اجاره تجهیزات سینمایی / جورپین

ناباوری هایتان را کنار بگذارید و با اجاره تجهیزات سینمایی بهترین باشید

شاید نمایش تجاری فیلم کوتاهی که برادران لومیر در دهه۱۸۹۴ به جهان ارائه دادند، نگاه ها را به این سمت و سو نمی کشید که اشخاص چه حقیقی و چه حقوقی بتوانند وارد این حرفه شوند و آن را به صنعت سرگرمی تبدیل کنند. شما چه فردی حرفه ای در زمینه فیلمسازی باشید و چه مبتدی، اصلی ترین چالش در تجهیزات سینمایی، هزینه تولید است که به سادگی قادر نخواهید بود کلیه وسایل و تجهیزات لازم را خریداری کنید اما قطعا می توانید پیشنهاد مارا بپذیرد، پیشنهاد ما اجاره تجهیزات سینمایی قابل اعتماد است که شما را در پیچیدگی های بازار تجهیزات یاری می دهد که بهترین ایده ها را اجرایی کنید و اما اگر یک شرکت تولید فیلم هستید می دانید که هر کار و پروژه ایی به نوع خاصی از تجهیزات از جمله دوربین ها، وسایل حرکتی، صوتی، مکان و… نیاز دارد، با اجاره تجهیزات سینمایی این مشکل را از خود دور کنید و با خیال آسوده به مدیریت کارهایتان بپردازید.اجاره دوربین عکاسی / جورپین

ما راه حل حمل و نقل محلی، منطقه ای و جهانی شما هستیم

برای ساخت یک فیلم قبل از هر چیز وسایل نقلیه احتیاج هست که به پیشبرد فیلم کمک کند، در واقع برای اجرایی کردن یک پروژه و تحقق الزامات و حمل و نقل در آن به اجاره ماشین نیاز هست، حالا چه ماشین چند ساله( کلاسیک) یا مدرن ترین آنها باشد، ظاهر مورد نظر شما را در فیلمتان بازتاب می دهد. با اجاره ماشین در این مجموعه ما مفتخریم جامعترین وسایل نقلیه سینمای خانوادگی در این صنعت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اجاره تخت بیمارستانی

فیلمسازان برای ساختن فیلم های جنایی ، پلیسی ، به تخت و تجهیزات پزشکی احتیاج دارند که بتوانند فیلم را به واقعیت نزدیک کنند، با اجاره تخت بیمارستانی از خرید مستقیم آن جلوگیری می شود که خود بخش زیادی از هزینه ها را مهار میکند، اجاره تخت بیمارستانی به فیلمساز کمک می کند اتاقی مملو از تخت های مناسب و تر و تمیز در اختیار داشته باشد تا بتواند آن را به مانند بیمارستان شبیه سازی کند.

اجاره ال سی دی

ال سی دی از دیگر وسایل کاربردی در ساخت فیلم است که جلوه ویژه ای به اتاق یا هال می بخشد، با اجاره ال سی دی می توانید جوی صمیمی به خانه مورد نظر ببخشید که عوامل سریال یا فیلم در طی فیلمبرداری بتوانند علاقه مندی های خود را دنبال کنند و دور هم جمع شوند، با اجاره ال سی دی می توان خانه ایی با کیفیت تر و امروزی تر طراحی کرد که با سایر وسایل هماهنگی داشته باشد چرا که بدون ال سی دی نمی توان از ظاهر یک خانه، حس خوبی به بیننده منتقل کرد.

اجاره ماشین / جورپین

از ساختن فیلمی به روز با امکانات لوکس تا اجرایی کردن آن تنها یک کلیک فاصله است

برای مجهز کردن یک خانه جهت فیلم برداری اولین کار چیدمان درست و ست کردن وسایل است که رکن اساسی آن مبل است، که می توان به راحتی به بحث کردن و تماشای فیلم پرداخت. با اجاره مبل در طرح ها و رنگ های مختلف در جهت نور پردازی و ساختن صحنه های شاد و غمگین، کارتان را پیش ببرید. اجاره مبل این کارایی را دارد که شما را با هر نوع ذائقه و سلیقه مخاطبان خود آشنا کند که بتوانید هر اتاق را به شکل متفاوت درآورید تا فیلمی پر مخاطب و موفق بسازید.

اجاره بتن کن

امروزه برای نصب و تأسیس برخی امورات، کندن بتن و سوراخ کردن دیوار و… از دریل های بتن کن استفاده می کنند که انواع مختلفی دارد، برخلاف گذشته که کاری طاقت فرسا و با برخی ابزارآلات قدیمی و از کار افتاده صورت می گرفت. اجاره بتن کن برای انجام هر کار و پروژه ای بودنش لازم است که کمک حال باشد، از نصب یک پنجره روی دیواری سخت گرفته تا کندن و حفاری زمینی که مورد نیاز است، و چه بسا به جای خرید آن می شود از اجاره کردنش سود برد. با اجاره بتن کن می توان به راحتی دیوار یا تیغه ای را که نیاز هست تخریب کرد، با کمترین زمان از میان برداشت و کثیف کاری کمتری به نسبت سبک قدیم دارد.

اجاره لپ تاپ برای فرایند ساخت فیلم

برای نوشتن متن سکانس ها و نقش هایی که بازیگران برعهده می گیرند باید وسیله ای باشد تا آنها را ذخیره کرد که همیشه در دسترس باشد که جایگزین مناسبی از دفترهای قطور برای ثبت شرح حال های روزانه هستند، لپ تاپ یکی از آن وسایلی است که همه کارکنان جهت تکمیل فیلمنامه باید در اختیار داشته باشند، اجاره لپ تاپ در کاهش هزینه ها نقش بسزایی دارد چرا که خرید چندین لپ تاپ اصلا به صرفه نیست و کاهش حداقلی دستمزدها را به همراه دارد. با اجاره لپ تاپ هر تعداد که لازم باشد در سایزها و مدل های متفاوت می توان استفاده کرد، بدون آنکه ترس از شکستن، شخصی سازی اطلاعات قبلی و قدیمی بودن مدل آن داشت.به طور کلی در جورپین امکان اجاره تجهیزات سینمایی و سایر تجهیزات مورد نیاز فیلمساز برای ساخت یک اثر هنری با کیفیت طبق آنچه که می خواهید وجود دارد. در این راستا بخشی با عنوان اجاره تجهیزات سینمایی بصورت تخصصی به این موضوع اختصاص یافته و برای سایر نیازها می توان به بخش های مختلف سایت مراجعه کرد.اجاره مبل / جورپین

نوشته ایجاد شد 302

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا