اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

تجهیزات پزشکی که در جورپین اجاره شد

در سایت جورپین به دلایل متعددی افراد مختلفی آمدند و رفتند. هر کسی به دلیلی اجاره تجهیزات پزشکی برایش یک اتفاق خوب بود که در حال و روزی نامساعد برایش پیش آمده بود. چه بسیار بیمارانی که وقتی متوجه شدند می توانند اقدام به اجاره ویلچر کنند و یکی دو ماه ناتوان شدنشان را راحت تر سپری کنند، خوشحال می شدند. طرز برخورد بعضی از افراد پس از اطمینان یافتن از اینکه می توانند با اجاره تخت بیمارستانی یا ویلچر کمتر هزینه کنند به گونه ای بود که گویا یک خبرخوب و امیدبخش در میانه سختی و مشکلات شنیده اند. هر وقت در حوزه پزشکی چنین اتفاقی می افتد تصویری که در ذهن نقش می بندد روییدن گل بر روی سنگ یا در بیابان بی آب و علف است، یک اتفاق نامتعارف.

با اینکه ما هیچ گاه تمایل نداریم در خصوص بیماری و مشکلات صحبت کنیم اما فکر کردیم که ارائه راه حلی برای دورانی که غول ناخواسته بیماری سراغ افراد می آید بسیار بهتر از فرار کردن از آن است. و ما به اجاره تجهیزات پزشکی در میان تمام داشته هایمان فکر کردیم و توانستیم حداقل راه حلی برای هزینه کمتر ارائه دهیم. اجاره تجهیزات پزشکی یک عنوان کلی است و تجهیزات را بدون محدودیت بجز محدودیت های بهداشتی شامل می شود. به این معنا که هر وسیله ای که امکان اجاره داشته باشد و تنها برای یک نفر قابل استفاده نباشد را هم می توان اجاره کرد و هم اجاره داد.

از تجهیزاتی که در جورپین به کرات مورد استفاده قرار گرفت اجاره ویلچر بود. به طور کلی وسایل کمک حرکتی مورد استفاده زیادی داشت. و دلیل این استقبال این است که این وسایل برای بیماری های خاصی استفاده نمی شوند. عموم استفاده آن برای افرادی بود که جراحی داشته اند و تا مدت ها نتوانسته اند که بر روی پاهای خود بایستند. اجاره ویلچر به همراه واکر و عصا درجه های متفاوتی از ناتوانی را ساپرت می کنند و عموما در بازه های زمانی مختلف توسط یک بیمار مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت که ابتدا با ویلچر ، مرحله بعد برای بازگرداندن توانایی بدنی فرد واکر و سپس عصا و در نهایت فرد توانسته روی پای خود بایستد. این اتفاق بارها در جورپین افتاد و در آن زمان فرد جزوی از خانواده جورپین شد.

اجاره ویلچر / جورپین
اجاره تخت بیمارستانی هم در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از موارد آن برای مواقعی است که بیمار توانایی جابجا شدن ندارد و برای مراقبت از او بایستی همواره مراقب باشید. این تخت دارای انواع قابل تنظیم ، برقی و مکانیکی است که همین قابلیت تنظیم آن از خستگی بیمار کمتر می کند و این طولانی مدت در تخت بودن را برایش اندکی راحت تر می کند. اجاره تخت بیمارستانی اغلب به همراه تشک های سلولی جهت جلوگیری از ایجاد زخم بستر انجام گرفته. این تشک ها خاصیت ماساژ و ایجاد گردش خون در بستر ایجاد می کنند و ضعف یکجانشینی را تا حدودی جبران می کنند.

مرحله بالاتر ناتوانی افراد در واقع خانواده بیمار را مجبور به اجاره بالابر بیمار می کند که این وسیله از الحاقات تخت بییمارستانی است و برای افراد که ضایعه نخاعی دارند و به هیچ وجه نمی توان آن ها را جابجا کرد مناسب است. مورد اجاره بالابر بیمار به مراتب کمتر از تخت است و ناتوانی تا این اندازه از معدود مواردی است که در جورپین با آن روبرو بوده ایم. اما به دلیل اینکه مراقبت از بیمار را راحت تر می کند ما همچنان تمایل به ایجاد امکان اجاره بالابر بیمار برای همان یک درصد را داریم.

بجز بیماران ناتوان حرکتی ، بیمارانی هستند که دارای مشکلات تنفسی اند. این بیماران نیز نیاز به بستری در بیمارستان را ندارند و تنها بایستی خودمراقبتی کنند. اجاره دستگاه اکسیژن ساز برای این بیماران در انواع مختلف برقی و شارژی ، ثابت و پرتابل و حجم و ظرفیت های مختلف امکانپذیر است. اجاره دستگاه اکسیژن ساز نسبت به کپسول اکسیژن مزایایی دارد که فرد را متقاعد می کند انتخاب بهتری داشته باشد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز موردی است که جدیدا بسیار بیشتر از کپسول مورد استقبال است. اما نهایتاً پزشک شما تعیین می کند که از کدامیک می توانید استفاده کنید.

اما اجاره یونیت دندانپزشکی دیگر کاملاً وسیله ای است برای یک پزشک و کاملاً هم تخصصی است. این امکان در جورپین برای دندانپزشکان فراهم شده تا بتوانند شروع راحت تری داشته باشند ، یا اینکه ظرفیت های خود را در شرایط خاص افزایش دهند. در صورت بروز نقص برای تجهیزات فعال خود با محدودیت روبرو نشوند و هزاران دلیل دیگر که خود دندانپزشکان بیشتر می توانند کاربردش را پیدا کنند. با وجود تمام اینها اجاره یونیت دندانپزشکی فرصتی است برای یک دندانپزشک که امکانش در جورپین فراهم است. اجاره یونیت دندانپزشکی و هزاران سیله تخصصی دیگر وجود دارد که فرصتی را برای پزشکان در هر حوزه فرام می آورد مثل لیزر در حوزه پوست و زیبایی و غیره.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین
برخی خدمات پزشکی جورپین

اجاره تخت بیمارستانی
تشک سلولی
اجاره بالابر بیمار
ماساژور
اجاره ویلچر
واکر
عصا
اجاره یونیت دندانپزشکی
دستگاه لیزر
دستگاه زردی نوزاد
و …

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا