فیلمسازی کم هزینه تری با اجاره تجهیزات سینمایی داشته باشیم

 در بعضی موارد فیلمسازان و کارگردان ها نیاز دارند تا برای فیلمبرداری از یک لوکیشن سفر کنند و در یک دفتر کار به فیلم نامه خوانی بپردازند. برای اقامت موفق در شهر های دیگر احتیاج به اتراق دارند. تمامی موارد از لوازم فیلم سازی تا اجاره سوئیت و اقامتگاه به عهده جورپین خواهد بود. همه مشتریان از این فرصت استفاده می کنند و از اجاره سوئیت استقبال می کنند. رضایت مشتریان در سفر های قبلی باعث شده تا در سفر های بعدی اشتیاقشان را حفظ کنند. فراهم کردن لوازم مورد نیاز برای ساخت فیلم ، تدارکات ، تجهیزات ، دفتر کار و رزرو اقامتگاه و غیره هزینه هایی را برای فیلمسازان در پی خواهد داشت. امروزه بسیاری از فیلمسازان خوش ذوق با اجاره تجهیزات سینمایی لوازم مورد نیاز خود را برای فیلمسازی تامین می کنند.

برای ساخت فیلم به چه چیزی نیاز دارید؟

اولین قدم برای ساخت فیلم وجود دوربین فیلمبرداری مناسب است. برای ساخت فیلم تقریباً با هر دوربینی می توانید فیلم بگیرید. شما حتی می توانید فیلم را بر روی موبایل خود فیلمبرداری و ویرایش کنید. اما اگر در مورد فیلمسازی جدی هستید ، احتمالاً به اجاره تجهیزات سینمایی نیاز خواهید داشت.
لوازم مورد نیاز برای فیلمسازی
دوربین بدون آینه ، DSLR یا دوربین فیلمبرداری
میکروفون ، هدفون و شاید ضبط صدا
یک سه پایه برای ثابت نگه داشتن عکس های شما
چراغ یا بازتابنده
یک رایانه با یک برنامه ویرایش خوب
یکی از جالب ترین جنبه های فیلمسازی ، مجموعه تجهیزات تولید فیلم شما است. دوربین فیلمبرداری محور فیلمسازی شما است. اینکه کدام دوربین را انتخاب می کنید به بودجه شما بستگی دارد ، نوع عکسبرداری که انجام می دهید و کجا قصد دارید فیلم خود را نمایش دهید. شما می توانید هم با گوشی خود و هم با دوربین فیلمبرداری دیجیتال فیلم مستندی بسازید. دوربینی را انتخاب کنید که مطمئن باشید صدای عالی را ضبط می کند.

 

انتخاب دوربین فیلمبرداری

انتخاب دوربین شما به این بستگی دارد که شما چقدر توانایی پرداخت دارید و چه نوع فیلمهایی را می خواهید تهیه کنید. برای اکثر افراد ، دوربین بدون آینه یا DSLR ، جایی که می توانید لنزها را تغییر دهید ، بهترین انتخاب است اما اگر در حال فیلمبرداری از رویدادها ، اخبار یا مستندها هستید ، دوربین فیلمبرداری بهترین گزینه است. همان طور که میدانید تصویر به نسبت صوت جذابیت بیشتری برای مخاطبان دارد. کیفیت دوربین میتواند به حرفه ای شدن کار شما کمک کند. اجاره دوربین فیلمبرداری حرفه ای برای پروژه های دانشجویی به صرفه ترین کار ممکن است. مزیت دیگر اجاره دوربین فیلمبرداری این است که اگر شما تخصص لازم در فیلمبرداری را داشته باشید ولی دوربین تان قدیمی باشد فیلمسازی مطلوبی را نخواهید داشت. یک دوربین فیلمبرداری نو و با کیفیت نسبت به دوربین شما کارایی بیشتری خواهد داشت.

اجاره دفتر کار ایده آل

سکانس هایی هستند که در سالن های آموزش و یا دفتر کاری باید فیلمبرداری شوند و به لوکیشن حرفه ای نیاز دارد. اجاره کلاس درس و اجاره دفتر کار فرایندی غیر قابل اجتناب است. در سراسر کشور ما با داشتن شبکه گسترده ای از امکانات مورد نیاز شما را برای رویدادهای شرکتی و آموزشی تامین می کنیم. برای برگزاری همایش ها و کنفرانس هایی که از سوی افراد یا شرکت ها به محیطی برای سمینار ها و کنفرانس نیاز است.  برای این منظور  اجاره سالن اجتماعات ایده ی هوشمندانه ای به نظر میرسد. جورپین بیشترین پیشنهادات را در اجاره دفتر کار و فضاهای اداری ارائه می دهد. ما فضاهای اداری مورد نیاز شما را کرایه می کنیم و در طول این روند شما را یاری می دهیم. فضا مورد نظر برای اجاره ساعتی یا روزانه در دسترس است که با اجاره سالن اجتماعات مورد بررسی قرار می گیرد. یک اتاق کنفرانس کاملاً مناسب با امکانات تجاری ، مطمئناً شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. برگزاری ورک شاپ ها و کلاس های آموزشی در فرایند کاری میتواند تاثیرگذار باشد. بنابراین اجاره کلاس درس پیشنهاد مناسبی است.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا