اجاره تجهیزات سینمایی / جورپین

ورودی آسان به دنیای حرفه ای صدا و تصویر با اجاره تجهیزات سینمائی

در دنیای فیلمسازان چه حرفه ای و باتجربه باشند و چه مبتدی، آنچه که واضح است این است که هر کدام نیاز به تجهیزات ویژه فیلمسازی دارند که هزینه تهیه این تجهیزات بسیار بالاست. فرایند تولید فیلم یا هر اثر هنری فارغ از توانایی مالی افراد خواهد بود و در نهایت آنچه که برد را رقم می زند کیفیتی است که اثر هنری براساس آن تولید شده است. کیفیت این اثر هنری نیز برایند عوامل بسیاری است که شروعش از توانایی نیروی انسانی است و پایانش خروجی است که بر روی پرده قرار می گیرد. کیفیت این خروجی بدون شک از کیفیت تجهیزات تاثیر می پذیرد که فیلمسازان با توجه به گستردگی تجهیزات و تنوع موجود در بازار به راحتی نمی توانند یک دوربین و یک لنز جدید را براساس نیاز تهیه کنند. برای شرکت های تولید ویدئو، به دلیل اینکه در گرایش های مختلفی فعالیت می کند نیاز به انواع متفاوتی از دوربین ، تجهیزات نورپردازی و همچنین تجهیزات صوتی است. به همین دلیل فیلمسازان باید بر روی اجاره تجهیزات سینمایی متمرکز شوند. با این روش نیازهای منحصربفرد هر پروژه با هزینه ای معقول و قابل بازگشت پرداخت می شود. بدون شک در جریان فیلمسازی اجاره تجهیزات نورپردازی نیز می تواند کمک بزرگی در فرایند تولید فیلم باشد.

اجاره دوربین عکاسی / جورپین

اهمیت اجاره تجهیزات عکاسی برای شرکت های تولید

تولید مستندات و مجموعه های تلویزیونی و سینمایی علاوه بر دوربین فیلمبرداری ، نیاز به تجهیزات عکاسی همچون دوربین عکاسی و لنز نیز دارد. عملکرد دوربین را به کمک لنز دوربین می توان بهینه کرد، بنابراین تنوع لنز در فرایند تولید از اهمیت بالایی برخوردار است. عکاسان حرفه ای در تولید کار حرفه ای نیازمند به تجهیزات جدید متناسب با کاری که انجام می دهند هستند. زمانی که یک عکاس برای یک شرکت تولید کار می کند باید تجهیزات موردنیاز حرفه اش را از این مجموعه دریافت کند و این در حالیست که این شرکت تنها با یک تخصص و یک فرد در ارتباط نیست به همین روش با عکاسان و فیلمسازان دیگر نیز در ارتباط است که هر کدام از این ها تجهیزات ویژه خود را طلب می کنند. موضوعی که در این شرایط پیش می آید این است که آیا شرکت های تولید با توجه به افزایش قیمت به موازات رشد روزافزون تجهیزات  و  همچنین وابستگی موفقیت در این صنعت به جدید بودن تجهیزات می توانند این نیاز را پاسخ دهند؟ بدون شک تهیه این تجهیزات اصلا کار راحتی نیست و می توان به اجاره لنز دوربین و تجهیزات عکاسی با توجه به نیاز عکاسان به عنوان یک راه حل قابل استناد فکر کرد. شاید تهیه خرید عکاسی به تعداد کافی ممکن باشد اما قاعدتا با توجه به تنوع لنز و بالا بودن نیاز به آن اجاره لنز دوربین بهترین راه حل ممکن برای هر فرد ، شرکت و یا سازمانی است که به در این حرفه فعالیت می کند. به این دلیل که یک عکاس می تواند با یک دوربین و چندین لنز فعالیت خود را پیگیری کند و این یعنی میزان نیاز به لنز بیشتر با وجود یک دوربین. همین موضوع نیز گویای نیاز موقتی به یک گونه خاص از لنز در مقابل دوربین است.
اجاره لنز دوربین / جورپین

راهکار تهیه کم هزینه با اجاره سیستم صوتی 

همواره در جریان تولید یک اثر هنری به تجهیزات زیادی از جمله دوربین فیلمبرداری ، عکاسی ، لنز دوربین ، نورپردازی ، تجهیزات صوتی و تجهیزات ساخت دکور ، گریم و تجهیزات خدماتی دیگر نیاز هست. بنابراین پرهزینه بودن صنعت فیلمسازی به واسطه نیازهای بی پایانش قابل توجیه است. نیازهایی که پایان ندارد. اجاره فرصت مناسبی را فراهم می آورد تا ارتباط بهتری بین تامین کنندگان تجهیزات سینمایی و فیلمسازان برقرار باشد و همچنین امکان بهره گیری از جدیدترین تجهیزات نیز فراهم باشد. به این روش زمینه ای برای تعامل بهتر بین این دو قشر و همچنین بالا رفتن کیفیت تولید فراهم می شود. اجاره تجهیزات نیز این امکان را می دهد که با کارکرد تجهیزات جدید به صورت عملکردی آشنا شد و مزایا و معایب آن را بدون صرف هزینه زیاد در عمل متوجه شد. اجاره سیستم های صوتی نیز از جمله این موارد است. کیفیت مطلوب تجهیزات صوتی تعیین کننده میزان استقبال از خروجی کار است. زمانی که کیفیت در حد مطلوب نباشد پیامی را که می خواهید انتقال دهید امکانپذیر نیست و این موضوع یعنی بی نتیجه ماندن هر آنچه که برای آن تلاش کرده اید. زمانی که امکان اجاره فراهم باشد می توان عدم توانایی برای تجهیزات به روز و پیشرفته را از این طریق پاسخ داد به گونه ای که کیفیت مورد انتظار از تجهیزات به واسطه محدودیت مالی درگیر نشود. علاوه بر موارد ذکر شده می توان هرآنچه را که در راستای ارائه یک کار حرفه ای مورد نیاز است از طریق سایت جورپین تهیه کرد.
اجاره لوازم نورپردازی / جورپین
نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا