اجاره اقامتگاه بومگردی

تجربه زندگی در طبیعت با اجاره اقامتگاه بومگردی

مطمئنا در میان شما که اکنون این مقاله را می‌خوانید و بسیاری از دوستان و آشنایان شما، کسانی هستند که از سفرهای تکراری به مقصدهای تکراری خسته‌اند. تا کی باید اولین گزینه‌ای که برای تعطیلات به ذهن‌تان می‌رسد چند شهر ثابت و همیشگی باشد؟ چرا به جای مقصدها و شهرها و جاده‌های شلوغ همیشگی به پیشنهاد جورپین فکر نمی‌کنید؟ سفرهای بومگردی. اجاره اقامتگاه بومگردی و یا اجاره ویلا یک راهکار جدید، کم‌هزینه، غیر لوکس و هوشمندانه است. گاهی سفرهای تکراری نتیجه‌ای جز خستگی در پایان مسیر به همراه ندارند و شما به آنچه از سفر می‌خواستید نمی‌رسید. فرصت لحظه‌ای تفکر، آرامش و درنگ را از خود دریغ نکنید.

جورپین مخالف لاکچری‌بازی

به این موضوع فکر کنیم که هدف ما از سفر کردن چیست؟ آیا برای دیگران سفر می‌کنیم یا برای خودمان؟ برای پز دادن به این که به فلان شهر و فلان کشور رفته‌ایم، یا برای لذت بردن از تعطیلات و آرامش؟ باید کم‌کم این فرهنگ در بین ایرانیان جا بیفتد که به جای بسیاری از سفرهای غیرضروری، لوکس، پرهزینه و به اصطلاح لاکچری می‌توان در خیلی از جاهای کشور پهناور خودمان تجربه‌های جدیدی را با سفر به مناطق کمتر شناخته‌شده داشت علی الخصوص برای زندگی در مه های بهاری سال. با سفرهای بومگردی هم می‌توان تجربه‌های منحصربه‌فردی کسب کرد. آشنایی با فرهنگ‌ها و شناخت آداب و رسوم مردمان دیگری که در این سرزمین زندگی می‌کنند. در ایران هنوز غذاها، لباس‌ها، موسیقی‌های محلی و طبیعت‌های بکر و دست‌نخورده بسیاری هستند که می‌توانند شما را به شدت غافلگیر کنند.

دغدغه‌های فرهنگی و اجاره اقامتگاه‌ بومگردی

جورپین تنها به ابعاد اقتصادی ماجرا فکر نمی‌کند و ترویج فرهنگ سفرهای کم‌هزینه و غیر لوکس جزو مهم‌ترین هدف‌های ماست. جورپین همیشه خواسته در زمینه‌های فرهنگی، محیط‌زیستی و اقتصاد مناطق صاحب دغدغه باشد. سفرهای بومگردی به مناطق مختلف کشور در کنار دیگر فعالیت‌ها مثل اجاره اقامتگاه بومگردی، خرید سوغاتی، استفاده از مکان‌های تفریحی و گردشگری، رستوران‌ها و غذاخوری‌ها و غیره می‌تواند کمک بزرگی به اقتصاد شهرهای کوچک و روستاها و ساکنان این منطقه‌ها داشته باشد. این یکی دیگر از هدف‌های جورپین است. این سفرها از نظر هزینه برای مخاطبانی هم که ممکن است در طبقات متوسط و پایین جامعه باشند مقرون به صرفه‌تر است. می‌توانید با معرفی سایت جورپین به دیگران آن‌ها را هم در تجربه‌های خود سهیم کنید.

اجاره اقامتگاه بوم گردی

اجاره اقامتگاه‌ بومگردی  در سایت جورپین 

جورپین تنها در میان چاردیواری هایش به ویلا و اقامتگاه نپرداخته بلکه برای رونق کسب و کار پیشنهادهای مثبتی دارد از جمله اجاره دفتر کار و فضاهای اشتراکی ، اجاره کلاس درس و سالن کنفرانس و موارد دیگری که در این مقاله فرصت بررسی آن ها فراهم نیست. تنوع پیشنهادهای جورپین شما را شگفت‌زده می‌کند؛ به گستردگی سراسر ایران. در زیر فقط بخشی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید و برای آشنایی با تمام موارد به قسمت مربوط در سایت مراجعه نمایید:

 • کرایه اقامتگاه سیروان – لاجین – همدان
 • اجاره اقامتگاه سنتی ترکمن اوی خالد نبی
 • اجاره اقامتگا لب خندق
 • اجاره اقامتگاه بومگردی کاس ماس
 • اجاره ویلا در رامسر
 • اجاره اقامتگاه لرد سوزا
 • اجاره اقامتگاه  پسینا
 • اجاره اقامتگاه ایلکده باسری
 • اجاره اقامتگاه خانه رودبار کولیم
 • اجاره اقامتگاه بومگردی کوشک آقا احمد در کاشان
 • اجاره ویلا در شمال
 • رزرو اقامتگاه خالو در شهر زیبای قشم
 • اجاره اقامتگاه بوم گردی سنندج، کردستان
نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا