اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

اهمیت اجاره تجهیزات نمایشگاهی در برپایی یک غرفه

هدف از حضور در نمایشگاه چیزی فراتر از بالا رفتن سطح درآمد نیست بنابراین باید به دنبال راهکارهایی رفت که کمک کند با صرف هزینه کمتر به این حضور تحقق بخشید. تاکنون شیوه های موفقیت در نمایشگاه را بررسی کرده ایم اما در این مقاله چگونگی حضور با حداقل هزینه را در نمایشگاه بررسی می کنیم. صنعت نمایشگاهی یک صنعت گرانقیمت است که راهکار اجاره تجهیزات نمایشگاهی می تواند این میزان هزینه را تعدیل کند. هیچ محدودیتی برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی وجود ندارد و می توان از فرش زیر پا تا سقف روی سر را اجاره کرد. این راهکار کمک می کند تا بتوان از حضور خود در نمایشگاه نسبت به شرایطی که تجهیزات را می خریم، نتیجه ای رضایت بخش داشته باشیم. اجاره تجهیزات نمایشگاهی تنها کمک نمی کند که ارزان تر حضور یابیم بلکه کمک می کند بهتر حاضر شویم. بهتر حاضر شدن به این معناست که می توانید به روزترین تجهیزات را در غرفه خود به کار برید. به این دلیل که دیگر دغدغه سرمایه را کمتر خواهید داشت و امکان اجاره بهترین ها را خواهید یافت.اجاره کولر گازی / جورپین

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی راهکار جورپینی

همواره برای حضور در نمایشگاه پس از تعیین شدن محل آن باید به فکر ساختن غرفه افتاد. این بخش کار نیز به دلیل هزینه های بالای ساختارهای فضایی به کمک اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی انجام می شود. همواره روش های مختلفی برای ساخت یک غرفه وجود دارد که به طور کلی به دو دسته سنتی و مدرن تقسیم می شود. انتخاب هر کدام از این شیوه های حضور بستگی به خدمات عرضه شده در غرفه دارد. زیرا بین خدمات و غرفه باید ارتباطی وجود داشته باشد تا غرفه بتواند به یک تمامیت و مفهوم واحد برسد و بازدیدکننده را جذب کند. در این تعریف اهمیت و حساسیت در انتخاب تجهیزات غرفه مشخص می شود و از طرفی هزینه های تجهیزات غرفه سازی در حد قابل توجهی است. اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی کمک می کند تا بتوان بدون محدودیت مالی به انتخاب تجهیزات پرداخت. یکی از شیوه های ساخت غرفه با عنوان مدولار شهرت دارد که از جمله ساختارهای مدرن است. سبک مدولار کمک می کند تا چینش غرفه و همچنین جابجایی و تغییر فضای داخلی آن راحت تر انجام شود. این سبک امکان سفارشی سازی فضای داخل غرفه را فراهم می آورد و همچنین استفاده از اشکال و طرح های غیر متعارف هندسی را ممکن می کند. راحتی برپایی و در پایان برچیدن غرفه های مدولار از ویژگی های قابل توجه آن هاست.

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی / جورپین
اجاره مبلمان نمایشگاهی راهی برای تجهیز کم هزینه غرفه

پس از برپایی غرفه به کمک اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی نوبت به مبلمان فضای داخلی می رسد. مبلمان شامل دیزاین و چینش فضای داخلی غرفه است که نیازمند صرف وقت و هزینه به منزله جذب مخاطب است. به طور کلی هر آنچه را که بازدید کننده می بیند مهم و تاثیرگذار است. اما امکان اجاره مبلمان نمایشگاهی به عنوان بخشی از تجهیزات نمایشگاهی که خود زیرمجموعه های بسیاری دارد کمک می کند تا بتوان یک حضور موفق و در عین حال اقتصادی داشت. مبلمان نمایشگاهی شامل مبل ، میز و صندلی نمایشگاهی ، ویترین ، میز کانتر ، میز پذیرایی ، آبسردکن ، کولر و تجهیزاتی از این قبیل می شود که به طور کلی می توان گفت در دسته هایی همچون انواع میز و صندلی ، خدمات ، رفاهیات ، تجهیزات اداری قابل بحث است. هزینه های این بخش در مقابل هزینه هایی که تا قبل مبلمان برای حضور در نمایشگاه و بدست آوردن یک جایگاه خوب می شود قابل مقایسه نیست اما اگر امکان اجاره میز و صندلی نمایشگاهی ، مبل و سایر تجهیزات وجود داشته باشد چرا به خرید برای استفاده موقت از تجهیزات باید فکر کرد. در زمان مبلمان غرفه هیچگاه اجاره مبل و میز و صندلی بجای همدیگر نباید صورت گیرد. درست است که هر دوی این فعالیت فعل نشستن را ممکن می کنند اما هر کدام در جای خود بکار می آیند. زیرا هر کدام در زمینه رفاهیات نیز اجاره کولر ، یخچال ، آبسردکن ، میز پذیرایی برای رفاه حال بازدیدکنندگان و خرید زمان از آن ها می تواند در موفقیت غرفه نقش بسزایی داشت باشد. هیچ گاه از زمان کوتاه نوشیدن یک لیوان آب خنک از غرفه تان توسط بازدید کننده غافل نباشید.

اجاره مبلمان نمایشگاهی / جورپین

نوشته ایجاد شد 233

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا