیمار سوار می شود کمک می کند تا بتوان بیمار را راحت تر به روی ویلچر جابجا کرد. استفاده از این وسیله برای افراد دارای آسیب های نخاعی رایج است. امیدواریم که هیچگاه هیچ کسی به این وسیله و وسایل احتیاج پیدا نکند اما در صورت نیاز می توانید با اجاره بالابر بیمار ، تخت ، تشک ، ویلچر بسته به میزان ناتوانی و نیاز مراقبت از بیمار خود را راحت تر کنید.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین
اجاره یونیت دندانپزشکی و سایر تجهیزات پزشکی

فراتر از تجهیزات کمک حرکتی بیمار ، تجهیزات دیگری نیز برای مراقبت از او و یا تجهیز یک مطب یا مرکز درمانی لازم است. اجاره دستگاه اکسیژن ساز یکی از این موارد است. زمانی افراد دچار مشکلات تنفسی ریوی می شوند می توان اقدام به اجاره دستگاه اکسیژن ساز کرد وسیله ای که به فرد در نفس کشیدن کمک می کند. همچنین در صورتی که به سفر می روید اجاره دستگاه اکسیژن ساز پرتابل راهکار مناسبی است. علاوه بر این وسیله اجاره یونیت دندانپزشکی برای یک دندانپزشک که قصد آغاز فعالیت خود را دارد فرصت مناسبی است تا بتوان بدون ریسک صرف سرمایه زیاد و تحمیل فشارهای اقتصادی شروع کرد. اجاره یونیت دندانپزشکی برای توسعه یک مرکز دندان نیز امکانپذیر است.

اجاره یونیت دندانپزشکی/ جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا