اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

تجهیزات نمایشگاهی را اجاره کنید تا در وقت و هزینه تان صرفه جویی شود

مهم نیست که شما در یک نمایشگاه بزرگ جهانی شرکت کرده اید یا در یک نمایشگاه کوچک محلی. در هر دو صورت شما می توانید با اجاره تجهیزات نمایشگاهی به رشد و گسترش بیزینس خودتان کمک کنید. برای اینکه بتوانید خودتان را به افرادی که در نمایشگاه شرکت می کنند بشناسانید و به کسب و کارتان کمک کنید باید یک غرفه داشته باشید. اما شما باید قبل از اینکه در نمایشگاه شرکت کنید تجهیزات ساخت غرفه را تهیه کنید. در این مقاله مهم ترین وسایلی را که در داخل و خارج غرفه نیاز دارید تا بتوانید خودتان را بهتر معرفی کنید ذکر کرده ایم، تا فرآیند اجاره تجهیزات نمایشگاهی برای شما آسان تر شود.

پوسترها

راحت ترین راه برای اینکه محصولات و خدمات خودتان را معرفی کنید پوستر ها هستند. بهتر است روی پوستر ها متن کمتری وجود داشته باشد و در آن بیشتر به نام برند و ارزش های پیشنهادیتان تمرکز کنید. این پوستر ها را روی کانتر غرفه تان هم می توانید نصب کنید که بهتر و بیشتر دیده شوید.

بنرها

بنر ها می توانند یا آویزان باشند و یا روی کانتر و استند نصب شوند. این بنر ها پیام تبلیغاتی شما را به صورت کامل و واضح انتقال می دهند و متن روی بنر ها را باید آنقدر بزرگ چاپ کنید که از فاصله دور هم به راحتی دیده شوند. شما می توانید برای اینکه بنرتان تاثیرگذارتر باشد و نمایش بهتری داشته باشد رول آپ یا پاپ آپ اجاره کنید.

تراکت

افراد رهگذر را بیشتر از هر چیزی با تراکت ها می توان جذب کرد و به غرفه کشاند. باید در تراکت هایتان پیشنهاد های ویژه ای بدهید تا مردم بیشتر علاقه مند شوند. بهتر است برای تهیه ی تراکت به سراغ اجاره پرینتر بروید. در این صورت می توانید تعداد زیادی تراکت چاپ کنید. علاوه بر آن با اجاره پرینتر و قرار دادن آن در غرفه اگر تراکت های شما تمام شوند، به راحتی می توانید مجددا آن ها را چاپ کنید.

اجاره پرینتر / جورپین

 

بروشورها

اگر می خواهید خدمات یا محصولات خودتان را با جزییات بیشتری نمایش دهید بروشور ها بهترین روش هستند. در بروشور باید داستان تاسیس برند و شرکت و قیمت محصولات را نمایش بدهید و گستردگی و عظمت کار خودتان را هم در آن بگنجانید.

کارت پستال

اگر می خواهید یک پیشنهاد یا خدمت ویژه ارائه دهید یا در فکر جذب افراد جدید هستید کارت پستال ها به علت ویژگی انعطاف پذیری خاصی که دارند انتخاب بسیار مناسبی هستند.

ویترین و جاکاتالوگی

بدون شک شما به یک جاکاتالوگی نیاز دارید تا بتوانید کارت پستال ها و تراکت ها و بروشورهای کسب و کار خودتان را در آن قرار دهید. توجه داشته باشید که مردم باید بتوانند به راحتی به ویترین شما دسترسی داشته باشند و فضای آن هم باید با دکور غرفه شما هماهنگ باشد. زیرا همه شرکت کنندگان باید بتوانند با برند شما ارتباط برقرار کنند و به راحتی به کاتالوگ ها و بروشورهای شما دسترسی داشته باشند تا بیشتر و بهتر بتوانند با شما آشنا شوند.
اجاره ویترین یا جاکاتالوگی اگر هماهنگ با غرفه شما باشد می تواند کمک بسیار زیادی به شناخته شدن بیشتر شما بکند. پس بهتر است از جاهایی که این امکانات را اجاره می دهند برای اجاره آنها اقدام کنید.

هدایا

اگر به بازدیدکنندگان خودتان هدیه یا کادویی هر چند کوچک بدهید آنها حتی بعد از تمام شدن نمایشگاه هم اسم برند شما را فراموش نخواهند کرد. با هدیه های کوچکی مثل آب ، خودکار ، دفترچه و … خودتان را در ذهن ها ماندگار کنید.

ساک دستی

شما می توانید به بازدید کنندگان از غرفه تان هدیه های کاربردی تر هم بدهید. مثل ساک دستی. اگر اسم برندتان و لوگو آن روی ساک ها باشد در طول زمان نمایشگاه بسیار دیده می شود و حتی بعد از آن هم در یاد ها خواهید ماند. شما می توانید داخل ساک ها را هم با هدایای کوچکتر و تبلیغاتی پر کنید.

پوشاک

سعی کنید لباسی طراحی کنید و بپوشید که لوگو خودتان رویش باشد. زیرا با این کار در میان جمعیت کاملا به چشم می آیید و حرفه ای به نظر می رسید. این کار برای کسب و کارتان بسیار تاثیرگذار است و حتی زمانی هم که در غرفه خودتان نباشید به خوبی شناخته می شوید.

فوم بورد

برای جذب مشتری و بازدید کننده به غرفه خودتان می توانید از فوم بوردها، پاپ آپ ها و رول آپ های جذاب استفاده کنید. با این تجهیزات می توانید محصول یا خدمت خودتان را به خوبی معرفی کنید یا نمونه محصول را روی آن قرار دهید و به بازدیدکنندگان اجازه استفاده رایگان از آن را بدهید.

میز و صندلی

تهیه میز و صندلی یکی از ملزومات غرفه داری در نمایشگاه ها است. ممکن است شما بخواهید برای پرزنت کردن محصول خودتان و معرفی آن به بازدیدکنندگان توضیحاتی به آنها بدهید یا حتی با بعضی ها جلساتی برگزار کنید که با وجود میز و صندلی نیازی نیست که ایستاده این کار را انجام دهید. البته اصلا منطقی نیست که شما به فکر خریدن میز و صندلی باشید زیرا دکور شما ممکن است متناسب با هر نمایشگاهی تغییراتی داشته باشد. پس بهترین راه اجاره میز و صندلی نمایشگاهی است.
به صرفه ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به فکر اجاره میز و صندلی نمایشگاهی متناسب با دکور و اندازه غرفه تان باشید تا برای هر نمایشگاه نیاز به فروش و خرید مجدد وسایل مناسب نداشته باشید.

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی / جورپین

وسایل سرمایشی و گرمایشی

فراهم کردن شرایط محیطی مناسب یکی از ضرورت های غرفه داری است. در جورپین علاوه بر اجاره تجهیزات غرفه سازی امکان طراحی غرفه نیز فراهم است که موضوع طراحی امکان می دهد پیش از وقوع همه چیز فکر شده باشد. برای فصول سرد نیاز به اجاره بخاری و در فصول گرم نیاز به وسایل سرمایشی خواهید داشت. که نمونه پرکاربرد آن اجاره کولر گازی است. اجاره بخاری و همچنین کولر نسبت به خرید آن مزایای بیشتری دارد. یکی از آن ها این است که نیاز نیست در فصل های گرم زحمت پیدا کردن جایی برای نگهداری و جابجایی آن داشته باشید.

تلویزیون

با پخش فیلم یا موشن گرافی های جذاب می توانید افراد زیادی را به غرفه خودتان جذب کنید. البته نیازی نیست که یک ویدئو با جزییات زیاد پخش کنید و بهتر است که فیلمی که پخش می کنید ساده باشد و در آن توضیحات بسیار کوتاهی آمده باشد. مردم اصلا فیلم هایی که خیلی شلوغ باشند و یا نوشته های آن خیلی ریز باشند را دوست ندارند و به آن اهمیتی نمی دهند. حتی بعضی اوقات هم ممکن است باعث خراب شدن وجهه برند شوند. اگر می خواهید در غرفه تان یک فیلم یا موشن گرافی پخش کنید اولین چیزی که به آن نیاز دارید یک تلویزیون است. اگر از خودتان تلویزیون اضافه ندارید بهترین کار این است که به سراغ اجاره ال سی دی بروید اصلا به فکر خرید آن نباشید. مهم ترین چیزی هم که در اجاره ال سی دی باید به آن توجه کنید اندازه آن است. تلویزیونی که اجاره می کنید باید آنقدر بزرگ باشد که فیلم، موشن گرافی یا هر محتوای دیگری که در آن پخش می کنید ریز به نظر نرسد و مردم با آن ارتباط خوبی برقرار کنند. گاهی اوقات برای محتواهای گرافیکی خود نیازی به تلویزیون نیست و اجاره تبلت و موبایل و همچنین لپ تاپ برای شما کافی است. در اجاره لپ تاپ دقت کنید که چه برندی را با چه قابلیت هایی می خواهید که در میان انبوه لپ تاپ بتوانید آنچه که بهتر است را انتخاب کنید. در اجاره تبلت و موبایل نیز باید به نکاتی دقت کنید که در مقاله ی نکات مهم در اجاره ی تبلت به تفصیل بیان کردیم.

اجاره ال سی دی/ جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا