جزئیات بخش پزشکی سایت جورپین

به دلیل اهمیتی که بخش درمان در زندگی همگی ما دارد جورپین نیز بخشی را به آن با هدف کاهش هزینه های درمان اختصاص داده است. برای اجاره تجهیزات پزشکی به راحتی می توانید از قسمت کاربردها به بخش اجاره تجهیزات پزشکی بروید. این بخش شامل اجاره ویلچر ، اجاره دستگاه اکسیژن ساز ، اجاره تخت بیمارستانی ، اجاره یونیت دندانپزشکی ، اجاره بالابر بیمار ، اجاره دستگاه لیزر است. در ادامه نیز شرح مختصری از بخش های مختلف را خواهیم داشت.

اجاره ویلچر

در بخش اجاره تجهیزات پزشکی در ابتدا موردی که بیشترین میزان استقبال را داشت بررسی می کنیم و سپس سراغ بقیه موارد خواهیم رفت. اجاره ویلچر به دلایل مختلف بسیار مورد استقبال قرار گرفت. از جمله دلایل آن می توان به گذراندن دوران نقاهت پس از جراحی اشاره کرد. این مورد بسیار پر تکرار بود و البته به همراه ویلچر گاهاً واکر نیز مورد استفاده قرار می گرفت. انواع ویلچر نیز در یک دسته بندی کلی شامل اجاره ویلچر ساده و برقی است. امکان اجاره ویلچر برای افرادی که از ویلچر استفاده می کنند و به هر دلیلی ویلچر خراب شده است تا زمان تعمیر، اجاره گزینه مناسبی است.

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی برای بیمارانی که برای بازیابی سلامت خود به گذر زمان نیاز دارند و بیمارستان مکان مناسبی برای مراقبت از آن ها نیست مناسب است. اجاره تخت بیمارستانی برای اغلب افراد فرصت خوبی است تا بجای تخت خانگی از نوع بیمارستانی استفاده کنند و مزیت انواع بیمارستانی این است که این نوع تخت استانداردهای لازم برای مراقبت از بیمار را دارد. قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه را دارد، دارای انواع مختلفی است که می توان با در نظر گرفتن شرایط خود دست به انتخاب زد.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین
اجاره بالابر بیمار

بالابر بیمار وسیله ای است که در مواقعی که متاسفانه وضعیت بیمار بسیار سخت و ناتوانیش نیز بیشتر از همیشه است مورد کاربرد است. برای اجاره بالابر بیمار به سایت مراجعه کنید و با مشاهده مدل و قیمت می توانید به راحتی به صورت آنلاین رزرو نمایید. بالابر بیمار وسیله ای است که بر تخت بیمار سوار می شود و کمک می کند تا بتوان راحت تر او را جابجا کرد. معمولاً افرادی که به اجاره بالابر بیمار نیاز پیدا می کنند تخت بیمار و همچنین ویلچر از نوع برقی نیز نیاز خواهند داشت.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره تجهیزات پزشکی تنها امکانی در خدمت بیمار نیست بلکه فرصت هایی را نیز برای پزشکان فراهم می آورد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز از جمله مواردی است که هم ممکن است توسط پزشک و هم بیمار مورد استفاده قرار گیرد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در دو نوع پرتابل و ثابت امکانپذیر است. نوع پرتابل آن برای مواقعی که فرد بیمار قصد دارد از خانه خارج شود در صورتیکه همواره به اکسیژن ساز نیاز دارد فرصت خوبی است. همچنین این وسیله بنا به هر دلیل ممکن است در یک مجموعه پزشکی به صورت موقتی مورد نیاز باشد و در این شرایط اجاره دستگاه اکسیژن ساز از جورپین کار را برایتان راحت تر می کند.

اجاره ویلچر / جورپین
اجاره دستگاه لیزر

اجاره دستگاه لیزر در دو نوع خانگی و همچنین حرفه ای تر برای مراکز زیبایی امکانپذیر است. امروزه استفاده از لیزر به شدت فراگیر شده است و می توان به راحتی با اجاره دستگاه لیزر برای مرکز زیبایی فعالیت خود را آغاز کرد. گاهی نیز ممکن است به دلیل خراب شدن دستگاه به آن نیاز پیدا کنید و اینجاست که با اجاره دستگاه لیزر کار بیماران و مراجعان خود را می توانید به انجام برسانید در صورتی که اگر چنین امکانی فراهم نباشد بایستی تا زمان جایگزینی دستگاه جدید و یا تعمیر آن کار مراجعان را متوقف کرد. بنابراین بوجود آمدن امکان اجاره یک فرصت بینابین است که می تواند به انجام و گسترش کار شتاب بیشتری بدهد.

اجاره یونیت دندانپزشکی

در میان تمام تجهیزاتی که مطرح شد آخرین آن کاملاً تخصصی است و تنها مورد استفاده یک دندانپزشک خواهد بود. در واقع اولویت معرفی از بیمار تا پزشک حفظ شده است. اجاره یونیت دندانپزشکی در یکسری موارد مشخص مورد کاربرد است اول شروع به کار یک دندانپزشک ، دوم گسترش دامنه کاری بخصوص در مواردی که نیاز موقتی باشد و مورد سوم نیز برای مواقعی که تجهیزات نیاز به تعمیر داشته باشند.

اجاره یونیت دندانپزشکی / جورپین
جمع بندی

صحبت در خصوص بیماری و یادآوری آن به هیچ عنوان برای تیم جورپین خوشایند نبوده و نیست و برای همه آرزوی صحت و سلامتی روزافزون داریم. اما بیماری نیز بخشی از زندگی است و ما به این اندیشیدیم که راهکاری برای کاهش هزینه های دوران درمان پیدا کنیم. امکان اجاره تجهیزات پزشکی کمک می کند تا بتوانید با صرف حداقل هزینه ها دوران درمان را سپری کنید و در صورت نیاز به هر وسیله ای ابتدا سراغ آن را از سایت جورپین بگیرید.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا