اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

راهکار اجاره در برگزاری نمایشگاه تا چه حد می تواند تاثیرگذار باشد؟

صحبت در خصوص اهمیت حضور در نمایشگاه برای افرادی که هنوز به درک تاثیر حضور در چنین فضایی بر ارتقا سطح کاری خود پی نبرده اند خالی از لطف نیست. ما در این راستا تلاش خود را در جهت ارائه راهکارهایی جدید طی مقالاتی که متناوبا منتشر می شود ادامه خواهیم داد. و همراه با این هدف به ارائه راهکارهایی جهت کاهش سطح هزینه های حضور در نمایشگاه و دلیل تاکید بر اجاره تجهیزات نمایشگاهی ، میز و صندلی نمایشگاهی ، اجاره لپ تاپ و ال سی دی ، وسایل تنظیم کننده دما همچون اجاره بخاری و هر آنچه که ممکن است در راستای برگزاری یک نمایشگاه مورد نیاز باشد را مورد بحث قرار می دهیم.

 

چگونه یک غرفه را برپا کنیم و صاحب غرفه را راضی

داشتن یک غرفه در دنیای نمایشگاهی به معنای معرفی خود و نشان دادن میزان توانایی های خود در فضایی حرفه ای به مخاطبان اصلی خدمات ارائه شده است. زمانی می توان این فرصت ویژه را به مخاطب و بالاخص صاحب غرفه معرفی کرد که به همراه آن ایده و راهکارهایی را نیز مطرح کرد تا به کمک آن ها این حضور را برای آن ها ممکن ساخت. هزینه های نمایشگاه به حدی بالاست که بایستی با برنامه ریزی و هدف گذاری اقدام به حضور در چنین فضایی کرد. اجاره تجهیزات نمایشگاهی به عنوان یک راهکار از جانب جورپین می تواند کمک کند تا شما هزینه های خود را برای داشتن یک غرفه در نمایشگاه کنترل کنید. این تجهیزات می تواند اجاره میز و صندلی نمایشگاهی باشد و یا اجاره بخاری و اجاره لپ تاپ باشد.

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی / جورپین

اهمیت اجاره میز و صندلی نمایشگاهی

اجاره میز و صندلی نمایشگاهی به واسطه اینکه مبلمان آن را تشکیل می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است و اینکه اجاره میز و صندلی نمایشگاهی بایستی براساس هدف و عملکردی که تعیین شده است صورت گیرد. به عنوان مثال میز و صندلی که برای مراجعه کننده استفاه می شود با میزبان غرفه در پیشخوان آن بسیار متفاوت است و در انتخاب ها بایستی همواره فاصله بین میزبان و مهمان را در نظر بگیرید. منظور از فاصله عامل مکانی نیست بلکه جایگاهی است که این دو جبهه دارند. اما در هر حال در نظر گرفتن اینکه اجاره تجهیزات نمایشگاهی عملا تنها راه حضور در نمایشگاه است خود به معنای پیمودن بخش قابل توجهی از مسیر است.

 

اهمیت داشتن وسیله گرمایشی در غرفه نمایشگاهی

در این مقاله در میان انواع تجهیزاتی که ممکن است در یک نمایشگاه مورد نیاز باشد به بخاری به عنوان یک مورد در میان جمیع موارد اشاره شده است. اما دلیل توجه ویژه ما به اجاره بخاری برای غرفه نمایشگاهی چیست؟ با وجود اینکه موارد بسیار زیادی وجود دارد که بدون آن عملا غرفه ای در کار نخواهد بود. مطرح کردن اجاره بخاری به معنای درجه اهمیت احترام به رفاهیات عامل انسانی است. عاملی که تنها فردی که در فضای غرفه حضور دارد را در بر نمی گیرد و بعد مهم تر آن متوجه فردی است که قرار است برای چند دقیقه زمان خود را در غرفه شما سپری کند. وجود یک وسیله گرمایشی با توجه به فصل سرما و یا تجهیزات تنظیم کننده دما به معنای احترام به فردی است که قرار است زمانی را در غرفه شما سپری کند. اما همین عامل در سوز و سرمای زمستان به راحتی می تواند آن دسته از افراد را که به دلیل سرد بودن هوا نیازمند فضایی گرم هستند را به غرفه شما دعوت کند و اینگونه تاثیری مطلوب را برجای بگذارد. در واقع این عامل خود مشتریانی را برای شما خواهد آورد که در صورت مساعد بودن هوا به طور کلی در تمام سطح نمایشگاه نمی توانستید داشته باشید.

اجاره بخاری / جورپین

 

اجاره لپ تاپ برای افرادی که قرار است غرفه را مدیریت کنند

امروزه تمام فضاها و افراد به صورت کلی دارای لپ تاپ و سایر تجهیزات دیجیتال هستند و همین فراگیر بودن آن اهمیت وجود چنین وسایلی را یادآور می شود. برگزاری یک غرفه نمایشگاهی نیز همچون سایر فضاهای کاری و خدماتی نیازمند وجود امکانات مدیریتی است اما در نظر داشته باشید که هر فضایی امکانات خاص خود را همواره نیاز دارد و نمی توان فعالیت را در بخشی دیگر مختل کرد که در بخش دیگر کار مورد نظر صورت گیرد. و بهترین راهکار در این شرایط برای اینکه بتوان بدون مختل کردن فرایند کار غرفه را تجهیز کرد اجاره لپ تاپ است.

 

 

کاربرد انواع صفحه نمایش در غرفه

صفحات نمایش ابزاری برای ارتباط با مخاطب هستند که این ابزارها در راستای بالا رفتن سطح کیفی ارتباطات تاثیرگذارند. که ال سی دی یکی از نمونه های رایج آن است. وجود آن برای نمایش تیزرهای تبلیغاتی و برقراری ارتباطی صوتی و تصویری با مخاطب لازم و ضروری است. حتی شما به راحتی می توانید که اقدام به اجاره ال سی دی براساس کیفیت درخواستی خود نمایید. در خصوص صفحات نمایش تنها اجاره ال سی دی نیست بلکه ویدئو وال ها ، تلویزیون های شهری ، ویدئو پروژکتور و پرده نمایش نیز هستند که انتخاب هر کدام براساس مقیاس و ویژگی های فضا صورت می گیرد. اما در خصوص اجاره ال سی دی پیشتر صحبت کردیم به این دلیل که بیشتر از سایر موارد مورد استفاده قرار گرفته است.

اجاره لپ تاپ / جورپین

جمع بندی

در سایت جورپین مجموعه ای از خدمات به صورت آنلاین عرضه می شود که دامنه گسترده این خدمات گویای جامعیت این سایت در زمینه اجاره آنلاین است. در ادامه بخشی از این خدمات در حوزه نمایشگاهی آورده شده است.
اجاره تجهیزات نمایشگاهی
اجاره تجهیزات غرفه سازی
اجاره میز و صندلی نمایشگاهی
اجاره ال سی دی
اجاره لپ تاپ
اجاره بخاری

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا