اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

رواج کرونا ویروس و ارائه خدمات پزشکی در منزل

در این روزها ارائه خدمات پزشکی در منزل به یک راهکار مهم و قابل توجه تبدیل شده است. با توجه به موج بیماری ویروسی کرونا بسیاری از بیماران که نیاز جدی به حضور در بیمارستان ندارند بهتر است دوران نقاهت بیماری خود را در منزل بگذرانند. این همکاری کمک می کند تا فضای بیمارستان ها برای بیماران اورژانسی ظرفیت داشته باشد. همچنین به دلیل سرعت شیوع این بیماری و راه های انتقال غیر قابل کنترل آن بهتر است تا حد ممکن از حضور غیر ضروری در مراکز درمان بپرهیزیم. امکان اجاره تجهیزات پزشکی برای دسته ای از بیماران که می توانند در منزل از خود مراقبت کنند فرصت مناسبی است. اگر برای اجاره تجهیزات پزشکی خود سردرگم هستید می توانید به سایت جورپین مراجعه کنید و به صورت آنلاین اقدام کنید.

اجاره کپسول اکسیژن / جورپین

اجاره تجهیزات پزشکی جورپین

خدمات گسترده ای در بخش درمان از طریق جورپین ارائه می شود. اجاره ویلچر ، تخت بیمارستانی ، یونیت دندانپزشکی ، اجاره بالابر بیمار ، دستگاه اکسیژن ساز همگی از جمله مواردی است که دسته هایی را به خود ختصاص داده است. به طور کلی بسیاری از خدمات درمانی را می توان با تجویز پزشک اما در منزل دریافت کرد.

اجاره ویلچر

برای افرادی که جراحی داشته اند و توانایی جسمانی آن ها کاهش یافته امکان اجاره ویلچر برای طی دوران نقاهت ممکن است همچنین امکان اجاره ویلچر برای مراکز درمانی در این شرایط اضطراری فرصت خوبی است. اما بایستی در استریل و استفاده مطمئن از تجهیزات دقت کنید.

اجاره ویلچر / جورپین

اجاره تخت بیمارستانی

در بیمار جراحی شده و بیماری که قدرت حرکت ندارد اجاره تخت بیمارستانی باری مراقبت راحت تر از او در منزل راهکار خوبی است. مزیتی که اجاره تخت بیمارستانی نسبت به تخت خانگی دارد این است که می توان به راحتی آن را تنظیم کرد. ارتفاع ان ، تبدیل شدن به صندلی ، امکان سوار شدن سرم بر روی آن و همچنین بالابر مناسب است.

اجاره بالابر بیمار

در شرایط حاد ناتوانی جسمی بیمار اجاره بالابر بیمار برای جابجایی راحت تر او پیشنهاد می شود. اجاره بالابر بیمار در واقع زمانی که خود بیمار نمی تواند در انجام کارهای شخصی روزمره اش مشارکت کند لازم است. بالابر را بر روی تخت بیمارستانی می توان سوار کرد و حتی می توان در داخل حکاک نیز مورد استفاده قرار دارد.

اجاره یونیت دندانپزشکی

یونیت ابزار کار دندانپزشک است و وسیله ای کاملاً تخصصی است اما د رجورپین امکان چنین وسیله ای نیز فراهم است. اجاره یونیت دندانپزشکی برای شروع به کار یک دندانپزشک جوان فرصت خوبی است. همچنین در توسعه خدمات دندانپزشکی نیز ممکن است مورد نیاز باشد. پیش از اجاره یونیت دندانپزشکی سعی کنید شناختی کامل از این دستگاه داشته باشید. علاوه بر اجاره یونیت سایر تجهیزات مخصوص دندانپزشکی نیز قابل اجاره است.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

در شرایط کنونی نیاز به دستگاه اکسیژن ساز به شدت پیدا می شود. اجاره دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران تنفسی که احتمال حضورشان در بیمارستان و درگیری با ویروس کرونا بالاست بیماری مراقبت در منزل پیشنهاد می شود. اجاره دستگاه اکسیژن ساز همچنین در شرایط اضطراری اکنون جهت تکمیل ظرفیت بخش های درمان فرصت مناسبی است. در واقع بیماران با وضعیت حاد درگیری با کرونا سیستم تنفسی آسیب دیده دارند و اکنون نیاز فوق العاده ای به تجهیزات تنفسی وجود دارد. علاوه بر اکسیژن ساز ، اجاره کپسول اکسیژن و سایر تجهیزات تنفسی نیز ممکن است.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز / جورپین

گسترش خدمات پزشکی اضطراری

در شرایط حاد اکنون و حمله جدی ویروس کرونا به دستگا های تنفسی امکان همکاری جورپین جهت افزایش ظرفیت بخش درمان برای خدمات رسانی به بیماران و مهم تر از آن فراهم کردن امکانی برای بیمارانی که نیاز مبرم به حضور در بیمارستان ندارند، وجود دارد. این بیماران می توانند با در اختیار گرفتن تجهیزات مورد نظر برای گذراندن دوران نقاهت در منزل بیمارستان ها برای ارائه خدمات اورژانسی آماده کنند.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا