اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

آسان سازی حضور در نمایشگاه با اجاره تجهیزات نمایشگاهی

یکی از راه های رقابت و برند سازی ، تبلیغات نمایشگاهی است. اما موضوع هزینه های بالای حضور در نمایشگاه را نیز می توان با اجاره تجهیزات نمایشگاهی حل کرد. حضور در نمایشگاه به دلیل اینکه بازدید کنندگان بسیاری با اهداف مختلف و در رده های اجتماعی مختلف با هدف شناسایی به روز ترین تجهیزات و امکانات و تغییرات تکنولوژی در آن حضور می یابند، می تواند یک فرصت طلایی را برای واحدهای تجاری بخصوص استارتاپ ها فراهم آورد که افراد بیشتری را با خدمات خود آشنا کنند و آن ها را تبدیل به مشتری کنند. تبدیل شدن این مشتریان به مشتری ثابت نیز بستگی به عملکرد صاحبان مشاغل و کسب و کارها در معاملات بعدی دارد. اجاره تجهیزات نمایشگاهی از جورپین فرصتی را فراهم می آورد تا بتوان با هزینه ای کمتر در نمایشگاه حضور یافت و همچنین باعث می شود دغدغه های نگهداری پس از پایان دوران استفاده را نداشته باشیم. فکر کردن به نگهداری و تعمیر و همچنین استهلاک تجهیزات خود باعث می شود یک نگرانی به جمیع نگرانی ها اضافه شود، موضوعی که زندگی امروز را بیش از گذشته در تسخیر خود قرار داده است. در حقیقت زندگی امروز و مسائلش حبابی از نگرانی را بوجود آورده است و هر روز این حباب بزرگتر می شود. درست کردن دغدغه نگهداری تجهیزات پس از نمایشگاه در حالی که راه هایی برای حذف آن وجود دارد، به هیچ وجه عاقلانه نیست.اجاره ال سی دی / جورپین
اجاره مبلمان نمایشگاهی راه حلی هوشمندانه

برای حضور در نمایشگاه همواره به تجهیزاتی نیاز داریم که همواره این تجهیزات استفاده ای موقتی دارند و عاقلانه نیست خرید این تجهیزات برای این مدت کوتاه. راه کاری که برای حضوری هوشمندانه در نمایشگاه پیشنهاد می شود همواره اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی برای ساخت واحد غرفه اشاره کرد. همچنین برای تجهیز فضای داخلی غرفه اجاره مبلمان نمایشگاهی راهکار آن است که از جمله این موارد می توان اجاره میز و صندلی نمایشگاهی ، تجهیزات اداری ، تجهیزات پذیرایی ، تجهیزات صوتی و تصویری همچون ال سی دی ، تبلت و موبایل ، لپ تاپ و غیره را مطرح کرد. اجاره میز و صندلی و مبل دو مورد مجزا است و هر کدام به تنهایی بسته به هدف مورد استفاده قرار می گیرند. اهمیت ذکر این نکته را امکان استفاده از میز و صندلی و مبل بجای هم تعیین می کند و این موضوع به تنهایی می تواند واحد نمایشگاهی را از نتیجه بهتر دور کند. توجه به استفاده براساس مکان و هدف تنها در مورد این دو موضوع نیست بلکه در هر فضا بایستی هر چیزی سر جای خودش باشد تا بتواند تاثیر مورد انتظار را بر جای بگذارد و در غرفه های نمایشگاهی چون نگاه بازدید کننده سرنوشت واحد شما را رقم می زند از اهمیت بالایی برخوردار است. از طرفی نگاه بازدید کننده یک نگاه دقیق و ریز بین است که در آن واحد عدم همخوانی را تشخیص می دهد و در موفقیت واحد نمایشگاهی تصمیم گیرنده همان بازدید کننده است.

اجاره لپ تاپ / جورپین
اهمیت اجاره تجهیزات صوتی و تصویری در نمایشگاه

ابزار برقراری ارتباط فرد با محیط اطرافش را حواس پنجگانه او تشکیل می دهد در میان این حواس اول بینایی و سپس شنوایی بیشترین سهم را در درک محیط دارند. زمانی که به اهمیت این موضوع آگاه هستیم بنابراین در فضای نمایشگاهی باید بیشترین تمرکز خود را بر تحریک مثبت این دو حس قرار دهیم که سهمی بالای ۶۰% در میان حواس پنجگانه را به خود اختصاص داده اند. برای پخش داداه های صوتی و تصویری نیاز به یک پرده نمایش خواهید داشت و اجاره ال سی دی راهکار آن است. علاوه بر این مورد ممکن است نیاز به تجهیزات دیگری برای کنترل و راه اندازی تجهیزات هوشمند و حتی ارتباط مجازی داشته باشید که در این شرایط اجاره تبلت و موبایل و حتی اجاره لپ تاپ می تواند کمک خوبی به واحدهای تجاری برای استفاده موقتی آن ها از تجهیزات باشد. زمانی که اقدام به اجاره تجهیزت می کنید می توانید به رزترین آن ها را تهیه کنید می توانید هر دوره با امکانات جدیدتری حاضر شوید و از همه مهم تر هزینه های حضور خود را کاهش دهید بدون آنکه بر سطح کیفی حضور شما تاثیر نامطلوب بگذارد. از طرفی دغدغه های پس از نمایشگاه را نیز حذف کنید. جورپین همراه شما برای بدست آوردن موفقیت های بیشتر خواهد بود.

اجاره تبلت و موبایل / جورپین

نوشته ایجاد شد 271

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا