اجاره تجهیزات فیلمبرداری / جورپین

اجاره تجهیزات صدابرداری برای پروژه های فیلمسازی

مخاطبان این مقاله از سایت جورپین می‌توانند طیف بسیار گسترده‌ای را شامل بشوند. چون موضوع این مقاله اجاره تجهیزات صدابرداری است. در همین سایت جورپین امکان اجاره تجهیزات فیلمبرداری و نورپردازی هم وجود دارد. به این ترتیب بسیاری از امکاناتی که افراد برای شروع یک کسب و کار یا یک پروژه جدید فیلمسازی ، مستندسازی ، تهیه ویدیو و کلیپ یا کار در عرصه موسیقی و صدابرداری به آن احتیاج دارند وجود دارد. برای آن‌هایی که بودجه محدودی دارند و می‌خواهند با کمترین هزینه‌ها کار را جلو ببرند، اجاره تجهیزات راهکار بسیار مناسب‌تری نسبت به خرید است.

اجاره لوازم صوتی / جورپین

اجاره تجهیزات صدابرداری برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان و هنرجوهای جوان هنر و فیلمسازی ، مستندسازان جوان و گروه‌های فیلمسازی نیمه‌آماتور و آماتور بخشی از این طیف هستند؛ همین‌طور جوانانی که گروه‌های موسیقی تشکیل داده‌اند؛ افرادی که می‌خواهند برنامه‌های رادیویی و پادکست ضبط کنند. کسانی که قصد تهیه فیلم از مجالسی مثل جشن‌ها و عروسی و ختم و بزرگداشت، سیمنارها و همایش‌های مختلف برگزار شده توسط سازمان‌ها و ادارات و نهادها دارند؛ افرادی که می‌خواهند ویدیوها و کلیپ‌های اینترنتی و خانگی یا چیزهایی شبیه به این‌ها بسازند؛ کسانی که قصد تهیه گزارش‌های میدانی در شهرها دارند؛ دانشجویان و افراد شاغل در رشته‌های مختلف که به فراخور رشته خود احتیاج به تجهیزات صدابرداری دارند؛ مثلا کسانی که قصد تهیه فیلم و گزارش تصویری از محیط‌ زیست و طبیعت دارند؛ یا افراد شاغل در حوزه‌های عمران و نقشه‌برداری و غیره؛ و خلاصه همه کسانی که می‌خواهند با بودجه کم و هزینه محدود کار کنند مخاطب هدف این مقاله هستند. اجاره تجهیزات سینمایی ، فیلمبرداری ، عکاسی راهکاری است که بهترین فرصت است.

 

کار کردن شما با کمترین هزینه، هدف جورپین است

خیلی از افراد مشهور در عرصه‌هایی مثل سینما و تلویزیون و موسیقی وقتی از خاطرات خودشان در سال‌هایی که هنوز دانشجوی هنر بودند یا به تازگی شروع به کار کرده بودند تعریف می‌کنند، از روزهایی می‌گویند که مجبور بودند با کمترین امکانات و هزینه‌ها کار کنند. در آن موقع اگر سایتی مثل جورپین بود که امکان اجاره تجهیزات فیلمبرداری و سایر تجهیزات دیجیتال را داشت، قطعا خیلی از آن‌ها مشتری‌اش می‌شدند! انواع دوربین‌های فیلمبرداری ، گیمبال ، دوربین عکاسی ، لنز ، باتون لایت ، موینگ وش ، کرین ، بنر بلک لایت ، رقص نور و منوپاد در کنار تجهیزات صدابرداری در سایت جورپین برای اجاره وجود دارد. سایت جورپین راهی است که شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و از راحت‌ترین راه با قیمتی مناسب به کالای باکیفیتی که می‌خواهید دسترسی پیدا کنید. ضمنا اگر چنین تجهیزاتی هم داشته و تمایل به اجاره دادن آن‌ها دارید، این امکان نیز در سایت جورپین فراهم شده است.

اجاره دوربین عکاسی / جورپین

 

هرآنچه که در سایت جورپین در زمینه اجاره تجهیزات صدابرداری و دیجیتال برای شما فراهم است:

 • اجاره گیمبال DJI _ تجهیزات فیلمبرداری
 • لنز سیگما
 • باتون لایت
 • اجاره دوربین فیلمبرداری سونی
 • اجاره رقص نور _ مینی لیزری طرح دار
 • موینگ وش
 • کرین ۶-۸-۱۲ متری
 • بنر بلک لایت
 • اجاره رقص نور لیزر اسموک
 • منوپاد و وسایل کمکی
 • اجاره دوربین فیلمبرداری / جورپین
نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا