اجاره تجهیزات سینمایی / جورپین

ساخت یک فیلم با کمترین هزینه به کمک اجاره تجهیزات سینمایی

تهیه ی یک فیلم خوب و با کیفیت بدون تجهیزات مناسب و به روز میسر نیست. اما همیشه محدودیت های بودجه و کمبود منابع مالی یکی از دغدغه های فیلمسازان مبتدی و یا حتی حرفه ای بوده است. بدون داشتن این امکانات ایده های شما به حقیقت مبدل نخواهند شد. یکی از بهترین راه هایی که پیش روی این افراد و صاحبان کسب و کار قرار دارد، اجاره تجهیزات سینمایی شامل اجاره سیستم صوتی ، اجاره دوربین فیلمبرداری ، اجاره هلی شات ، اجاره اکو و بسیاری از مواردی است که وجود آن ها در بخش های مختلف مثل تصویربرداری ، ضبط صدا و نورپردازی لازم و ضروری است. اجاره این امکانات نه تنها از لحاظ مالی به پروژه شما کمک خواهد کرد بلکه بر روی نتیجه خروجی کار شما نیز اثرات مثبتی خواهد گذاشت. در ادامه این نوشتار به بررسی این مزایا و تاثیرات می پردازیم.

مزایای اجاره تجهیزات سینمایی

همانطور که در مقاله ی مزیت های اجاره تجهیزات عکاسی بیان کردیم، اجاره وسایل در بسیاری از جوانب از خرید آن ها سودمند تر است. این مزایا عبارتند از :

۱٫ هزینه 

هرگاه صحبت از خرید محصولی می شود اولین سوالی که در ذهن ما شکل می گیرد این است که چقدر هزینه برای ما در بر خواهد داشت. در پروژه های بزرگ تری چون صنعت فیلمسازی مدیریت منابع مالی امری بسیار حساس تر و قطعا سخت تر خواهد بود. اگر می خواهید شرکت تولید فیلم راه اندازی کنید این هزینه ها به شدت زیاد خواهد بود. با اجاره تجهیزات سینمایی این هزینه ها به حداقل می رسد و دیگر نگران تامین منابع نخواهید بود. از طرفی دیگر نیاز به پرداخت هزینه های انبارداری نخواهید داشت.

۲٫ استفاده از تجهیزات به روز

زمانی که شما تجهیزاتی را می خرید و بابت آن هزینه ی زیادی را می پردازید امکان ارتقای آن برای شما سخت خواهد بود زیرا مجبور هستید آن را به قیمت بسیار پایین بفروشید. این قیمت کم به علت آن است که محصل شما دست دوم محسوب می شود و به نوعی قدیمی شده است. به همین دلایل خواهان زیادی ندارند. اما زمانی که این تجهیزات را اجاره می کنید می توانید پس از گذشت مدت زمانی آن را به سادگی به مدل بالاتر و به روز تر ارتقا دهید. این مسئله در اجاره دوربین فیلمبرداری اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند زیرا در فیلمبرداری دوربین حرف اول را می زند.

 

اجاره دوربین فیلم برداری / جورپین

۳٫ کیفیت بهتر خروجی

همانطور که در بالا گفتیم ارتقای وسایل فیلمبرداری مثل اجاره سیستم صوتی ، اجاره هلی شات ، اجاره اکو و سایر وسایل تصویر برداری در هنگامی که مالک آن ها هستید کاری دشوار خواهد بود. بدیهی است که هرچه تجهیزات بهتر و به روز تری داشته باشید کیفیت خروجی شما بالاتر می رود و سرعت پیشرفته شدن این نوع دستگاه ها بسیار زیاد است. در هر مدل جدید کیفیت تصویر و امکاناتی که به شما ارائه می دهد بسیار پیشرفته تر و کامل تر خواهد شد.

اجاره هلی شات / جورپین

۴٫ تهیه ی تجهیزات مناسب برای هر پروژه

همانطور که می دانید برای هر سبک و پروژه ای ممکن است به تجهیزات متفاوتی نیاز داشته باشید. خرید همه ی این تجهیزات تقریبا غیر ممکن است و حتی اگر شما پول تهیه ی آن ها را داشته باشید، خرید این تجهیزات به سود شما نخواهد بود و بهتر است این مبلغ را در جای دیگری سرمایه گذاری کنید. با اجاره ی این تجهیزات می توانید پس از پایان هر پروژه تجهیزات را برگردانده و برای پروژه های بعدی تجهیزات مناسب آن را اجاره کنید.

۵٫ عدم نیاز به انبارداری

یکی از مزیت هایی که همه ی صاحبان کسب و کارها از آن می گویند راحت شدن از تهیه و پرداخت برای انبار است. نگهداری از این وسایل در شرایط مناسبی باید صورت بگیرد تا به آن ها آسیبی وارد نشود. با اجاره ی این وسایل دیگر نگران نگهداری و انبار کردن این وسایل نخواهید بود.

۶٫ دریافت اطلاعات لازم

زمانی که کالای مورد نظرتان را انتخاب کردید، لازم نیست نگران نحوه ی کار کردن آن باشید. زیرا جورپین اطلاعات مورد نیاز در رابطه با محصول را در اختیار شما قرار می دهد.

از کجا می توان این وسایل را اجاره کرد؟

اجاره این وسایل هم نیاز به رعایت نکاتی دارد و باید در انتخاب شرکت های اجاره دهنده تجهیزات نیز دقت کنید. وب سایت جورپین این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است. به سادگی می توانید وارد سایت جورپین شده و کالاهای مورد نیاز خود را پیدا کنید. یکی از بهترین امکانات این سایت این است که می توانید به صورت اینترنتی هزینه ی لازم را محاسبه کنید. تنها کافیست زمان شروع و زمان پایان را انتخاب کرده و تعداد مورد نظرتان را وارد نمایید تا هزینه ی مورد نیاز به شما نشان داده شود. علاوه بر تجهیزات سینمایی، اجاره تجهیزات عکاسی نیز برای شما وجود دارد.

اجاره سیستم صوتی / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا