اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

همگام با تکنولوژی روز با طراحی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی

نمایش ها می توانند راهی عالی برای بهبود جایگاه استارتاپ ها و کسب و کار ها در میان مردم باشند، برگزاری نمایشگاه ها نیز همواره با همین هدف صورت می گیرد. گرچه حضور در نمایشگاه ها برای افزایش میزان فروش و درآمد مراکز تجاری و شرکت ها است اما آنها نیاز به منابع و سرمایه اولیه کافی برای امکان جذب مخاطب را دارند. یک راهکار بهینه برای مدیریت هزینه های شرکت در نمایشگاه بدون کاستن از کیفیت حضور اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. به این روش می توان با کمتر از یک چهارم هزینه خرید غرفه خود را برپا کرد و البته اگر این هزینه را با هزینه طراحی جمع بست روی هم رفته با یک دوم هزینه خرید و برپایی یک غرفه بدون طراحی ، می توان یک غرفه به روز را طراحی و تجهیز کرد. اجاره تجهیزات نمایشگاهی براساس نقشه های طراحی کمک می کند تا حضوری موفق در نمایشگاه داشت و همچنین هزینه ها را کاهش داد. در ادامه بحث راه های تجهیز یک غرفه به روز و همگام با تکنولوژی آورده شده است که از طریق آن می توان تاثیر مورد انتظار را بر اذهان مخاطبان بر جای گذاشت و به هدفی که کسب و کارها و شرکت ها به دنبال آن هستند دست یافت.

اجاره لپ تاپ / جورپین

طراحی غرفه و تاثیرگزاری بالای آن

یکی از روش های جلب نظر مخاطبان بهره گیری از طراحی اصولی و بهینه است. همواره مخاطبان هماهنگی و نظم مورد درخواست را به راحتی از ساختار غرفه درک می کنند و تاثیر مورد انتظار را به واسطه علم بر همنشینی رنگ ها و هماهنگی بین خدمات و مبلمان می پذیرند. طراح جزییات را به بهترین شکل ممکن در کنار هم قرار می دهد که نظم و آرامشی دلخواه در ذهن مخاطب بیافریند. از جایی که در نمایشگاه ها به دنبال کسب رضایت از بازدید کننده هستیم باید در نظر داشت که جامعه هدف از سطح هوشمندی بالایی برخوردار است و ریزترین جزییات فکر شده را تشخیص می دهد. زمانی که مخاطب این چینش درست را تشخیص دهد به گونه ای که در ذهنش آشوب بوجود نیاورد همان نقطه ای است که غرفه در ذهن مخاطب جایگاه خود را پیدا می کند. بنابراین برای بالارفتن سطح تاثیرگذاری می توان خدمات خود را از مرکز اجاره ای که بتواند بهترین ارتباط را با واحدهای طراحی نمایشگاه داشته باشد دریافت کرد. سایت جورپین می تواند بهترین کانال ارتباطی برای ارائه خدمات کامل نمایشگاهی باشد. در چنین شرایطی می توان غرفه را براساس نقشه های ارائه شده توسط طراح با اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاهی برگزار کرد. همچنین می توان فضای داخلی آن را براساس خدمات عرضه کننده اش ، همچنین طرح پیشنهادی مبله کرد و برای صرفه جویی در سرمایه می توان با اجاره مبلمان نمایشگاهی این کار را به انجام رساند. مبلمان شامل تمام تجهیزاتی است که فضای غرفه را احاطه می کند. اجاره میز و صندلی نمایشگاهی که خود بسته به هدف استفاده ساختار میز و صندلی ها متغیر است ، مبل ، تجهیزات اداری ، پذیرایی ، دیجیتال و سایر تجهیزات مورد نیاز در زمره مبلمان قرار می گیرد. علاوه بر مبلمان و طراحی غرفه طراحی لباس فرم نمایشگاهی در تناسب با برند واحد تجاری و ساختار واحد نمایشگاهی نیز موردی است که از دید بازدیدکننده هیچگاه پنهان نمی ماند. همین نکات می تواند موفقیت غرفه شما را رقم بزند. جورپین می تواند در برگزاری یک غرفه کامل از گام اول تا برچیدن نمایشگاه همراه شما باشد.

اجاره تونل صدا / جورپین

ورود تکنولوژی به غرفه و چشم گیر شدن آن

برای تبلیغات نمایشگاهی همواره ارسال دعوت نامه شخصی می تواند فردی را که به دنبال خدماتی از جنس غرفه شماست دعوت به نمایشگاه کند. همچنین این امکان را نیز می دهد که فرد با دعوت شما کنجکاو به پیدا کردن شما در نمایشگاه شود. این دعوتنامه عموما از طریق پیامک و یا دنیای مجازی ارسال می شود. با این کار فرد آگاهانه به دنبال غرفه شماست. در صورت نیاز به امکانات مورد نیاز برای این بخش از تبلیغات می توان به اجاره موبایل و تبلت برای پاسخ به نیاز موقتی خود فکر کرد. موضوع مهم دیگر در تبلیغات تاثیر ارتباطات صوتی و تصویری بر نظر مخاطبان است. همواره میزان دریافت اطلاعات تاثیرپذیری از یک فیلم که عوامل صوتی و تصویری را همزمان دارد بسیار بیشتر از روش های دیگر است به واسطه اینکه فرد با تمایل خود به این رسانه توجه می کند. اجاره ال سی دی برای تبلیغات نمایشگاه ها نیز راهکار مناسب در پاسخ به نیاز موقتی و توسعه فرهنگ مشارکتی است. علاوه بر ال سی دی ، عینک های واقعیت مجازی و تجهیزات هوشمند کمک می کند تا بتوان نتایج بهتری از حضور خود در نمایشگاه گرفت. و تجربه بهتری از حضور در نمایشگاه به مشتریان انتقال داد. تونل صدا نیز به واسطه کنترل جهت انتشار اصوات می تواند در رسیدن به هدف به غرفه داران کمک کند و امکان اجاره تونل صدا از سایت جورپین فراهم است. به دلیل جذابیت تکنولوژی و امکان کنترل هوشمند فضایی برای افراد اینکه در غرفه شما چنین امکاناتی وجود داشته باشد بدون شک تاثیرگذار است. اما در چنین شرایطی بدون شک به یک سیستم کنترل مرکزی نیاز هست که اجاره لپ تاپ می تواند علاوه بر انجام فعالیت های دیگر مدیریتی ، کنترل مجموعه را نیز به عهده بگیرد.
اجاره استند لمسی / جورپین
نوشته ایجاد شد 233

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا