اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

تجهیزاتی برای بیمار به همراه معرفی انواع و مزایا

در این مقاله قصد داریم در خصوص مزایایی که اجاره تجهیزات پزشکی دارد و همچنین کاربرد و انواع مورد استقبال آن ها صحبت کنیم. به طور کلی در میان جمیع تجهیزات مورد بحث اجاره تجهیزات پزشکی در صورتی که موقتاً به آن نیاز دارید بسیار بهتر از خرید خواهد بود. فراتر از بحث صرفه اقتصادی و کاهش مصرف گرایی و توجه به هزینه های جاری زندگی دلیل دیگری می توان برای این کار آورد و آن تاثیری است که دیدن این وسایل پس از پایان یافتن دوران بیماری در انبار منزلتان بر روی شما می گذارد. یادآوری خاطراتی تلخ که هر بار زنده می شود تاثیری منفی بر روحیه شما می گذارد. حتی فکر کردن به فروش پس از پایان دوره استفاده آن عذاب آور است. در واقع هر چه امواج منفی کمتری در منزل خود داشته باشید و نشانه های شادی بیشتری را در زندگیتان قرار دهید می توانید زندگی پرانرژی تر و با کیفیت داشته باشید.

معرفی انواع ویلچر و کاربردهای هر کدام

پیش از اجاره ویلچر باید انواع آن را بشناسید. بوجود آمدن انواع در پی نیاز صورت گرفته و آگاهی از وجود آن ها به شما کمک می کند متناسب ترین را براساس نیاز خود انتخاب کنید.
ویلچر ساده : این ویلچر ساده ترین و پرکاربردترین نوع از انواع آن است، که عموم نیازها به همین ویلچر ختم می شود و در جورپین تنها تجربه اجاره ویلچر ساده است که خودنمایی می کند. همین تجربه خود گویای کاربردی بودن آن است.
ویلچر ارتوپدی : ویلچری که قابلیت جداسازی زیردستی و زیرپایی را به بیماری که مشکل حرکتی دارد می دهد و مزیت آن این است که امکان استفاده راحت تر را می دهد. ویلچر سی پی : این ویلچر برای بیماران فلج مغذی است و اعضا بدن فرد را که قادر به کنترل آن نیست مهار می کند. ویلچر اسپرت : این ویلچر در مسابقات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد و به احترام افرادی که معلول هستند و ورزش دوست ساخته شد. ویلچر برانکاردی : همان نوع ارتوپدی است با این تفاوت که این نوع قابلیت برانکارد شدن را دارد همچون مبل تخت شو. ویلچر کالسکه ای : مناسب مسافرت است و قابلیت جمع شدن دارد. ویلچر حمام دستشویی : ضدزنگ بودن ویژگی بارز آن است. ویلچر ام آر آی : مورد کاربرد در اتاق عمل ، استخر و رادیولوژی . ویلچر پلی اتیلن : اتاق عمل ، استخر ، مراکز آب درمانی . ویلچر اطفال
اجاره ویلچر برقی و اما این نوع ویلچر توسط باتری های قابل شارژ حرکت می کند و همچنین کنترل آن توسط زیردستی صورت می گیرد. این مورد نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما برای افرادی که توانایی کنترل دستی ویلچر را ندارند.

اجاره ویلچر / جورپین

اجاره دستگاه اکسیژن ساز براساس شناخت انواع آن

در ابتدا در خصوص کارکرد این وسیله صحبت می کنیم و در پایان انواع آن را معرفی می کنیم. دستگاه اکسیژن ساز زمانی مورد نیاز است که فرد با مشکل تنفسی روبرو باشد. اما ابتدا باید نحوه عملکرد آن را بدانیم. اکسیژن ساز عملکردی به مراتب روشن تر و بهتر از کپسول اکسیژن دارد. عملکرد اکسیژن ساز به تنفس طبیعی نزدیکتر است به این دلیل اکسیژن هوای اطراف خودمان را فشرده و غلیظ می کند و به سیستم تنفسی فرد اعمال می کند. همین فرایند اکسیژن ساز را بهتر از کپسول آن می کند. اما این دستگاه دارای انواعی است پرتابل و مبله ایستاده. اجاره دستگاه اکسیژن ساز پرتابل برای مواقعی که قصد جابجایی دارید وسیله مناسبی است اما در نظر داشته باشید که این نوع شارژی است و نسبت به نوع ایستاده آن توان کمتری دارد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز نوع پرتابل برای مواقعی که قصد سفر و یا پیاده روی دارید گزینه مناسبی است.

اجاره تخت بیمارستانی

انواع تخت بیمارستانی شامل تخت جراحی ، زایمان ، کودک و ارتوپدی می شود. اما آنچه که در جورپین مورد نظر است تخت بستری یک شکن و سه شکن همچنین تخت های مکانیکی و برقی است. دلیل اینکه حوزه تمرکز ما بر این دو نوع تخت است در واقع تجربه اجاره تخت بیمارستانی ماست. مزیتی که اجاره تخت بیمارستانی برای مراقبت از بیمار شما دارد در واقع به خاطر قابلیت تنظیم تغییر زاویه ای است که در تخت های معمولی وجود ندارد. یک تخت قابل تنظیم کمک می کند تا بیمار شما بتواند دوران درمان را راحت تر سپری کند به این دلیل که زمینه راحتی او فراهم است. به همراه تخت اجاره بالابر بیمار برای مواردی که سطح ناتوانی فرد از حدی عبور می کند که نمی توان او را از جابجا کرد مناسب است. اجاره بالابر بیمار ممکن است در بیمارستان ها نیز مورد نیاز باشد. البته در نظر داشته باشید که بالابر بیمار وسیله ای است که بر تخت سوار شده و با اسانسور و بالابر پله تفاوت دارد.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین
اجاره تجهیزات پزشکی خاص

بالابر و یونیت دو مورد از موارد خاص جورپینی است و همچنین دستگاه لیزر نیز جزو موارد خاص به حساب می آید. زمانی که یک دندانپزشک بتواند با اجاره یونیت دندانپزشکی فعالیت خود را آغاز کند ، دامنه کاری خود را گسترش دهد و یا در بازه های زمانی که نیاز به تجهیزات بیشتری هست بتواند این نیاز را پاسخ دهد، یعنی افزایش زمینه های توسعه خدمات و شاید به دنبال آن کاهش تعرفه های بخش درمان. نیازی به صحبت در خصوص انواع و ویژگی های یونیت نیست به این دلیل که مخاطب اجاره یونیت دندانپزشکی فردی متخصص است اما همین متخصص نیز گاهی برای شروع ، نیاز به سرمایه دارد در حالیکه با کمبود آن روبرو است و بوجود آمدن فرصتی که بتوان اقدام به اجاره یونیت دندانپزشکی کرد فرصت مناسبی است و امیدواریم بتوانیم آن را در حوزه های دیگر نیز گسترش دهیم.

اجاره یونیت دندانپزشکی / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا