اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

۵ دلیل برای اجاره تجهیزات پزشکی

زندگی همیشه آنطور که انتظار داریم پیش نمی رود.گاهی اوقات بیماری های مزمن و افزایش سن توانایی یک فرد برای زندگی مستقل و آزاد و طبق انتظار خودش را از بین می برد. امکان اجاره تجهیزات پزشکی مانند اجاره ویلچر، صندلی حمام ، واکر ، اجاره دستگاه اکسیژن ساز ، صندلی بالابر و غیره به استقلال بیماران در مواجهه با این بیماری ها کمک می کنند. حتی بیمارانی که نیاز به انجام فیزیوتراپی و یا فعالیت های ورزشی دارند می توانند از اجاره لوازم ورزشی کمک بگیرند. مشکل این است که هزینه خریدن چنین تجهیزاتی بسیار زیاد است. این مسئله به خصوص برای بیمارانی با مسائل سلامتی مزمن، مثل SSL یا SSA که از قبل با چشم انداز درآمد محدود روبرو بوده اند اهمیت می یابد. گاهی بیماران به دلایل دیگری از خرید تجهیزاتی که ضروری نیز هستند صرف نظر می کنند. کسی که پایش شکسته است احتمالا نمی خواهد برای یک مدت کوتاه یک ویلچر بخرد و بعد از چند ماه نیز دیگر نیازی به آن نباشد. کسی که در حال گذراندن دوره نقاهت یک عمل جراحی هست نیز شاید فقط برای چند روز یا چند هفته یک واکر لازم داشته باشد. خوشبختانه آپشن های دیگری نیز وجود دارد. می توانید به جای خرید تجهیزات، آن ها را از داروخانه محلتان اجاره کنید. این مزایا تنها بخشی از مزایای این کار است، دلایل جالب تری نیز برای اجاره کردن تجهیزات پزشکی وجود دارد.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین
تست کردن وسیله قبل از اجاره کردن آن

یکی از بهترین دلایل برای اجاره تجهیزات پزشکی این است که اگر یکی از اجزا خوب کار نکرد یا مناسب نیازهای شما نبود همیشه می توانید آن را برگردانید. این مسئله برای بیمارانی که بار اول است در مسائل حرکتی دچار مشکل می شوند معمولی است. به عنوان مثال با اجاره ویلچر می توانید ویلچری که مناسب شماست را پیدا کنید. امکان تست کردن وسیله و بازگرداندن آن به این معنا نیز هست که شانس بیشتری برای بیشترین استفاده از تجهیزات خود دارید. وقتی اول وسیله را امتحان می کنید، تصمیم می گیرید که آن را می خواهید و سپس خریداری می کنید، مهمترین مسئله این است که انتخاب مطمئن تری درباره چیزی که صحیح است انجام داده اید. و این باعث می شود توجیح و احساس خوب شما درباره تصمیم استفاده از تجهیزات پزشکی آسان تر شود. تجهیزات درمانی بسیار حساس هستند به عنوان مثال اجاره دستگاه اکسیژن ساز در سریعترین زمان باید صورت پذیرد. خرید تجهیزات زمان بیشتری می طلبد.

اجاره ویلچر / جورپین
راهنمایی و توصیه هایی درباره وسیله دریافت می کنید

دستگاه های پزشکی می توانند کاملا پیچیده باشند، به این دلیل است که اکثر متخصصان توانبخشی توصیه می کنند قبل از خرید با یک متخصص مشورت کنید. با وجود ویژگی ها و انواع مختلف و در دسترس موجود در بازار، انتخاب بهترین گزینه می تواند کار سخت و پیچیده ای باشد. انتخاب وسیله نادرست همیشه فقط منجر به عدم راحتی نمی شود، بسته به نوع وسیله، انتخاب اشتباه می تواند آسیب رسان و خطرناک باشد. به عنوان نمونه اجاره تخت بیمارستانی نامناسب آسیب های جدی به بیمار وارد نمی کند اما اجاره لوازم ورزشی اشتباه ممکن است به بدتر شدن شرایط بیمار دامن زند.
در هنگام تلاش برای پیدا کردن وسیله مناسب، ۵ سوال پیش می آید:
– شرایط شما چیست و چگونه است؟
– چه چیزهایی در بازار موجود است؟
– چه ویژگی هایی مطلوب شماست؟
– استفاده از آن چقدر راحت و آسان است؟
ما در جورپین به شما کمک می کنیم تا بهترین تجهیزات را انتخاب کنید. ما می دانیم که همه بیماران درک کارشناسی از صنعت وسایل پزشکی ندارند و البته لزومی نیز ندارد که چنین درکی داشته باشند. ما آماده هستیم تا سنجش ها، گزینه های موجود، گزینه های مناسب بیمار و نحوه استفاده از این تجهیزات را آموزش دهیم. و اگر مشکلی پیش بیاید به شما کمک می کنیم.

 

امکان ارتقا بدون هزینه های اضافی

تجهیزات پزشکی تا حدی شبیه کامپیوترها و سایر وسایل الکترونیکی هستند، هر چند سال یکبار از کار افتاده می شوند زیرا با ورژن های بهتر و جدیدتر جایگزین می شوند. البته جورپین برای شما امکان اجاره تبلت و موبایل را نیز فراهم کرده است. در مراکر مراقبت سلامتی، ارتقای منظم اهمیت خاصی دارد زیرا وسایل به روز رسانی شده امکانات آسایشی بهتر و یا ویژگی های حیاتی به روز رسانی شده ای را برای استقاده مناسب و امن و قابل اطمینان بیمار فراهم می کنند. وقتی وسیله ای را می خرید نمی توانید آن را بازگردانید یا با یک ورژن جدیدتر تعویض کنید. به جای آن، تنها می توانید آن را بفروشید یا دور بیندازید. و بعد باید مجددا برای ساخت وسیله جدیدی هزینه کنید. با سرعت فعلی تکامل وسایل پزشکی، در طی پنج یا شش سال این هزینه بسیار گران تمام می شود. وقتی وسیله ای را اجاره می کنید می توانید هر زمان که خواستید و به هر دلیلی آن را بازگردانید. اگر مدل جدیدتری وجود داشته باشد کافی است با جورپین تماس بگیرید تا ترتیب بازگردانی و جایگزینی را بدهید.

اجاره تبلت / جورپین
می توانید تجهیزات مورد نیاز را تغییر دهید

گاهی اوقات وسیله پزشکی تغییر نمی کند بلکه شرایط بیمار یا سطح نیازهای او تغییر می کند. تغییر شرایط( بدتر یا بهتر شدن) منجر می شود وسیله فعلی شما دیگر قابل استفاده یا مفید نباشد. اگر وسیله را خریده باشید در چنین مواقعی باید از نو وسیله جدیدی بخرید. در صورت اجاره کردن چنین موردی وجود ندارد. اگر شرایط شما تغییر کند و دیگر به وسیله تان نیاز نداشته باشید، یا وسیله کاملا جدیدی نیاز داشته باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از جورپین بگیرید. تمامی تجهیزات اعم از اجاره تخت بیمارستانی تا حتی اجاره تبلت و موبایل برای شما فراهم شده است.

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا