اجاره تجهیزات مراسم / جورپین

چگونه هزینه مراسم عروسی را کم کنیم؟

برگزاری مراسم عروسی علاوه بر شادی هایی که به همراه دارد، نیازمند برنامه ریزی است. برای آن که زوجین بتوانند در ابتدای راه زندگی مشترک در هزینه های خود صرفه جویی کنند بهتر است راهکارهایی را در نظر داشته باشند. وقتی سخن از کاهش هزینه ها می شود اغلب به فکر اجاره تجهیزات مراسم ، اجاره شنل عروس و کرایه ظروف مجالس می افتند. نه تنها برای مراسم عروسی بلکه اجاره لوازم تولد نیز از جمله مواردی است که کمک می کند از مناسبات بیشتر لذت ببرید. البته اجاره تجهیزات مراسم و تجهیزات دیگری از این قبیل برای شما به صرفه خواهد بود اما در ادامه راه های دیگری نیز به شما نشان داده خواهد شد.

 

۱٫گل آرایی با گل مصنوعی

اگر برای گل ارایی از گل طبیعی استفاده کنید هزینه بالایی خواهد داشت. بهتر است برای پایین آوردن هزینه ها از گل های مصنوعی استفاده کنید. در صورتی که به گل های طبیعی علاقه دارید و می خواهید طراوت و شادابی آن ها را هم داشته باشید می توانید در کنار گل های مصنوعی از چند شاخه گل طبیعی نیز در لابه لای دسته گل هایتان استفاده کنید.

۲٫لباس عروس را کرایه کنید.

لباس عروس فضای زیادی برای نگهداری می خواهد و معمولا افرادی که لباس عروس می خرند پس از مراسم و برای نگهداری آن به مشکل می خورند. بهتر است به جای خرید لباس عروس ، آن را کرایه کنید. با این کار هم هزینه هایتان کمتر می شود و هم نیازی به نگهداری و مشکلات مربوط به آن نیست. نه تنها لباس عروس بلکه امکان اجاره شنل عروس نیز وجود دارد.

اجاره شنل عروس/ جورپین

۳٫از کارت دعوت آنلاین استفاده کنید

چاپ کارت دعوت برای میهمانان هزینه زیادی دارد. به جای استفاده از کارت دعوت متعارف، می توانید از کارت دعوت آنلاین استفاده کنید. با این کار هم هزینه ای صرف خرید کارت دعوت نکرده اید و هم میهمانان را به روش جدیدتر و متفاوت تری به مراسمتان دعوت کرده اید.

۴٫از میهمانان کمک بگیرید

اگر بعضی از اقوام و نزدیکانتان می توانند بخشی از کارهای عروسی را انجام دهند از ایشان کمک بگیرید. اگر کسانی از اقوام هستند که می توانند مسئولیت هایی مانند دی جی ، عکاس و فیلمبردار ، تزیینات سالن ، میکاپ ارتیست ، ماشین عروس ، تهیه دسته گل و غیره را به عهده بگیرند، از آن ها بخواهید به عنوان کادوی عروسی این کار را برایتان انجام دهند. البته اگر ماشین عروس را قرض می کنید باید مراقبش باشید و در رانندگی محتاط باشید. اگر هم ماشین خودتان را تزیین کنید خیالتان راحتتر است. اما اگر خودتان ماشین ندارید می توانید از اقوام و دوستان قرض بگیرید.

 

۵٫غذای مراسم را خودتان آماده کنید

منظورمان این نیست که عروس و داماد آشپزی کنند! می توانید از یک آشپز آشنا کمک بگیرید و یا وعده شام را حذف کنید و با عصرانه، میوه و فینگرفود از مهمان هایتان پذیرایی کنید. حتی می توانید با کرایه ظروف مجالس تمامی تجهیزات لازم را فراهم کنید. اجاره تجهیزات مراسم همیشه ایده ای مناسب جهت کاهش هزینه ها بوده است.

اجاره ظروف مجالس / جورپین

۶٫برای مراسم از خانه یا باغ شخصی استفاده کنید

در صورتی که میهمانانتان زیاد نباشند، که البته هر چه کمتر باشند بهتر است چون هزینه پایین می آید، می توانید به جای اجاره باغ یا سالن پذیرایی، مراسم را در خانه شخصی پدر و مادر یا اقوام برگزار کنید. با این کار در هزینه اجاره مکان مراسم ، که معمولا بیشترین هزینه را به خود اختصاص می دهد، به شدت صرفه جویی کرده اید. برای تجهیز کردن این مکان ها باید به فکر اجاره مبل و صندلی برای میهمانانتان باشید. اگر در فصول گرم سال هستید به اجاره پنکه مه پاش برای خنک کردن محیط نیاز خواهید داشت. اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا جورپین با فراهم کردن امکان اجاره پنکه مه پاش به کمک شما خواهد آمد.

اجاره مبل/ جورپین

۷٫ از هنرجویان موسیقی یا عکاسی کمک بگیرید.

گروه های حرفه ای هزینه بالایی هم دارند. می توانید به جای اینکه کارهایتان را به این گروه ها بسپارید، از افراد آماتور و هنرجویان کمک بگیرید. این افراد معمولا هم هزینه کمتری دریافت می کنند و هم انگیزه بیشتری برای کار دارند. برای برگزاری تولد هم می توانید در کنار اجاره لوازم تولد از این گروه های تازه کار کمک بگیرید.

۸٫تبلیغ کنید و تخفیف بگیرید

وقتی برای خدمات عروسی قرارداد می بندید به آن ها بگویید در برابر تخفیفی که به شما بدهند در شبکه های اجتماعی و سایت های مربوط به عروسی از کارشان تعریف می کنید. البته در صورتی که از کارشان رضایت داشته باشید.

۹٫بلندگو اجاره کنید

می توانید به جای دی جی و خواننده از سیستم صوتی استفاده کنید. سیستم را اجاره و آهنگ هایتان را آماده کرده و در مراسم پخش کنید. این گونه می توانید از برخی هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

 

حرف آخر

برای شروع زندگی بیش از حد خود را درگیر مخارج و برگزاری عروسی های مجلل نکنید. درست است که یک بار در عمرتان اتفاق می افتد اما برای ساختن شبی خاطره انگیز و در عین حال کم هزینه می توانید از راهکارهای مذکور استفاده کنید. جهت اجاره تجهیزات مراسم مانند اجاره مبل و صندلی کافیست با جورپین تماس حاصل فرمایید.

نوشته ایجاد شد 302

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا