اجاره کالاهای دیجیتال

اجاره کالاهای دیجیتال از جورپین گامی به سمت اقتصاد مشارکتی

با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و افزایش قیمت کالاهای دیجیتال مانند لپ تاپ ، اجاره دوربین عکاسی ، دوربین فیلمبرداری ، گوشی و تبلت و …. در حقیقت خریداری این کالاها به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست و نخواهد بود، که بهترین راه حل و گزینه، اجاره کالاهای دیجیتال است. کافی است که یک بار به یک فروشگاه بزرگ مخصوص این گونه کالاها و تجهیزات دیجیتال سر بزنید، تا ببینید که تا چه اندازه قیمت آنها سرسام آور است. حتی خریدن یک نمونه جدید و به روز شده از این کالاها مستلزم هزینه بالایی است، که بخشی از مخارج یک ماه شما را در بر می گیرد و همچنین تنوع این وسایل دیجیتال نیز بسیار بالاست، و بطور قطع همه ما از پس این هزینه ها بر نخواهیم آمد. اینجاست که بحث اقتصاد مشارکتی به میان می آید و مطرح شدن آن می تواند بسیار حائز اهمیت باشد، و کمک شایانی به بخش های مختلف یک جامعه از لحاظ اقتصادی خواهد نمود.

اجاره لب تاب

سایت جورپین بهترین گزینه برای اجاره کالاهای دیجیتال :

مراکز بسیار زیادی در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک هستند که در امر اجاره کالاهای دیجیتال و یا سایر تجهیزات غیر دیجیتال دیگر همچون اجاره تجهیزات نمایشگاهی فعالیت می کنند، حالا چه به صورت سنتی و مغازه داری اقدام به کرایه دادن این تجهیزات یاد شده می کنند، یا به صورت اینترنتی کار خود را انجام می دهند. شاید به جرات بتوان گفت که بهترین سایت برای اجاره کردن آنها، سایت جورپین است که هم جدیدترین و هم به روز ترین آن هاست که طیف بسیار وسیعی از انواع کالاها را در بر می گیرد و از امتیازات آن، این است که همه مردم از سراسر ایران می توانند کالاهای دیجیتال خود را برای اجاره دادان براحتی ثبت کنند، که در این صورت برای همه مردم در هر شهری که باشند قابل دسترس تر خواهد بود.

اجاره کالاهای دیجیتال

اجاره کالاهای دیجیتال و ارتباط آن با بحث اقتصاد مشارکتی :

بر هیچ کس پوشیده نیست که زندگی و اطراف ما در همه نقاط جهان، با سرعت بالایی در حال تبدیل شدن به دنیای دیجیتال و هوشمند شدن است و  اکثر مکان های شهری و عمومی مانند: مدارس، دانشگاه ها، فروشگاه ها، محیط های اداری، کارخانجات و… است، که تجهیز کردن کامل اینگونه اماکن به تجهیزات دیجیتال، کار بسیار مشکل و هزینه بری خواهد بود. اینجاست که بهترین گزینه اجاره کالاهای دیجیتال خواهد بود و به طور قطع اقتصاد مشارکتی جوابگوی نیازهای آنان خواهد بود و در اصل با به اشتراک گذاشتن کالاها و دارایی های خود، و ایجاد فرهنگ سازی اقتصاد مشارکتی، کمک بسیار بزرگی به چرخه اقتصاد خواهند نمود. به طور مثال: اجاره ویدئو پروژکتور برای مدارس و دانشگاه به جای خریداری آنها (زیرا که اینگونه کالاها را همیشه استفاده نمی کنند تا برای خرید آنها هزینه زیادی را صرف آن نمایند)

اجاره دوربین عکاسی

چه نوع کالای دیجیتال را می توان از جورپین اجاره کرد :

  • اجاره دوربین عکاسی
  • اجاره دوربین فیلمبرداری
  • اجاره پاوربانک
  • اجاره ویدئو پروژکتور
  • اجاره تبلت و لب تاب
  • پلی استیشن
نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا