اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

نگاهی به بخشی از خدمات سایت جورپین

سایت جورپین یک پلتفرم اجاره کالا و چاردیواری است که خدمات آن به صورت آنلاین صورت می گیرد و همچنین دارای واحد پشتیبانی با هدف تسهیل کار کاربران خود است. خدمات جورپین در زمینه کالا در دسته های مختلفی گرد آمده است که این دسته ها شامل اجاره تجهیزات نمایشگاهی ، تجهیزات پزشکی ، اجاره تجهیزات مراسم ، عکاسی ، سینمایی ، ورزشی ساختمانی و غیره است. هر کدام از این دسته بندی ها خود دارای زیر دسته هایی است که با هدف راحتی کاربر در برخورد با سایت و بالا رفتن سرعت یافتن کالای مورد نظر صورت گرفته است. همین شیوه در بخش چاردیواری نیز شامل ویلا ، اقامتگاه بوم گردی ، خانه روستایی ، منزل مبله ، آپارتمان ، سوئیت ، خانه باغ ، کلبه جنگلی نیز وجود دارد. یکی از مزیت های وجود چنین سایتی در بخش تجهیزات نمایشگاهی ، امکان دستیابی به جدیدترین تجهیزات در این حوزه، در هر دوره حضور در نمایشگاه است. و در بخش تجهیزات مراسم نیز امکان برگزاری یک مراسم باشکوه بدون کم و کاست و ساختن یک خاطره خوب برای تمام زوجین است. با اهدافی این چنینی سایر بخش های سایت نیز شکل گرفته است. بیان چنین هدفی کمک می کند تا درک کنیم تا چه اندازه جای چنین خدماتی در زندگی همگی ما خالی بوده است.اجاره تجهیزات مراسم / جورپین

جورپین تجهیزات پزشکی را اجاره می دهد

در این قسمت به اجاره تجهیزات پزشکی که بخشی از خدمات سایت است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار است اشاره می کنیم. تا پیش از این افرادی که دچار سانحه یا مشکل ، بیماری و هر گونه ضعف در بدن خود می شدند در صورتی که دوران مداوا در بیمارستان به پایان می رسید برای طی دوران درمان نیاز به تجهیزاتی در منزل داشتند و اقدام به خرید می کردند. اما موضوعی که مهم است اینکه هزینه خرید این تجهیزات بخش قابل توجهی از دارایی را از بین می برد و اغلب طول دوره استفاده آن نیز بسیار کوتاه است. یک موضوع مهم که پس از پایان دوران استفاده مطرح است اینکه با این وسایل چکار کنیم؟ در انبار نگهداری کنم! بفروشم! کجا بفروشم؟ و افکاری از این قبیل. و با اجاره هیچ کدام از مشکلات و دغدغه های خرید را نیز نخواهید داشت و جورپین این امکان را در یک دامنه کاملا گسترده فراهم آورده است. امکان اجاره تجهیزات پزشکی از جمله اجاره دستگاه اکسیژن ساز ، کپسول اکسیژن ، ونتیلاتور ، اجاره ویلچر ، تخت بیمارستانی ، بالابر بیمار و هر آنچه که ممکن است برای دوره درمان به صورت موقتی مورد نیاز باشد فراهم است. مثلا زمانی که فرد یک جراحی داشته و توانایی او کاهش یافته ، بدون شک برای برخی از کارهای شخصی خود نیاز به کمک برای بلند شدن و راه رفتن دارد. در این شرایط اجاره ویلچر ، واکر ، تخت بیمارستانی کمک می کند تا بتواند این دوران را راحت تر بگذاراند و همچنین به دلیل حفظ فرد در حالت ایده ال طول دوره درمان کوتاه تر می شود. این تجهیزات علاوه بر اینکه فرد را از لحاظ جسمی آماده می کند که با سرعت بیشتری درمان صورت گیردف او را از لحاظ روانی نیز تامین می کند و همین باعث می شود سرعت درمان بیشتر و بیشتر شود.

اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

اجاره کلاس درس از جورپین

علاوه بر کالا و تجهیزات در سایت جورپین به فضا نیز فکر شده است به این صورت که امکان اجاره فضا برای اقامت و همچنین فضایی برای تجارت و کسب و کار فراهم است. علاوه بر این دو مورد فضاهایی نیز برای برگزاری مراسمات ، جلسات ، نشست ها و سمینارها نیز به صورت موقتی وجود دارد. اجاره کلاس درس ، دفتر کار ، سالن همایش ، اتاق جلسات ، سالن اجتماعات ، اجاره ویلا و آپارتمان و اقامتگاه در سفرها همگی به صورت آنلاین امکانپذیر است. برای فضاهای آموزشی و اداری علاوه بر اجاره کلاس درس و دفتر کار امکان اجاره تجهیزات اداری ،اجاره کامپیوتر ، اجاره لپ تاپ ، ماشین های اداری و همچنین اجاره دستگاه کپی و پرینتر فراهم است. که دستگاه کپی ، پرینتر ، لپ تاپ و مواردی از این قبیل لازمه چنین محیط هایی است که با کاغذ و نوشتن و خواندن در ارتباط است. وجود چنین مکان هایی کمک می کند تا بتوان با انرژی بیشتر به دنبال کار و فعالیت حرفه ای و حتی تفریحات و مسافرت رفت. زمانی که بتوان یک فضای آموزشی را اجاره کرد می توان یک فضای پویا ، پرانرژی و منطبق با نیاز را در اختیار گرفت و با این کار علاوه بر تاثیرگذاری بر سرعت رشد و یادگیری دانش آموزان ، می توان برای آموزگاران نیز فضاهایی ترغیب کننده به آموزش و بهره گیری از شیوه های نوین را فراهم کرد.

اجاره دفتر کار / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا