اجاره دریل / جورپین

تسریع روند کارهای عمرانی و صنعتی با اجاره تجهیزات ساختمانی

برای ساخت و ساز های امروزی تجهیرات برتری لازم هست که استحکام کافی و کارایی خوبی داشته باشند، چرا که وجود تجهیزات راه و ساختمان از آن دسته از تجهیزاتی هستند که وجود آن ها در همه ی شرکت های صنعتی و عمرانی ضروری است و در نبود آنها هیچ کاری قابل اجرا نیست. مشکل و دغدغه ای که در بین مدیران این شرکت ها و افرادی که میخواهند از آنها استفاده کنند هست، قیمت بسیار بالای این تجهیزات است که یکی از راه حل های مناسب و کم هزینه این مشکل ، اجاره تجهیزات در شرکت های مخصوص آنها است. با اجاره تجهیزات ساختمانی ابزارهای برقی و موتوری که مجموعه های زیادی از وسایل را شامل میشوند را میتوان به کار گرفت. با اجاره تجهیزات ساختمانی مدت زمانی که نیاز به انجام پروژه های معتبر شرکتی و ساختمانی لازم هست را سر موعد به اتمام برسانید. اجاره تجهیزات ساختمانی انواع مختلفی از محصولات و ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین را متناسب با پروژه های صنعتی و عمرانی در اختیار شما میگذارد. اجاره تجهیزات ساختمانی در دنیای امروز که پیشرفت صنعت و تکنولوژی حرف اول را در ساخت و ساز میزند امری مقبول و به صرفه است. اجاره تجهیزات ساختمانی طیف وسیعی از وسایل و امکانات همچون دریل ، دستگاه جوش ، سنگ فرز ، بتونیر ، اره برقی ، کمپرسور باد ، میخکوب ، بالابر ، هیلتی ، چکش برقی ، ویبره بنزینی ، کمپرسور ، موتور برق و کاتر آسفالت بر ، دوربین نقشه برداری ، قالب بتن و داربست در اختیار شما میگذارد.

توان و قدرت تخریب در یک وسیله مقاوم همچون هیلتی

سوراخکاری و تخریب بتن و خیلی سخت کاری های دیگر به وسیله دستگاه هیلتی انجام میشود که در صنایع ساخت و ساز ساختمان کاربرد فراوان دارد که تمرکز اصلی آن بر روی دریل‌های چکشی، سیستم‌های جلوگیری از گسترش حریق , اتصالات بتن سخت شده ، اتصال تک ضرب بر روی بتن و فلز و دستگاه های میخکوب است. با اجاره هیلتی ابزاری چند کاره در اختیار دارید که در جهت سوراخکاری در بتن ، سنگ ، آجر و تخریبهای خیلی سبک مناسب میباشد. با اجاره هیلتی ابزاری در ابعاد و وزن های متفاوت در دست دارید که برای مقاصد مختلف بتوانید کارهای ساختمانی خود را پیش ببرید. اجاره هیلتی در وزن های مختلف ۷ ، ۱۰ و ۳۰ کیلویی کارایی زیاد و متفاوتی دارد که شما را در کارهای سخت و طاقت فرسا کمک میکند. با اجاره هیلتی هفت کیلویی قابل استفاده برای تخریب کاشی و سرامیک دیوار ، تخریب کردن گچ و خاک یا ملات دیوار کاربرد دارد. اجاره هیلتی برای شیار زنی روی دیوارهای گچی جهت عبور لوله و تاسیسات ، کندن چاه و کلیه کارهای سبک مفید است که به راحتی کارهای آشپزخانه و حمام را به اتمام برسانید. اجاره هیلتی سی کیلویی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون تخریب آسفالت تخریب سقف تیرچه ، سقف متال یا عرشه فلزی – سقف دال بتونی – سقف کامپوزیت – کفسازی مسلح و غیر مسلح مناسب است.

اجاره تجهیزات ساختمانی / جورپین
تهیه وسایل و تجهیزات ساختمانی با کرایه ابزار

وجود ابزارهای پیشرفته و قدرتمند در صنعت امروز کارایی و توان پیمانکاران ، مهندسین و به طبع آن کارگران ساختمانی را افزایش داده است و شرکت ها سرمایه گذاریشان را در این زمینه با اطمینان انجام میدهند. کرایه ابزار شیوه ای عملی ، در دسترس و کارا است که میتوان ابزآلات وسیعی را به خدمت گرفت. با کرایه ابزار انواع و اقسام وسایل و تجهیزات ساخت و ساز را متناسب کارهای ساختمانی به کار گیرید. کرایه ابزار برای افرادی که تصمیم به ساخت یک خانه دارند اما فاقد ابزار و وسایلند بسیار مناسب است که همه نوع وسیله ای را میتوان به خدمت گرفت. با کرایه ابزار کارهای پیش پا افتاده و ساده ای که فقط نیاز به بازسازی جزئی و مرمت دارند اجاره کنید و کوچکترین وسیله ها را به همراه داشته باشید.

اجاره بتن کن

همیشه در ساخت و ساز یک زمین آماده و وسایل ساخت و ساز نیست که کار ها شروع شوند بعضی خانه ها ، سالن ها ، ساختمان های مرتفع و خیلی مکان های دیگر که نیاز به کنده کاری و تمیز کاری دارند ، اینجاست که نیاز به برخی وسایل و ابزار آلات همچون بتن کن خود را نشان میدهند. با اجاره بتن کن دیگر نیازی به خرید این دستگاه نیست که پول هایتان را خرج کنید با اجاره چند باره با بهره کم از این خدمات استفاده کنید. اجاره بتن کن شما را با دنیایی از وسایل پر قدرت و توانمند آشنا میکند و برای دوباره کاری هایتان یا پیشنهاد به یک دوست ، به خدمت گرفتن این ابزارها را از سر میگیرید. اجاره بتن کن مساحت های زیاد آسفالت یک منطقه یا ناحیه کوچک را که نیاز به تغییر و ترمیم دارند با سرعت و توانایی بالا تخریب و آماده بازسازی میکند. با اجاره بتن کن شما قدرت این را دارید که بتن کنی به روز و خوش دست در وزن ها و سایز های متفاوت برای کارتان انتخاب کنید. با اجاره بتن کن سیمان های سفت و سخت ، آجر ، موزاییک ، بتن کف ، کاشی ، سرامیک ، آسفالت ، دیوار های سخت و مقاوم که قصد تخریب ، سوراخ و کندنش و یا هرچه مد نظرتان باشد را برایتان مهیا میکند.

اجاره جرثقیل / جورپین
ماشین های سنگین حمل بار چند تنی مثل جرثقیل

کمتر پروژه ای وجود دارد که یکی از وسایل مورد استفاده اش ماشین آلات سنگین مثل جرثقیل نباشد، پروژه های عمرانی ، صنعتی و ساختمانی بی شک برای پاره ایی از کارها که از توان ابزارآلات و افراد متخصص خارج است ، وجود جرثقیل لازم و ضروری میباشد. با اجاره جرثقیل خرید آن را حذف و خیال خود را بابت هزینه های سنگین راحت کنید و با صرف حداقلی از هزینه ، این ماشین را در اختیار خود بگیرید. اجاره جرثقیل از هر کدام که مناسب کارتان باشد مانند جرثقیل ثابت ، متحرک و سقفی که هر کدام کارایی خاص و در ارتفاع مناسب خود کاربرد دارند موثر هستند. اجاره جرثقیل ثابت برای کارهای مرتفع و برجی که بیش از چندین طبقه هستند و فضای ساخت و ساز محدودی دارند مناسب میباشد. اجاره جرثقیل برجی یا دکلی که از نوع مدرن هستند بر روی زمین نصب میشوند که بهترین ترکیب از دید ارتفاع و ظرفیت بلند کردن اجسام سنگین را دارند. اجاره جرثقیل برای جابجایی ، حمل و بالا بردن قطعات و لوازم در سالن ها و مکان های دارای سقف بلند که دسترسی به آنها محدود است مناسب میباشد. با اجاره جرثقیل از نوع سقفی ( دو پل , سقفی آویز , مونوریل ) هزینه خیلی کمی برایتان دارد ، به همه نقاط به طور مستقل دسترسی دارد و برای حمل سنگین کارایی دارند.

راحتی در جابجایی با اجاره بالابر

جابجایی اجسام ، افراد و مصالح در ساختمان ها و مکان های در حال ساخت وقتی مکان فاقد پله و آسانسور است باید توسط وسیله ای صورت بگیرد چرا که رفت و آمد و حمل این وسایل با دشواری صورت میگیرد و یک مشکل بزرگ است ، راه حل این معظل بالابر است که کارها به سادگی صورت میگیرند. اجاره بالابر مانند دیگر ابزار های ساختمانی بهترین شیوه است که بتوان آن را در جای مناسب نصب کرد و به کارها پرداخت. با اجاره بالابر اقسامی از بالابرهای متنوع و پرکاربرد در لیست انتخاب های خود دارید که متناسب با شرایط کاریتان آنها را گزینش کنید. اجاره بالابر در ساختمان های نیمه کاره نقش موثری ایفا میکنند که افراد بتوانند طبقات را بدون مشکل بالا پایین کنند. با اجاره بالابر زحمت جابجایی و بالا پایین کردن مصالح و ابزارهای کار سنگین از دوش کارگران خارج شده و نیروی ماشینی جای خود را به نیروی انسانی بخشیده است.

اجاره بالابر / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا