اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

مراقبت بیمار در منزل و یا بیمارستان، کدامیک بهتر است؟

همواره جامعه پزشکی و پرستاری دلایل زیادی را برای برتری درمان در منزل عنوان کرده اند که همگی از لحاظ علمی اثبات شده هستند و در واقع پیشنهاد ما برای مراقبت در منزل به شما منوط به کسب مجوز پزشک است. اما بد نیست که این موضوع را از نقطه نظر ترجیحات بیماران نیز بنگریم که در این خصوص پژوهشی انجام شده که خلاصه ای از نتایج آن آورده شده است.
طبق یافته های پژوهشی در خصوص معالجه بیماران در منزل که گروه مورد مطالعه افراد بالای ۶۵ سال بودند مشخص شد افرادی که زندگی با همسر و اعتقادات عمیق مذهبی ، همچنین افرادی که نسبت به انجام کارهای روزمره دارای وابستگی هستند در صورتی که از خدمات پزشک و پرستار در منزل بهره مند شوند و همچنین تحت آموزش لازم قرار بگیرند و روزانه نیز خدمات بهداشتی دریافت کنند منزل را به بیمارستان به عنوان محلی برای بستری شدن ترجیح دادند. اما در مقابل گروهی از افراد نیز به دلیل احساس امنیتی که در بیمارستان داشتند ترجیحشان حضور در بیمارستان برای دوران درمان بود زیرا معتقد بودند که ترکیب خانواده توانایی مراقبت از آن ها را ندارد. در این پژوهش تنها ۴۶% افراد خانه را انتخاب کردند.
این پژوهش نشان می دهد با وجود سختی هایی که بیمارستان دارد اما باز هم بخشی از جامعه بیمارستان را به منزل ترجیح می دهند. این در حالیست که پزشک ترخیص و ادامه روند درمان در منزل را بلامانع دانسته است.
اما بایستی بدانید که بخشی از فرایند درمان و ترمیم و بازسازی اعضای بدن و تلاشی که بدن برای سرعت بخشیدن به درمان انجام می دهد مربوط به روحیات فرد می شود و همه چیز جسمانی نیست. زمانی که فرد در بیمارستان بستری می شود به دلیل اینکه در یک فضای عمومی قرار می گیرد بایستی طبق اصول و ضوابط فضای جمعی برخورد کند و میزان اختیاراتش کمتر می شود بدون شک تاثیرات نامطلوبی را برایش به همراه خواهد داشت که این تاثیرات ناشی از عدم استراحت کافی و نداشتن آزادی لازم در انجام کارهای شخصی است.
فراتر از نظرات و خواست بیمار و پزشک، شرایط موجود حادی است که جهانی شده است و این شرایط ایجاب می کند که تا حد امکان بیمارستان ها برای خدمات رسانی به بیماران کرونایی آماده شوند. در این بازه از زمان که کرونا مهمان ناخوانده این روزها شده است سایر بیماران که نیاز جدی به حضور در بیمارستان ندارند می توانند با تهیه تجهیزات لازم دوران نقاهت و مراقبت را در منزل سپری کنند این تصمیم بدون شک به نفع شما تمام خواهد شد این در حالیست که اگر در بیمارستان بمانید خطر ابتلا به این بیماری شما را تهدید خواهد کرد.
همچنین تصمیم به درمان در منزل در صورتی که نیازی جدی به بیمارستان و خدمات پزشک و پرستار ندارید کمک می کند تا افرادی که نیاز به این خدمات دارند از آن بهره مند شوندو بیمارستان ها جوابگوی نیاز امروز باشند.
بنابراین در این شرایط که حتی گروه هایی وجود دارد که می توانند منزلتان را انگونه که لازم است از لحاظ پزشکی تجهیز کنند منزل را انتخاب کنید در ادامه در خصوص ارائه خدمات در منزل جورپین صحبت می کنیم.

اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

خدمات در منزل

در شرایطی که حضورتان در بیمارستان ها الزام نیست و می توان دوران درمان را در منزل سپری کرد می توانید با اجاره تجهیزات پزشکی مورد نیازتان زمینه را فراهم آورید. امکان اجاره تجهیزات پزشکی مانعی در مقابل هزینه های بالای درمان خواهد بود و همچنین کمک می کند تا بتوانید در منزل خود و به زندگی عادی تان ادامه دهید. حضور در منزل این امکان را می دهد تا روزمره گی هایی که به آن ها عادت کرده اید و با آن ها سرگرم می شوید را بتوانید انجام دهید. آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد و زمان در اختیار خودتان قرار می گیرد. اجاره تجهیزات پزشکی با تمام جزئیاتی که در نظر دارید امکانپذیر است.
اجاره ویلچر در انواع مختلف از برقی گرفته تا ساده امکانپذیر است. اجاره ویلچر برای افرادی که جراحی انجام داده اند بسیار مناسب است و کمک می کند فشار کمتری به بیمار وارد شود. برای سامندان و افردای که به هر دلیل دیگری ممکن است موقتاً به آن نیاز داشته باشند اجاره ویلچر راهکار به مراتب بهتری است.
اجاره تخت بیمارستانی نیز از انواع شکن دار و ساده و همچنین تخت های برقی و مکانیکی مناسبتر از تخت های خانگی اند در صورتی که تمایل داشتید و یا برایتان مقدور استبرای بیمار اجاره تخت بیمارستانی بهتر از خانگی خواهد بود. در مقابل برخی بیماران به دلیل اینکه توانایی جابجایی زیادی ندارند اجاره تخت بیمارستانی یک الزام است.
علاوه بر این دو مورد که پرتکرار هستند بسیای تجیهیزات دیگر نیز وجود دارد که می توانید اجاره کنید و می توانید آن ها را در سایت جستجو نمایید.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا