اجاره تجهیزات نمایشگاهی / جورپین

چگونه حضوری مقرون به صرفه در نمایشگاه داشته باشیم؟

همواره حضور در نمایشگاه یکی از روش های رقابتی در شناساندن شرکت ها خصوصا استارتاپ ها به جامعه هدف است که این جامعه ، همان بازدیدکنندگان از نمایشگاه است. حال که این حضور دارای چنین درجه اهمیتی است ، باید دنبال راهکاری برای حضوری به صرفه از لحاظ اقتصادی بود. اجاره تجهیزات نمایشگاهی همان راه حل تاثیرگذار است که هزینه ها را در حد قابل توجهی کاهش می دهد. اجاره تجهیزات نمایشگاهی دامنه وسیعی از تجهیزات را شامل می شود به صورت جزئی می توان به تجهیزات غرفه سازی ، مبلمان نمایشگاهی ، تجهیزات پذیرایی ، تجهیزات اداری و تجهیزات دیجیتال است که در حقیقیت هر کدام از این موارد زیردسته هایی را شامل می شوند. زمانی که صاحبان مشاغل و استارتاپ ها اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی بجای خرید برخی از اقلام آن می کنند، در حقیقت راهی برای استفاده ای بهینه تر از سرمایه خود در سایر بخش های ضروری پیدا می کنند. و همچنین از حضور خود در نمایشگاه به همان نتیجه ای می رسد که در خرید هم امکانپذیر است با این تفاوت که سرمایه کمتری را به حضور در نمایشگاه اختصاص می دهند. همچنین مزیت دیگری که برای این کار می توان قائل شد، این است که امکان استفاده از به روزترین تجهیزات بدون دغدغه مالی فراهم است. در ادامه به بررسی برخی از این زیردسته ها همچون ال سی دی نمایشگاهی ، تبلت و موبایل ، مبلمان نمایشگاهی ، میز و صندلی و مواردی از این قبیل پرداخته می شود.

اجاره ال سی دی / جورپین

مزیت اجاره مبلمان نمایشگاهی

مبلمان نمایشگاهی دسته ای است مختص به فضای داخلی غرفه نمایشگاهی که به دلیل اهمیت قضاوت بازدید کننده از سطح اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع حاضران در نمایشگاه به هیچ عنوان نباید از این موضوع غافل باشند. اجاره مبلمان نمایشگاهی همان فرصتی را فراهم می آورد که هر تاجر و شرکت کننده در نمایشگاه به دنبال آن است. اجاره مبلمان نمایشگاهی شامل اجاره میز و صندلی نمایشگاهی ، مبل ، میز و تجهیزات پذیرایی ، دکوراسیون غرفه ، میز کانتر ، ویترین ، یخچال ، آبسردکن ، استند نمایشگاهی ، فرش و راهبند تشریفاتی و بسیاری موارد از این قبیل است. زمانی که به اجاره مبلمان نمایشگاهی از یک مرکز جامع به عنوان یک راه حل می اندیشید در حقیقت بیشتر راه نرفته را رفته اید، به این دلیل که نگرانی هزینه های تجهیز یک غرفه را تا حدودی از خود دور می کنید ، دغدغه انبار و نگهداری تجهیزات را دیگر نخواهید داشت ، علاوه بر دغدغه انبار و نگهداری موضوع مهم دیگری با عنوان هزینه نگهداری و انبار تجهیزات و همچنین تعمیر و استهلاک را نیز برای خود بوجود می آورید.در صورتی که اجاره هیچکدام از این مشکلات را ندارد. اجاره در حقیقت همان مالکیت تنها در دوره کوتاه مدت حضور در نمایشگاه است، که فرصت مناسبی برای صاحبان مشاغل خواهد بود.

اجاره لپ تاپ / جورپین

اجاره تجهیزات دیجیتال در نمایشگاه

امروزه نمایشگاه ها به جایگاهی مهم برای عرضه و معرفی محصولات تبدیل شده است که در میان بازار رقابتی امروز محبوبیت قابل توجهی را کسب کرده است. نمایشگاه ها باید دارای خصوصیاتی باشند که مخاطبان را به سمت خود جذب کنند. مثلا غرفه های نمایشگاهی باید از امکانات به روز برخوردار باشند تا بتوانند بستری مناسب برای محصولات خود بوجود آورند. تجهیزات دیجیتال در نمایشگاه ها بسیار مورد توجه کاربران می باشد اما تهیه همه این موارد مستلزم صرف هزینه بسیاری است که ممکن است برای صاحب غرفه امری سخت و غیر قابل انجام باشد. پیشنهاد ما اجاره تجهیزات دیجیتال در نمایشگاه است که علاوه بر صرف هزینه کمتر سبب می شود بار مسئولیت نگهداری پس از پایان نمایشگاه از دوش شما برداشته شود. اجاره تبلت و موبایل ، کرایه استند نمایشگاهی و کرایه آبسردکن ، اجاره ال سی دی و انواع تجهیزات صوتی و تصویری همچنین امکان اجاره لپ تاپ و بسیاری دیگر از این امکانات که طیف وسیعی از تجهیزات دیجیتال و نمیشگاهی را شامل می شود از جمله خدمات جورپین برای کاربران خود می باشد. اهمیت اجاره تجهیزات صوتی و تصویری بخاطر میزان تاثیری است که بر مخاطب می گذارد. زمانی که صوت و تصویر به همراه هم عامل تبلیغات است به دلیل اینکه انتقال اطلاعات از طریق گوش و بالاخص چشم عمیق ترین حالت ممکن است، تبلغات موثرتری خواهید داشت. اجاره تونل صدا نیز با هدف کنترل انتشار اصوات و همچنین جلوگیری از آلودگی صوتی و احترام به بازدید کننده امکانپذیر است.

اجاره استند نمایشگاهی / جورپین

نوشته ایجاد شد 270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا