اجاره تجهیزات سینمایی / جورپین

اجاره لوازم ثبت و ضبط همراه با لوازم جانبی از جورپین 

امروزه یکی از جدی ترین موانع بر سر راه پیشرفت در هر فعالیتی با توجه به اینکه شاهد پیشرفت هر روزه تجهیزات هستیم، بحث اقتصاد است. اگر گریزی بر درآمدهای ثابت و بالا رفتن هر روزه قیمت ها بزنیم درک این موضوع راحت تر می شود که امروز تنها مانع سرمایه است و این موضوع روز به روز جدیتر می شود تا جایی که ممکن است از جایی به بعد عرصه را بر سرمایه داران نیز تنگ کند. جدی بودن این موضوع اهمیت صحبت در مورد اجاره تجهیزات سینمایی تنها و تنها بخاطر مسائل اقتصادی را منطقی می کند. به نظر می آید که اهمیت اجاره بخاطر صرفه اقتصادی آن بیشتر از دیگر موارد نظرها را به سمت خود جلب کند. تاکید بر موضوع صرفه اقتصادی به دلیل این است که مواجه با آن باعث توقف کار می شود، ولی هیچگاه استفاده از تجهیزاتی معمولی مانع تولید یک اثر نخواهد شد. چه بسا اینکه برای افراد با سطح دانش و مهارت بالا مانع کیفیت اثر تولیدی نیست. به روز ترین تجهیزات سینمایی را می توان به راحتی از سایت جورپین براساس نیاز و اثر در حال تولید اجاره کرد.

اجاره دوربین فیلمبرداری / جورپین

اجاره تجهیزات عکاسی کمک به حفظ تاریخ

بیان تاریخ شاید واژه ای بزرگ برای این موضوع باشد اما حقیقت همین است. حالا این تاریخ می تواند به اندازه عمر ما باشدو یا عمر بشر روی زمین، پر شدن این بازه همواره تاریخ را می سازد. تاریخ زندگی من، تاریخ زندگی بشر، و … . در حقیقت لحظه ای که می گذرد به تاریخ می پیوندد. حال در لحظه باید کارهایی کرد که برخی از این داستان ها ثبت شوند. جنس این لحظه ها از جنس غم و شادی است و هر کدام در جای خود اهمیت پیدا می کند. اما برای این لحظه های ناب وقتی که یک دوربین نباشد چه باید کرد؟ وقتی که پول کافی برای خرید نباشد باید بیخیال ثبت آن ها شد؟ جورپین کمک می کند تا نبود سرمایه خرید به معنای نداشتن تجهیزات نباشد و بتوان در مواردی که به آن ها نیاز داریم راهی برای داشتن آن ها داشته باشیم. اجاره دوربین عکاسی و هر وسیله ای که کمک می کند لحظه هایی ثبت شوند راهکار خوبی است. اجاره لنز دوربین نیز کمک می کند کیفیت مورد انتظار از تجهیزات عکاسی را بدست آورد. لحظه ها همواره در حال گذرند و فراتر از حافظه آنچه که کمک می کند تا بتوان برخی از این لحظه ها را حفظ کرد و مرور کرد وسایلی است که قابلیت ضبط و ثبت داشته باشند و تهیه به روزترین آن ها از سایت جورپین ممکن است.
اجاره لنز دوربین / جورپین

اجاره تجهیزات نورپردازی برای بالا رفتن کیفیت اثر تولیدی

در کنار انواع دوربین عکاسی ، لنز دوربین ، دوربین فیلمبرداری تجهیزات دیگری نیز وجود دارد که بر کیفیت کار تاثیرگذار است. از جمله این موارد می توان به تجهیزات صدابرداری ، نورپردازی ، لوازم صوتی و تصویری  و تجهیزاتی از این قبیل اشاره کرد. ممکن است کیفیت مورد انتظار از لوازم نورپردازی با تجهیزات موجود قابل دستیابی نباشد، اما سرمایه کافی برای تعویض تاسیسات نیز وجود نداشته باشد. در این شرایط باید از کیفیت مورد نظر غافل شد؟ برای یک فیلمساز حرفه ای کنار آمدن با تجهیزات موجود قانع کننده است؟ منطقی است کیفیت یک اثر خوب و قابل تحسین به خاطر تجهیزات پایین تر از حد ارزشش آید؟  به دلیل اینکه در تولید یک اثر تخصص های مختلفی یک کار تیمی را شروع می کنند نمی توان بخاطر کیفیت ارزش کار مجموعه را پایین آورد. در هر شرایطی باید تجهیزات مورد انتظار تهیه شود. اما جورپین کمک می کند تا فیلمسازان بتوانند با هزینه ای کمتر کیفیت مورد نظر را تامین کنند. اجاره لوازم صوتی و تصویری و همچنین تجهیزات نورپردازی ، صدابرداری کمک می کند تا بتوان به دنبال تجهیزات مورد نیاز و البته پیشرفته با هزینه ای منطقی گشت، که جورپین بستر پاسخ به این نیاز است.
اجاره دوربین عکاسی / جورپین
نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا