اجاره تجهیزات نورپردازی نمایشگاه / جورپین

گام های اولیه در برپایی نمایشگاه و تاثیر اجاره تجهیزات نمایشگاهی بر آن

طراحی غرفه نمایشگاهی اولین گامی است که برای حضور موفق می توان برداشت و تجهیز فضا از طریق اجاره تجهیزات نمایشگاهی امکانپذیر است. طراحی کمک می کند تا همه چیز از پیش تعیین شود، بررسی کارشناسانه براساس وضعیت موجود واصول روانشناسی و طراحی انجام شود و براساس این اصول نتیجه نهایی گرفته شود. در حقیقت پروسه طراحی بهینه ترین حالت ممکن را به شما ارائه می دهد و مواردی توسط طراح آن مورد بررسی قرار می گیرد که بدون شک از دید شما همواره پنهان می ماند. حال تصور کنید که بدون طراحی گام بردارید ممکن است از یک خط قرمز که طراح بر آن واقف است عبور کنید و حضوری ناموفق در نمایشگاه داشته باشید. حتی ممکن است نسبت به اینکه چه عاملی باعث این عدم موفقیت شده آگاه نباشید و این بدترین حالت ممکن است. زمانی که با یک طراحی درست گام برمی دارید تمام عواملی که می تواند از طریق ضعف های فضایی بر کسب و کار شما تاثیر منفی بگذارد را از میان احتمالات عدم موفقیت خود حذف خواهید کرد.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین
پوشش دادن هزینه های طراحی از طریق اجاره مبلمان نمایشگاهی

راه های زیادی وجود دارد که می توان از طریق آن به فروش قابل توجه و جذب بیشتر بازدید کننده پرداخت اولین قدم طراحی داخلی غرفه و طراحی نور آن است. این گام در حقیقت تکمیل کننده اندیشه های پیش از حضور است و همه چیز را محیا می کند تا غرفه شما به بهترین شکل ممکن پرزنت شود. پس از طراحی داخلی غرفه می توان از طریق اجاره میز و صندلی نمایشگاهی با هدف تجهیز بخش مبلمان غرفه ، تجهیزات دیجیتال همچون اجاره لپ تاپ ، تبلت ، ال سی دی و سایر موارد مورد نیاز، امکانات خدماتی همچون اجاره کولر ، آبسردکن ، یخچال و هر آنچه را که نقشه های طراحی تعیین می کنند تهیه کرد. مزیت اجاره در کاهش هزینه ها نسبت به خرید تجهیزات و هم چنین پوشش دادن هزینه های طراحی است. در مقابل خرید برای کاهش هزینه ها امکان اجاره فراهم است اما در مقابل طراحی هیچ گزینه دیگری وجود ندارد و اگر بخواهید دورنگری کنید متوجه خواهید شد که از طراحی نباید گذشت به این دلیل که فرایند طراحی یک فرایند فکر شده و اصولی است که بهترین و بهینه ترین پیشنهادها را در خروجی کار خود به شما عرضه می کند که این موضوع در حقیقت براساس واقعیت ها و توانایی های شرکت ها و استارتاپ ها صورت می گیرد.

اجاره مبلمان نمایشگاهی / جورپین
ایجاد چشم اندازی ویژه در غرفه با اجاره تجهیزات نورپردازی

زمانی که صاحبان مشاغل و استارتاپ ها در حال چیدن یک غرفه نمایشگاهی هستند بخش هایی از اصول به دلیل اینکه حجم کاری بالاست ممکن است نادیده گرفته شوند. یکی از این موارد نورپردازی غرفه نمایشگاهی است. اما نورپردازی براساس طراحی نور درست و فکر شده بدون تردید بر میزان فروش تاثیرگذار خواهد بود. در حقیقت می تواند غرفه نمایشگاهی را به بازدید کنندگان نشان دهد و عدم نورپردازی به معنای خنثی بودن و یا حتی عدم حضور است و تمام هزینه هایی را که بابت حضور متقبل شده اید بی نتیجه خواهد ماند حتی اگر طراحی مبلمان و غرفه سازی ویژه ای داشته باشید. نکته بسیار مهمی که در بطن این متن منتقل می شود این است که طراحی اولین گام شما برای حضور موفق در نمایشگاه باید باشد و این طراحی بخش های مختلفی را از جمله طراحی غرفه ، مبلمان غرفه ، نورپردازی غرفه را شامل می شود که همه این موارد در برخی از مرکزهای طراحی به صورت کامل انجام می شود و تعداد و توالی آن نباید برای شرکت ها و استارتاپ ها نگرانی بوجود آورد. اما موضوع بسیار مهمی که ممکن است مانع ایجاد کند، در حقیقت بالا رفتن هزینه های حضور است که این موضوع را می توان با پوشش دادن هزینه های طراحی از طریق اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه ، تجهیزات نمایشگاهی ، مبلمان و تجهیزات نورپردازی بجای خرید تا حدودی کنترل کرد.

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی / جورپین

اجاره تجهیزات نمایشگاهی از سایت جورپین

همواره یکی از راه های تبلیغات موثر نمایشگاه است که بر کسی پوشیده نیست. اما مسئله ای که مانع تراشی می کند هزینه های بالای آن است. جورپین راه حلی بهینه برای حضور ارائه می دهد و آن اجاره تجهیزات نمایشکاهی ، غرفه سازی ، مبلمان نمایشگاهی ، تجهیزات نورپردازی نمایشگاه ، تجهیزات دیجیتال و هر آنچه که ممکن است مورد نیاز یک غرفه مجهز باشد. در ادامه به برخی از موارد مورد نیاز برای داشتن یک غرفه موفق ممکن است نیاز اشته باشید آورده شده است.
– اجاره ویدئو وال
– اجاره تلویزیون شهری
– اجاره تبلت
– اجاره لپ تاپ
– اجاره یخچال ویترینی
– اجاره کیوسک لمسی
– اجاره پاپ آپ نمایشگاهی
– اجاره استند لمسی
– اجاره چادر نمایشگاهی
– اجاره داربست نمایشگاهی
– اجاره کانتر
– ….

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا