اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

در چه مواردی می توان تجهیزات پزشکی اجاره کرد؟

تجهیزات پزشکی همواره بخشی از نیازهای ما را تشکیل می دهد. شیوه رایج تهیه نیز خرید وسیله مورد نظر است اما امکان اجاره تجهیزات پزشکی نیز فراهم است و می توان اجاره را بجای خرید برگزید. عموماً انتخاب اجاره بجای خرید در مواقعی صورت می گیرد که نیاز موقتی باشد. استفاده عموم آن برای مواردی است که قرار است دوران نقاهت بیماری در منزل سپری شود. اما موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که بخواهید اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی نمایید. از جمله تجهیز کردن یک مرکز درمان برای مدتی محدود مثل بیمارستان های سیاری که در شرایط خاص برپا می شوند. و یا حتی افزایش ظرفیت یک مرکز درمانی برای مواقعی که مراجعه کننده و متقاضی افزایش می یابد و …
در سایت جورپین امکانی برای اجاره تجهیزات پزشکی فراهم است و در اینجا برخی از مواردی که می توان از طریق سایت اجاره کرد را همراه با ویژگی ها و موارد کاربرد دستگاه مطرح می کنیم. این موارد جزو پراستفاده ترین ها بوده و امکان نیاز موقتی به آن ها بیشتر احساس شده است. معرفی این موارد به معنای محدود بودن خدمات سایت به این ها نیست و موارد مطرح شده بخشی از این تجهیزات است.

اجاره ویلچر / جورپین
وسایلی برای جابجایی راحت تر بیمار

همواره زمانی که فرد بیمار می شود ممکن است توانایی او برای انجام کارهای شخصی کافی نباشد و نیاز به کمک داشته باشد. یکسری از تجهیزات که کمک می کند تا راحت تر از پس کارهای شخصی خود برآیید برای دورانی که دچار ضعف شده اید شامل ویلچر ، واکر ، عصا حتی در مواردی بالابر بیمار و تخت بیمارستانی در شرایط خیلی سخت می باشد.
زمانی که فرد توان راه رفتن نداشته باشد به هر دلیلی و در صورتی که موقتی باشد می تواند با اجاره ویلچر میزان وابستگی خود را به اطرافیان کمتر کند. اجاره ویلچر برای فردی که مداوم از ویلچر استفاده می کند در مواقعی که ویلچر او خراب شده باشد می تواند تا زمانی که تعمیر می شود یک جانشین خوب باشد. ویلچرها دارای انواع مختلفی هستند اما عموماً اجاره ویلچر نوع ساده صورت می گیرد. علاوه بر ویلچر می توانید به اجاره واکر و یا عصا اکتفا کنید. البته بیاد داشته باشید که در دوران ناتوانی وسیله متناسب را انتخاب کنید اگر عصا کار شما را راه می اندازد ویلچر استفاده نکنید به این دلیل که شما با این کار میزان ناتوانی خود را بیشتر تشدید می کنید.
برای برخی بیماران که بستری اند به هر دلیل و یا اینکه جراحی کرده اند استفاده از تخت بیمارستانی کمک می کند تا بتوانند بهتر از خود مراقبت کنند. تخت بیمارستانی نسبت به تخت های خانگی بهتر است زیرا به نشست و برخواست راحت تر شما بیشتر کمک می کند. اجاره تخت بیمارستانی شکن دار کمک می کند تا بتوان موقعیت میز را تغییر داد، می توان در صورتی که از دراز کشیدن خسته شده اید با تنظیم تخت بدون فشار به حالت نشسته تغییر وضعیت دهید. بسته به تعداد شکن میزان تغییرات تخت نیز تغییر می کند. در اجاره تخت بیمارستانی به انواع شکن دار ، برقی و یا مکانیکی توجه کنید. گاهی اجاره تخت بیمارستانی برای مراکز درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
یکسری شرایط هست که خوشبختانه محدود است اما به هر حال وجود دارد و چنین ضعف هایی ممکن است برای هر کسی پیش آید و آن عدم توانایی جابجایی فرد است. ممکن است فرد دچار فلج و ناتوانی در عضوهای بدنش شود که بالابر بیمار برای جابجایی او وسیله مناسبی است. این وسیله که یک وسیله برقی است بر روی تخت بیمار سوار می شود و در جابجا کردنش و قرار گرفتن بر روی ویلچر به شما کمک می کند از بالابر در حمام نیز می توان استفاه کرد ولی بایستی مراقب بود قسمتی که مربوط به تجهیزات برقی آن است در معرض آب قرار نگیرد. اجاره بالابر بیمار در چنین شرایطی کمک می کند تا کمتر هزینه کنید. با اجاره بالابر بیمار دغدغه مالی برای تهیه کمتر می شود و این در حالیست که فرد دغدغه بیماری را دارد و بر روحیات او تاثیر گذاشته است. اجاره بالابر بیمار ازجمله مواری است که مورد کاربرد کمتری دارد اما در صورت نیاز کمک بزرگی به بیماران خواهد بود.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین
علاوه بر وسایلی که تاکنون عنوان شد و همگی وسایلی برای کمک به فرد جهت ناتوانی های جسمی است تجهیزات دیگری نیز می توان اجاره کرد به عنوان مثال برای افرادی که مشکلات تنفسی و ریوی دارند اجاره دستگاه اکسیژن ساز مورد نظر است. اجاره دستگاه اکسیژن ساز از کپسول بهتر است به این دلیل که از هوای اتاق بهره می گیرد و گازی مصنوعی نیست. از مزایای دیگر اجاره دستگاه اکسیژن ساز این است که نیاز به شارژ کردن ندارد و میزان استفاده از آن محدود نیست. این دستگاه دارای انواع پرتابل نیز هست که به راحتی می توانیم با آن بیرون برویم، قدم بزنیم و مسافرت برویم.
نمونه دیگری از تجهیزات پزشکی که اینجا مثال می زنیم دقیقا کاربرد آن برای پزشکان است و به راحتی می توان اجاره کرد. این مورد یکی از مجموع موارد است و نمونه های دیگر آن نیز امکانپذیر است، تنها در سایت بررسی کنید و مورد خود را بیابید. اجاره یونیت دندانپزشکی نمونه آن است که تنها به کار یک دندانپزشک می آید. وسیله ای کاملاً تخصصی. امکان اجاره یونیت دندانپزشکی کمک می کند تا یک دندانپزشک جوان بتواند به راحتی وسایل مورد نیاز خود را تهیه کند.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا